Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zavrsio nocas onaj Journey sto su delili za dzabe na PSN storu.

Moj komentar je " sta je bre ono" , iskreno kada sam video da je ta igra pokupila 9-ke u recenzijama ono mislio sam jel se neko zajebava ili sta.

Mislim radnja i prica igre su potpuno konfuzni, nebitni i zbunjujuci, ono cak i po zavrsetku igre ono nemas pojma o cemu se tu radilo i o cemu je uopste moglo da se radi, ono zavrsis igru i u fazonu si "i sta to je to , pa ok" , ono sve totalno nesto apstraktno i nebitno , naracija neka ni ne postoji, takodje ni gejmplej nije nesto bas zabavan i nesto kreativan, cak sta vise vecim delom je dosadan i monoton, takodje igra je kao neki "puzzle adventure" ali nisam video ni neke mozgalice nit malo nesto sto te natera da ukljucis vijuge, takodje bas ni taj art dizajn ne mogu da kazem da me nesto impresionirao.

Iskreno ne znam sta da mislim o ovoj igri, mozda se nekima svidela ali ja ocigledno to ne razumem i ne kapiram taj fazon, Ok bi bilo odigrati mozda da ima laku platinu ali nema ni to, presao sam igru i svega par trofeja uzeo, mislim ok je ovako mozda preci jednom kad je dzabe, ono sto se kaze kad je dzabe i sirce je slatko.

Sve u svemu zaista blago receno nista posebno.

Comment

• Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
        Jel to meni upuceno ? : )

Iskreno voleo bi da mi neko objasni draz ove igre, mislim mozda sam trebao da vidim nesto sto nisam video.

Te recenzije i ocene me podsecaju malo na kvazi umetnost Marine Abramovic, ono njen performns tipa gde ta zena sedi sat vremena nepomicno i blene u kozu, generalno zena je obican jebivetar i prodavac magle i smislila nacin kako da bude bogata i slavna a maltene nista da ne radi a tu neka istripovana malogradjanstina i snobovstina se prima kako je to neka ne znam ni ja kakva neshvacena i avangardna umetnost.

Comment

• Pa ne treba ti se sve svidjet, ali dao si joj šansu da ti se svidi, nije i to je okej. Ja se npr nikad ne čudim drugim ljudima zašto su im xy igre dobre, a mene ne tagiraju pet posto. Enikejs, evo mojih dojmova...

Odigral napokon ovo čudo i kak je Montoya rekel, najbolja recenzija ove igre je da ju odigrate igru, ma kako god to glupo i čudno zvučalo.
          A ako vam to nema nimalo smisla, onda pročitajte Dujinu recenziju za HCL iako ne otkriva ništa previše, zapravo otrkiva sve.
          Najbolje je neznat ništa o igri i upustiti se jedno fino zimsko popodne u ovo dvoiposatno putovanje.

U moru generičnih naslova ponekad se pojave ovakvi dragulji koji su "jednostavne" igre bez neke prividne dubine.
          Ali na koncu kada ih završite, ostanete paf i zbunjenog lica pitavši se, što je ovo bilo? Ovo je predivno...
          Kako su uspijeli napraviti ovakvo umjetničko dijelo, koje svojom kvalitetom i inovativnošću vas zarobi kao malenog dječaka pri prvom kontaktu sa najdražom igračkom.
          Tokom skoro tri sata koliko sam proveo u igri, nisam skinuo osmijeh s lica.

Igru bi jedino htio zamjeniti za jedan dugačak san, koji bi mi sigurno bio najlijepši koji sam sanjao, jedno predivno putovanje koje ne želim nikome prepričati, jer je samo moje.
          Nema pomoći, nema mape, samo nagon za naprijed, instinkt te opušteno se udubiti u ekran pustivši da igra igra vas, a ne vi igru.
          Predivno nešto...
          Star dojam jedno sedam, osam godina doduše...

Comment

• Ja sam stavio Journey u library, ali probat ću je odigrat tek kad ne budem imao šta.
            Ovako na oko mi se čini da nije igra po mom guštu i dok imam šta za igrat, ne želim se silit.

STEAM : zabranjeniples
            EPIC GAMES: zabranjeniples
            ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
            UPLAY : zabranjeniples_
            ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• God of War, dosta dobra igra, ali ne nešto čemu bih se vratio.

Comment

• Uncharted: The Lost Legacy, dojmovi u temi.

Comment

• Odigrao par njih do kraja u ovih par mjeseci, iako se svasta pomalo igralo u biti...

Ruiner 8/10

Solidan twin stick shooter, dojam jedino kvari mi nedostatak raznovrsnih lokacija, sve je smjesteno u u iste monotone prostore.

Batman Tell tale games 0.5/10

Smece od igre.

Wolfenstein 2 7.5/10

Losiji od prva dva dijela, igrivost je odlicna ali prica je kaos zivi, kao da je netko buncao u snu , ili su uzeli onaj LSD iz igre i oni, zapisivali svoj trip na njemu i od toga sklepali pricu za ovaj nastavak.

Metro Exodus 9/10

Super igra i dalje ali izgubilo se dosta toga, pogot9vo atmosfera, izlazeci van iz grada u otvorene prostore iako sam se u biti najvise tome i radovao kad je igra najavljena. I ne znam zasto su totalo izbacili onaj nadnaravni dio, falilo mi je to.

Odigrao ponovo u medjuvremenu God of War jos jednom, sto reci...fenomenalna igra, mozda i najbolja sto sam igrao u ovom cijelom desetljecu. I ponovo odigrao DMC Devil may Cry, takodje fantasticna igra sa mozda i ponajboljim borebenim sustavom u takvom tipu igri. Ima tu fenomenalnih sustava kao sto su onaj iz Ninja Gaidena, Castlevanie, Bayonette, God of Wara , MGS Revengence ,Batman serijal ali niti jedan nije toliko mi fleksibilan kao ovaj, bolji i od originalnog DMC-a mi.
                  Igre za 12/10
                  Last edited by DarkFenix; 02-05-2020, 10:54.

Comment

• DarkFenix ja tog Batmana nisam ni doživio kao igru, više kao nekakav strip.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                      DarkFenix ja tog Batmana nisam ni doživio kao igru, više kao nekakav strip.
                      Jedinu paltinu koju imam u zivotu je od njega
                      PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
                      -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
                      LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                      ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
                      -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
                      +
                      4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
                      +
                      4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
                      -------------------------------------
                      _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
                      _________
                      smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
                      smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                        DarkFenix ja tog Batmana nisam ni doživio kao igru, više kao nekakav strip.
                        A tako nekako bi ih i trebalo gledat, interaktivni strip neki,jel.. prvi dio je bio dobar dosta, zanimljivu pricu mi je imao pa sam zato i kupio ovo g...o, dok ovaj nastavak nema bas nista...stvarno sam odigrao ovo do kraja radi trofeja samo, eto priznajem, i moram priznat da nije bilo mi nimalo lako....

Comment

• Oh, zaboravio sam i da sam odigrao Knack 2. Ovo je vjerojatno najlosiji Sonyev IP koji sam ikad igrao. Zavrsio sam ga samo radi toga jel sam ga igrao u co-opu sa svojom kcerkicom koja je uzivala u igri pa mi je bilo zao odustat od igre kad sam vidio nju koliko se veseli.. inace 4/10

Comment

• PC Quantum Break malo mi je bila kratka igra na kraju igre sam konto da sam napola igre jesam matletiro neprijatelje osjeco sam se bas mocno sa oruzjem i onim njegovim mocima.Dobra prica sto mislim da je najveci kvalitet ove igre. Volio bi i drugi dio da naprave da popune praznine.Ko je presao igru SPOILERsasro sam se kad sam vidio onaj crnjo ziv na kraj igre nakav mi je bio sav sablasanOdlicna igra

Comment

• Jedna od najboljih sportskih simulacija, do dana današnjeg je sinonim za najbolji virtualni tenis

Top Spin 4 star je devet godina, a još nije dobio poštenog nasljednika, a bome mu se nijedan naslov nije ni približio kvalitetom

Igru sam igrao kada je bila aktualna i na PS3 i na Xbox 360 konzoli i proveo sam dosta sati u karijeri. Čak sam par puta posljednjih godina došao u napast da uzmem ponovno jednu od te dvije legendarne konzole kako bih odigrao ponovno igru uz još par naslova koji su ekskluzive za te konzole. A kada mi je the_prodigy spomenuo da se igra može emulirati na PC-u preko RPCS3 emulatorskog programa mojoj sreći nema kraja. Od tada ova igra i NBA 2K20 su najigranije kod mene. Odigravši karijeru moram priznat da sam došao dalje nego kada sam igre posjedovao na konzolama. A šta reć za emulaciju? 4K uz 60 FPS-a, prekasne palete boja, brzina izvođenja, ali i jedna mana mala, no ona se tiče čiste emulacije nikako igre. Naime povremeno kada bude close-up zoomiranje kamere na CPU igrača bude mu faca malo čudna, no mene nije previše smetalo, jer sam sretan što sam mogao igrat igru. Gameplayem nije ostarila ni sekunde. 2K čuda radi sa sportskim igrama i mi fanovi tenisa smo jako uskraćeni što je 2K sports prestao radit TOP SPIN naslov. U nekoj budućnosti bit ću sretan kao malo dijete ako najave peticu pod palicom 2K Sportsa. Do tada povremeno ću vraćat loptice s ovim emulatorom koji se izvađa čudesno. Osamdeset sati sam uložio u ovo predobro iskustvo.

Comment

• Grand Theft Auto IV.

Nakon 10 godina od prvog prelaska odlucio sam se da prijedjem jos jednom cijeli GTA IV ,nisam se prevario iako mi je malo izvukao zivce a dole cu napisati zasto.
                                Ovako ovdje se radi o ponajboljoj igri koja je izasla opcenito iz Rockstara al i sto se tice otvorenog svijeta opce.
                                Zasto? Pa kada uzmemo pricu koja je ajmo reci vrhunska lika sa Balkanskih prostora i kad sam tek sada zaokruzio sve to , dobijete proizvod sa odlicno napisanim i razradjenim likovima (za tadasnju 2008 god odnosno 2005/2006- 08' /09' do kada je bila u izradi ) odlicnom atmosferom docaranom pricom o zivotu imigranta sa ovih nasih prostora koji ima kriminalnu proslost i vojnu te je dosao u "prljavi veliki grad " Liberty CIty (New York CIty jel' ) te isao od trnja do zvijezda misleci da pare u SAD-u padaju sa grana i da je sve uredjeno do bola,ipak je saznao gorku istinu,njegov rodjak Roman (koji te zove na kuglanje ) otkaceni bilder Brucie ,onaj Jamajcanin ma vrh....

Gameplay je jos uvijek na vrhuncu i zna zadrzati igraca zaljepljenog za ekran,misije su razovrsne i zanimljive i nikad nije dosadno uz njih,ide doza akcije pa onda doza nekog pracenja likova doza smijeha onda ozbiljnosti pljacke itd itd .
                                Uglavnom otvoreni svijet je odlican mapa je manja nego je u GTA SA ili GTA V ,i mozda nije bila zamjerka prije 10-tak god jer nije bilo petice, al sada tek vidim da je malo jede vrijeme jer ima jako malo za danasnje standrade raditi nesto po gradu okej ima tu misija sporednih barova djevojke mozes ici u striptiz bar itd itd, koje su isto tako okej rezirane i sveukupno daje to dobar dojam al' naspram petice koja ima ono hrpu gluposti za obaviti pada malo u vodu (sto je i ocekivano jer R* svoj GTA uvijek unapredjuje)

Al ipak je to GTA i nije igra tipa neki poluproizvod ajmo naspomenuti Watch Dogs 2 (koji nije los al nije ni do koljena GTA IV koji je cak stariji od njega) vec svaki GTA koji izadje nije izasao samo cisto tako da izadje i da pokusa pobrati lovu,svaki novcic koji su zaradili zaradili su ga posteno za svoje remek djelo.
                                Od minusa koje ova igra pati je jos tako ona stupidna optimizacija sta zna cupati zivce,bugovi smrzavanja igre crashanja i tako,al igra ostavlja sveukupan dojam dobrim.

Igrao sam ga oko 30+ sati s tim da ima oko 80+ glavnih misija sto cini nekih 25/28 sati za glavnu kampanju al ja sam koju jos sporednu misiju odigrao obisao ponovo dobri stari Liberty City i tako.Trenutno od GTA necu nista ponovo igrati jer cekam VI ili kako ce se vec zvati i nadam se na novom PC-u da cu je igrati ili na nekoj od novih konzola, do tada sam svoju žeđ za crime sagom iz Rockstara utazio sa GTA IV.
                                9,7/10
                                Last edited by The One; 22-05-2020, 18:26.

Comment

Working...
                                X