Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Far Cry New Dawn

Sasvim solidna igra za pustiti mozak na pašu. 8/10

Comment

• Dirt 4 -Jedna od boljih rally igara koje sam odigrao,igra dobro dozira simulaciju rally-a ali i arkadnost i dobro je izmjesano to dvoje.
      Igra je ogromna (trebalo mi je 40+h da je zavrsim) i vodi igraca na neke od najljepsih svjetskih lokacija tipa prekrasna Spanjolska ,mape gdje vozis u zalazak sunca me posebno dojmilo,vrela Australija,snjezna Svedska,kisni Wales...ugodjaj je predivan kao i ugodjaj voznje.
      Grafika je na razini i dan danas iako se radi o 3 godine staroj igri,Dirt nisam igrao jos od 3-jke,koja me isto tako dojmila jako ugodno,nisam neki fan Need For Speeda ili nekih takvih naslova,al vozacka perfekcija zvana Dirt je stvarno oku ugodna i jako zabavna avantura,mada ima svojih mana tipa bugovi propadanja, trzuckanje,al najveci problem je manjak tipova natjecanja i jos koji nebi bio na odmet,a ovako su prenatrpali sadrzajem , pa se nekada desi da se ponavljaju neke dionice npr.iza dionioca kisnog Walesa ide ponovo Wales ovaj put sa duzim mapama i suhim terenom mislim ako se tako produzava igra ono .
      Toe problem sto pred kraj igre se stvara neka monotonija i produzavanje igre ultra dugim mapama pa ti malo dosadi, to sve kvari sveukupni pogled na ovu igru koja je i sa tim manama odlicna,od mene 8.5 /10 da nije ove monotonije i da su ubacili jos koje natjecanje cisto da se razbije ponavljanje eventova bilo bi 9,5/10 ovako.....al ipak ko voli ovakav tip igre preporuka,stvarno poz z.

Comment

• Life is Strange 2 fantasticna igra igra otkriva puno nepravde u svijetu dva brata se bore da prezive.ima politike u igri prema emigrantima ovu igru trump sigurno mrzi,ukratko fantasticna igra zadovoljan sam svojim odllukama u igri sto sam napravio

Comment

• Upravo završio Mad Max! Kasnije se bacam na prelazak priče u RDR 2.

Comment

• Zavrsio the wolfenstain new order dobra rokacina gameplay odlican sacuvo se onaj stari fps zanr, negativci dobro uradzeni ko psihopate kako graficki tako i u storytelingu,prica isto dobra u igri malo humora sarkazma malo emocija,malo me zafrkavo monitor posto nemam gsync ili fresync nije sta graficki ali ipak je iz 2014 godine tek je sad odigrao

Comment

• Layers of Fear

Layers of Fear 2

Infliction

The Dark Occult

Više o svakoj u temi Horor igre

Comment

• F.E.A.R 3-Kratko ali slatko,nekako sam se pozelio pucacina iz prvog lica i imao sam ovo na PC-u dugi niz godina neodigrano i reko ajd da odigram ovo,inace sam igrao dvojku prije 3-4 godine i svidjela mi se,zakon je igra bila,trojka malo zaostaje za odlicnom dvojkom ali i jos boljom jedinicom odnosno prvim nastavkom koji je po misljenjima mnogih najbolji nastavak, no ni trojka nije losa.

Trojku je odradio drugi tim zvani Day1 Studios ili danas 9 godina kasnije Wargaming-Chicago-Baltimore, igra zapocinje dobro u nekoj umobolnici i igrate u ulozi Pointmana prica se nadovezuje direktno na dvojku i prati pricu male Alme (koji je horror element u igri) moram priznati da ovo bas i nije toliko strasna igra al ima nekih situacija kada sam poskocio al ne bas previse,dvojka je imala vise horror elementa.
                Gameplay je solidan i zabavan,oruzja ima al' ne bas toliko mnogo da bi rekao vau! al svrsishodno ima sluze i jako su dobro balansirana, fizika je isto jako dobra po meni tocno se osjeti svaki metak kada pogodis u tijelo i kako ga trza sto jos pojacava gameplay cineci ga zabavnijim ali i realnijim.

Lokacije kvare kako sam rekao solidno odradjen gameplay,jedino sto mi se svidjelo je misija na mostu i pocetna misija ove ostale su mi nekako nemastovite i monotone,zvuk je na razini ima par dobro odradjenih jump scare scena i toe to na kraju,solidna pucacina (okej grafike za ono doba prije 9 godina) za odigrati 2 posljepodneva,pogotovo ako volite F.E.A.R franzisu i malo mi je iskreno zao sto je vise nema jer mi nekako nedostaju ovakve stvari u posljednje vrijeme sve je vise open-world igara nigjde ovakvih linearnih pucacina,ili nekih da kazem dobrih linearnih tps-ova tipa Dead Space i Max Payne,Splinter Cell, .
                Al' sto ce se...nis igraj i suti

Comment

• Završio LEGO Ninjago Movie Videogame preko one stvari.
                  U početku mi je bilo zabavno, ali ubrzo sam ju igrao samo zbog achivementova i da ju završim.
                  Prečesti su bugovi sa kamerom, ograničenost kretanja (kad stojim na nekom LEGO objektu često mi lik klizi), loša priča (u priči je događaj koji smo na drugi način već vidjeli u seriji), sporedne scene izgledaju kao da su stare 20 godina, a ne 3.
                  Također su uveli neke promjene u nekim djelovima igre koji su ovdje od početka ovakvih LEGO igara (npr. onaj "True Ninja"). Te promjene mi se ne sviđaju jer su nepotrebne.
                  Jedino što imam pohvaliti u igri su pokoja dobra fora, animacije comboa i cijeli taj sustav napadanja.

Kada kupim taj SSD i kad reinstaliram komp, bacam se na LEGO DC Super-Villains. A nakon toga, vidjeti ćemo što će biti sa LEGO igrama.

Comment

• Meni je i dalje zadnja igra TLOU 2. Nekako sam u zadnje vrijeme izgubio volju za igranjem. Štedim se za next gen.

Comment

• Singularity

Pucačina iz prvog lica,neka kombinacija Bioshocka, Metra i HL.
                      Doba je hladnog rata a mi smo se eto našli usljed kaosa na jednom otočiću blizu Kamčatke te nastojimo popraviti stvari tako što ćemo putovati kroz vrijeme. Igra je dosta stara ali izgleda poprilično dobro. Mehanika napucavanja uz kombinaciju specijalnih sposobnosti je na solidnom nivou. Zanimljiva mi je ona puška sa kojom navodiš metak. Mogla je biti još koja zanimljiva boss bitka ali eto šta je tu je.

Mortal Shell Više u temi

Comment

• Originally posted by darijoman View Post
                        Singularity

Pucačina iz prvog lica,neka kombinacija Bioshocka, Metra i HL.
                        Doba je hladnog rata a mi smo se eto našli usljed kaosa na jednom otočiću blizu Kamčatke te nastojimo popraviti stvari tako što ćemo putovati kroz vrijeme. Igra je dosta stara ali izgleda poprilično dobro. Mehanika napucavanja uz kombinaciju specijalnih sposobnosti je na solidnom nivou. Zanimljiva mi je ona puška sa kojom navodiš metak. Mogla je biti još koja zanimljiva boss bitka ali eto šta je tu je.

Mortal Shell Više u temi
                        Singularityt je skroz solidna igra i po mehanici i po priči. Ima godina, ali se isplati odigrati.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Singularityt je skroz solidna igra i po mehanici i po priči. Ima godina, ali se isplati odigrati.
                          Da, slažem se. Dobra je igra

Comment

• GreedFall - jako underrated igra. Baš mi je odgovarao taj svijet. Priča je dobra, ali pri kraju je malo rushed. Neloši likovi. Grafika stvarno odlična, gameplay jednostavan ali dobar - nakon nekog vremena postane malo dosadan. Sve u svemu vrijedi odigrati.
                            Ocjena: 8/10

Comment

• Medal of Honor 2010-Nesto sam se pozelio FPS nekog tipicnog tipa CoD MW MW2 ili tako nesto slicno i sjetim se MoH-a iz 2010 i reko ode ga naci na PC i odigrati i nisam ni pozalio iskreno da kazem al nisam ni zadovoljan ovo sam igrao kao klinjo prije 10 godina i onda mi je bio losji od CoD-a da kazem odmah al bio je onda isto wau al danas nekako hmm.
                              Oks grafika je malo bljak al da se razumijemo to je bilo prije 10 godina,lokacije su dobre mada prica je tupava,prica iz cizama prati nekog "Rabbita" koji ima zadatak unisitit sto vise neprijateljskih baza itd itd.
                              Gameplay je okej ali nista vise od tog napucavanje solidno tocno se osjeti kada metak udari u meso al oni dole znakovi od headshota su dosadni,zvuk je okej ,glazba nekada pojacava intezitet borbe i daje neku filmsku akciju.

Okej za odigrati 2-3 eventualno popodneva po jedno satak dva svako popodne al nista vise od toga,nisam zazalio jer sam se pozelio odigrati neki FPS al nastavak ponovo necu odigravati odnosno MoH Warfighter,ovakve igre kada predjete 1 ili eventualno 2 puta zaboravit ce te na njih za par mjeseci opce da ste igrali,al okej sam se zabvavio,steta sto je MoH mrtav sijecam se kada sam na plejs 2 igrao MoH u WW2 nezaboravno,al ovaj je okej zabavan al opet nekako mlako i ostavlja gorak dojam.
                              5/10

Hitman Absolution: E ovo je vec igra ,stealth kakvog sam se pozelio odavno.
                              Iskreno nisam uzivao odavno ovako u jednoj igri,celavi je tu na nivou,atmosfera odlicna,lokacije jos bolje,gameplay dobar nagdradjuje stealth iako vam nitko ne brani da uzmete pusku i da sve pobijete,mada to ce biti malo teze ali i ubija car ove igre koja je stvorena za stealh i prikradanje u sjenama.

Prica je po meni dobra okej je razradjena likovi su onak- onak pamtljivi okej napisani malo kliseja ima al Boze moj ,zvuk na nivou,grafika (za ono doba odlicna ipak je 2012 igra) okej za danasnje pojmove,zadatci u misijama jako zabavni i imate milion nacina kako se prikradati kamuflirati prikrasti se zrtvi i na kraju dosta nacina kako je smaknuti od klasicnog davljenja, metka u potiljak do raznovrsnih morbidnih trovanja smijesnih scena padanja automobila na zrtvu , ostavljajuci tako dojam nesretnog slucaja i tako.
                              AI je okej neprijatelji se dobro pozicioniraju i dobro cesljaju okolinu kada se nesto desi ili skuze nesto neobicno.
                              9/10

Ostavlja dobar dojam steta sto nema ovakvih igara jos volio bi to.
                              Cekam jos Splinter cell novi.
                              Pa di je vise.???

Comment

• Napokon nasao vremena i zavrsio TLOU2

puno je vec receno o igri koja je vrh imho..

ukratko cista 10-ka
                                PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
                                -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
                                LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                                ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
                                -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
                                +
                                4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
                                +
                                4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
                                -------------------------------------
                                _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
                                _________