Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Far Cry New Dawn

Sasvim solidna igra za pustiti mozak na pašu. 8/10

Comment

• Dirt 4 -Jedna od boljih rally igara koje sam odigrao,igra dobro dozira simulaciju rally-a ali i arkadnost i dobro je izmjesano to dvoje.
      Igra je ogromna (trebalo mi je 40+h da je zavrsim) i vodi igraca na neke od najljepsih svjetskih lokacija tipa prekrasna Spanjolska ,mape gdje vozis u zalazak sunca me posebno dojmilo,vrela Australija,snjezna Svedska,kisni Wales...ugodjaj je predivan kao i ugodjaj voznje.
      Grafika je na razini i dan danas iako se radi o 3 godine staroj igri,Dirt nisam igrao jos od 3-jke,koja me isto tako dojmila jako ugodno,nisam neki fan Need For Speeda ili nekih takvih naslova,al vozacka perfekcija zvana Dirt je stvarno oku ugodna i jako zabavna avantura,mada ima svojih mana tipa bugovi propadanja, trzuckanje,al najveci problem je manjak tipova natjecanja i jos koji nebi bio na odmet,a ovako su prenatrpali sadrzajem , pa se nekada desi da se ponavljaju neke dionice npr.iza dionioca kisnog Walesa ide ponovo Wales ovaj put sa duzim mapama i suhim terenom mislim ako se tako produzava igra ono .
      Toe problem sto pred kraj igre se stvara neka monotonija i produzavanje igre ultra dugim mapama pa ti malo dosadi, to sve kvari sveukupni pogled na ovu igru koja je i sa tim manama odlicna,od mene 8.5 /10 da nije ove monotonije i da su ubacili jos koje natjecanje cisto da se razbije ponavljanje eventova bilo bi 9,5/10 ovako.....al ipak ko voli ovakav tip igre preporuka,stvarno poz z.

Comment

• Life is Strange 2 fantasticna igra igra otkriva puno nepravde u svijetu dva brata se bore da prezive.ima politike u igri prema emigrantima ovu igru trump sigurno mrzi,ukratko fantasticna igra zadovoljan sam svojim odllukama u igri sto sam napravio

Comment

• Upravo završio Mad Max! Kasnije se bacam na prelazak priče u RDR 2.

Comment

• Zavrsio the wolfenstain new order dobra rokacina gameplay odlican sacuvo se onaj stari fps zanr, negativci dobro uradzeni ko psihopate kako graficki tako i u storytelingu,prica isto dobra u igri malo humora sarkazma malo emocija,malo me zafrkavo monitor posto nemam gsync ili fresync nije sta graficki ali ipak je iz 2014 godine tek je sad odigrao

Comment

• Layers of Fear

Layers of Fear 2

Infliction

The Dark Occult

Više o svakoj u temi Horor igre

Comment

Working...
              X