Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zavrsio Assasin Black Flag prekrasan svijet ali nije puno uznapredovao u odnosu na prijasne naslove,nervirale su me side misjie opasno dosadne i jednostavne repetativne,ima puno tehnickih problema bagova itd.Dosade one misje iz starih naslova tipa pratis lika metar od njega ili tipa moras prisluskivat do odredzenog vremena to se nadam da nema puno takvih misija u slijedecim naslovima.Prica mi je dobra u ovom naslovu mada nevolim pirate i tu tematiku ali svidjela mi se.a najvise mi se svidjelo borbe brodovima uzivao sam u napucavanju broda skupljanu trazenje resursa.Grafika nemogu se zalit na igru koja je poprilicno stara ja mislim da je ovo bio prelazni naslov ali eto legenda kaze ko predze sve asasine prije najnovijeg djela posto ih samo stancaju je pravi assasinStavit cu unity da se skida pa u neko dogledno vrijeme vidjet zaigrat.Ocjena ma moze 8-ica zabavio sam se.

Comment

• Ja se nadam da ću jednom imat "želudac" za te starije naslove AC igara, poput BF-a, Unitya i Syndicata, jer bi ih htio još jednom odigrat, ali se plašim da me neće usrećit kao kada sam ih prvi put igrao.

Comment

• Meni je AC 4 : BF sjajna igra , zaista izvanredan utisak je na mene ostavila i po meni uz vec kultni AC 2 najbolja AC igra dosad (ono atmosfera, lokacije, Karibi, pirati, prica, protagonista, likovi, naval bitke sve mi je bilo super i savrseno mi je sela igra) , sto se tice ova dva, Unity mi je bio sasvim solidan, neke stvari su mozda mogle da budu bolje ali sve u svemu vrlo dobra igra dok Syndicate mi je bio razocarenje, ono bilo je par dobrih misija ali generalno igra mi je bila nekako previse monotona i dosadna a prica nekako totalno nebitna (po meni verovatno i najslabiji nastavak , s tim da Odyssey jos nisam igrao).

Comment

• Ne mogu vjerovat kako mi je sjela igra, valjda sam bas trebao ovako nesto u ovom trenu jel sam igrao i prvi dio i treci i nisam bio ni priblizno zabavljen kao sa ovim. Nema igra onaj "would you kindly" momenat kao prvi dio ili fantasticne vizuale kao Infinite ali mi je igrivost bila bolja nego u ta dva naslova nekako...ljudi kazu crna ovca serijala a meni trenutno najbolji dio dok ponovo ne probam Infinite jos jednom, pa cemo vidjet!

9.5/10

Ovaj serijal je jedan od najranijih igri s kojima sam se susreo u zivotu, prakticki me oblikovao kao gejmera ( zbog njega mrzim teske igre.. ) ...atmosfera, grafika, muzika sve osim gameplaya savrseno bilo, prvi put vidio uvodnu animaciju koj je bila mi nesto presavrseno tada pa sam imao malo prevelika ocekivanja... mozda sa visestrukim odigravanjem kada se vidi vise zavrsetaka postane bolja jel je ovako nazalost samo OK igra.

7/10

Full zabavan fps sa odlicnom jedinstvenom mehanikom...volio bi neki nastavak da skemijaju jel bi mi bilo zao da ista propadne i ne upotrebljava se vise!

9/10

Comment

• DarkFenix kakav je BioShock remaster u tehnickom pogledu i na kojoj platformi si igrao? Cuo sam dosta lose o njemu a isto bih htio ponovno odigrat jer sam obozavao jedinicu.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
              DarkFenix kakav je BioShock remaster u tehnickom pogledu i na kojoj platformi si igrao? Cuo sam dosta lose o njemu a isto bih htio ponovno odigrat jer sam obozavao jedinicu.
              Ne mogu ti pomoci tu jel ja ti negledam tehnicke aspekta skoro pa nikad, .... Ako mislis jel ima bugova, ja ih nisam primjetio...Sve 3 na ps4pro igrao.

Comment

• DarkFenix Upravo to, slovi kao crna ovca a drugi dio je fenomenalan. Infinite je također dobar, ali meni osobno Rapturove kronike su puno bolje, iako je sve to povezano u jednu veliku cjelinu.

Bioshock 2 završna scena kod dobrog završetka jedna od najemotivnijih u gamingu

Comment

• Jedini razlog zašto mi je infinite bolji od duje jeste napucavanje, koje mi je odlično. Kec mi je najslabiji jer je would you kindly momenat identičan momentu sa Dr.Polito iz system shocka2. Pa baš nisam ostao wow, sve tri su mi dobre ali infinite, duja, kec je moj redoslijed.

Comment

• Infinite mi je daleko najbolji.
                    Zatim dvojka i na kraju jedinica, koja mi je bila iritantna, dosadna i s lošim napucavanjem.

Comment

• Fenomenalan fps, ispred svog vremena, bas mi je zao sto ga do sad vec nisam igrao. Scena u osnovnoj skoli gdje se susreces s poltergeistom mi je jedno od najboljih gaming trenutaka ikad....ovo igrajuc na hard u noci mi je izazvalo takvu jezu kakvu nisam osjetio valjda jos od devedestih i prvih REvila! A imam i bome jedan smijesan dogadja koji ukljucuje moju kcer, i koji isto necu nikad zaboravit...
                      Bila bi mi igra cista 10ka samo da nije tako naglo zavrsila...

9.5/10

Comment

• The Council - epizodna igra, ima više krajeva, zapleta i raspleta od ostalih epizodnih igara koje sam igrao. Preporučam iako je tehnički dio igre poprilično loš.

Comment

• Zavrsio resident evil 7 jedini minus sto je kratka igra uzivao sam u igri

Comment

• Završio Grim Fandango Remastered. Kako dobra igra! Mehanike su slične Full Throttleu. Svaki lik ima svoju vibru, a voice acting je taman pogođen, ugodan za slušanje. Priča je zanimljiva i taman duga, dok je kod Full Throttle malo prekratka.
                            Definitivno preporučujem, a ja ju idem odigrati cijelu ispočetka još jednom samo radi jednog achivementa...

Comment

• Sinoć sam igrao baš isti taj Grim Fandango sa burazom.

Ne kužim kako, ali on je imao igru na Steamu i meni je poslao invite i mogli smo oboje upravljati igrom. A ja ju nemam inače u Steamu, nisam uopće znao da se to može. S tim da normalno igra mora biti upaljena kod njega da bi ju ja mogao igrati.
                              PC SPECS:

SPOILER
                              CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

• Gotov sa još jednom igrom - LEGO DC Supper-Villains
                                Glavna novost je pravljenje vlastitog lika koji će biti jako važan u priči. U početku se ne vidi zašto je važan, pa sam bio protiv te ideje, ali se pokazalo. Svejedno, ne želim da u budućim LEGO igrama glavni lik bude naš, jer nekako nije to to.
                                Svaki lik ima neke svoje animacije, koliko vidim, više nego prije u LEGO igrama. Grafika je poprilično dobra.
                                Glavna priča prati tog našeg glavnog lika i zlikovce, a sporedna priča dolazi nakon glavne, kratka je i govori što Justice League radi nakon glavne priče.
                                Svaki level ima boss fight, ili više njih i tada nam se kamera fokusira na bossa, pa je onda nespretno skakutat okolo i skupljat pare, trgat objekte. Mapa je Gotham City, ali veća verzija nego u LEGO Batman 2, ali ovaj put je Gotham okružen ogromnim strmim planinama preko kojih se ne može prijeći i koji su tik uz otoke na kojima je Gotham. Valjda da uštede na prostoru. Zbog toga mi je idalje najdraža mapa (što se tiče LEGO igara) iz LEGO Batman 2, sasvim normalan Gotham.
                                Odličan soundtrack kao i kompletno sučelje - sve u kombinaciji ljubičasto sa zelenim.
                                Ovo je odlična LEGO igra i ako ste igrali LEGO Batman serijal, nema smisla da ovo propustite.
                                Last edited by GitaristRoko; 02-11-2020, 09:48.

Comment

Working...
                                X