Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnja video igra koju ste završili?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PC Zavrsio resident 2 prelijep remake svidza mi se sve sta su uradili nije toliko strasan ali imas konstantni mali strah ili od metaka da ce nestati sta me slijedece ceka iza ugla i u jednu ruku klaustrofobicno, dobri stari resi, prva predzena igra u 2019 ocjena 9

Comment

• Batman : Arkham City remaster

Zavrsio igru i ostao iznenadjen...neugodno bi rekao cak, ponajvise njezinom velicinom ! Nakon par nezanimljivih borbi protiv sefova iznenada je samo tako zavrsila, i bas sam paf ostao...ok, imam tu jos nesto za cackat po mapi, Riddlerove trofeje skupljat i ove dlc-eve zavrsit ali sama igra mi se cini jako kratka i meni osobni ne pretjerano zanimljiva, a neke scene i dijalozi iako je ovo video igra su fakat smijesno losi ! Origins za sada apsolutno najbolji dio ( ne mogu se naigrat te igre jednostavno ) , Arkham Asylum odmah iza njega jel Knighta tek pocinjem igrat...

8/10

Comment

• Ja bio uvjeren da si igrao sve igre prije...

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
          Ja bio uvjeren da si igrao sve igre prije...
          Ne, zapoceo City prije pa sam stao i sada ga dovrsio....Knighta isto imam duze vrijeme ali sam samo probao ga!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
            Batman : Arkham City remaster

Zavrsio igru i ostao iznenadjen...neugodno bi rekao cak, ponajvise njezinom velicinom ! Nakon par nezanimljivih borbi protiv sefova iznenada je samo tako zavrsila, i bas sam paf ostao...ok, imam tu jos nesto za cackat po mapi, Riddlerove trofeje skupljat i ove dlc-eve zavrsit ali sama igra mi se cini jako kratka i meni osobni ne pretjerano zanimljiva, a neke scene i dijalozi iako je ovo video igra su fakat smijesno losi ! Origins za sada apsolutno najbolji dio ( ne mogu se naigrat te igre jednostavno ) , Arkham Asylum odmah iza njega jel Knighta tek pocinjem igrat...

8/10
            Daj, ako imaš volje, zapiši to u ovu tablicu (napravi si novi post). Imati ćeš sve na jednom mjestu, svi mogu vidjeti što si odigrao, koliko nešto cijeniš pa ti s obzirom i na to preporučiti možda neku novu igru.

Na kraju godine možemo vidjeti i tko je koliko igara prešao, što mu je bilo super, podsjetiti se što ti se najviše svidjelo, itd.
            Bude stvarno fora kada se sjetiš da si nešto prešao, a zaboravio si uopće na to.

A onda vidimo i tko je najviše igara u toj godini i prešao

Comment

• Hrv4tin4

Ti si za sada jedini koji vodi evidenciju završenih igara

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Daj, ako imaš volje, zapiši to u ovu tablicu (napravi si novi post). Imati ćeš sve na jednom mjestu, svi mogu vidjeti što si odigrao, koliko nešto cijeniš pa ti s obzirom i na to preporučiti možda neku novu igru.

Na kraju godine možemo vidjeti i tko je koliko igara prešao, što mu je bilo super, podsjetiti se što ti se najviše svidjelo, itd.
                Bude stvarno fora kada se sjetiš da si nešto prešao, a zaboravio si uopće na to.

A onda vidimo i tko je najviše igara u toj godini i prešao
                Ajoooj, ne da mi se to...

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Ajoooj, ne da mi se to...
                  Kreni, možda se iznenadiš

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Kreni, možda se iznenadiš
                    Ajd ako budem dobre volje bas mozda i napisem...

Comment

• PC Assasin Creed 3 dobra prica mada nisam skonto pred prekucavu staje pisac htio reci imali nastavak sa desmondom sta se desilo sa planetom mozda cu imati odgovore u AC4 ,gameplay odlican fora se tuci sa vojnicima nisam birao stealth agresivan sam bio, od oruzja mozda ih nisam otljucao sve ,sto je imalo nisu bila sta ucinkovita posebno nakvu sjekiru uzeo skupa bila u igri nije mi davala neku prednost stoga sam citavu igru igrao sa standardnim oruzjem.Fora je sa brodovima dobro sto su to ubacili,ja mislim da nije bilo u AC2,samo sam bio slab kapetan izgurao dvije main misije ali bile su mi zanimljive.Nisam puno ganjao side misije tek nekoliko fokusiro se na pricu da je sto prije zavrsim,igra mi je izazvala lijep osjecaj tokom igranja snijeg setings bas lijepo za oko,planiram krenut igrat AC4 imam je na uplayu a za AC3 ocijena 8

Comment

• Jesi ti to preveo strani tekst preko google translatora ili?

Comment

• The Walking dead ; Final Season
                          zavrsila je i ova era ovog serijala igra kao igra nije nesta extra ali prica.. Povezanost sa malom Clem je nesto nevidjeno.. Odluke koje doneses imaju posljedice koje su sokatne.. Iako mogu rec da je ovo finale najjednostavnije jedna lokacija i uz tu jednu 2-3 mini lokacije u krugu 200 metara ccc.. Bilo je sok i tuga sve do zadnjih 2-3 minute igre gdje sam reko Ajmeee wtf.. I opet bio donekle sretan.. Mali AJ je zmaj.. I steta sto vise nece bit ovog.. Jer vjerujem da bi mali bio opaki badass

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                            Jesi ti to preveo strani tekst preko google translatora ili?
                            LOL nisam zar izgleda tako

Comment

• Lošije.

Comment

• Svasta sam ovih dana kretao igrat: Batman Arkham Knight, God of war (ps4) , Nier Automata , Rise Of the Tomb Raider, Mad Max, Far Cry 3 itd itd , ali nikako da se nesto "uhvati" kako spada...nazadnje se vratio nakon 15god. (od kad sam igrao Return to Castle Wolfenstein na OG Xbox ) u meni jedan od omiljenih serijala i prvi FPS koji sam ikada igrao, Wolfenstein : Old Blood (PS4)

Krasi ga odlican gameplay, sa zanimljivom i cak emotivnom pricom....
                                Obozavam razlicite brutalne takedowne sa hladnim oruzjem kojih ima hrpetina, bio to noz ili cijev koja sluzi za razlicite stvari kroz igru, medju kojima su navedeni brutalni stealth i obicni killovi, a isto tako volim uzasno zadovoljavajuce headshotove od kojih vojnici ostaju bez glava uz "socnu" animaciju rasprskavanja doticne, pogotke od kojih ostaju bez ruku/nogu i vidjet krv svuda po zidovima nakon pogotka...sick, i know!
                                Jako dobar FPS kojeg sada mislim nastavit sa New Orderom...

Trials of the Blood Dragon (PS4 )
                                Ogroman fan Trials igri, tako da obozavam i ovaj spoj, i neki nastavak/offspin/mjesavinu zanrova na Far Cry 3: Blood Dragon....
                                Prosao igru ali ima toga jos dosta za napravit da otkljucam dodatne skrivene staze i pokoji trofejcic!

Comment

Working...
                                X