Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaming novosti,glasine i ostalo.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Stiže Shadow warrior 3 ekskluziva za PC

Planiran izlazak je 2021 godina

Comment

• Prvi dio ove igre mi je bio bez veze, a drugi je nekakav Borderlands klon. Nema mi ovo nikakve veze sa originalnim Shadow Warriorom.

Comment

• Meni prvi dio genijalan, jedna od najzabavnijih igri ove generacije sto sam igrao...drugi dio shit, proceduralno stvaranje nivoa i dosadna prica, pa se nadam da ce ovo bit kao prvi dio ipak, normalna SP hyperviolence pucacina!

Comment

• jedinica mi je bila odlična, uvrnuti humor, old school pucačina plus neke drugačije stvari poput mača (kojem još možeš i mijenjat skin), jako zabavno
          dvojku nisam igrao jer me co-op nije interesirao

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
            Meni prvi dio genijalan, jedna od najzabavnijih igri ove generacije sto sam igrao...drugi dio shit, proceduralno stvaranje nivoa i dosadna prica, pa se nadam da ce ovo bit kao prvi dio ipak, normalna SP hyperviolence pucacina!
            Necu reci da mi je dvojka bila sranje, ali je prvi dio bio odlican!

Comment

• Remastered izdanje dolazi 8.9. plus dolazi i nova ekspanzija za igru, bit će tri izdanja za kupit: standardno, Fate (sa ekspanzijom) i kolektorsko izdanje

Comment

• ne volim postat dvaput zaredom ali potvrđeno je da će Watch Dogs 2 bit free na PC-u tijekom Ubisoft stream-a

Comment

• Nije novost, igra je izašla prije 2 godine, ali ne znam dali je itko čuo za ovu igru. Slučajno sam nabasao na nju, pa hajde da podijelim

Možda će ljubitelje JRPG-a zanimati, a radi se o nekom Kineskom RPG-u jer mi je slično i pokupio je je dosta dobre kritike na Steamu

Isključivo je PC igra

Comment

• Da, Gujian 3 je poprilično hvaljen. Vidim da je produkcija super.
                    Znam da je došao i engleski patch u igri, mislim krajem prošle godine.
                    Zanima me igra, vjerojatno budem nabavio jednom.

Comment

• Comment

• Počelo je teasanje COD 2020 igre. Po kriptičnom stilu teasanja mi se čini da će ovo biti Treyarchova igra. Navodno Black Ops reboot. Ako će biti Black Ops 1 stil igre (BO1 i 2 su mi vrhunac serijala) mogao bih konačno kupiti novi COD nakon dosta godina.
                        A new leaked listing for a title called 'The Red Door' from Activision is widely believed to be the alpha for 'Call of Duty: Black Ops Cold War.'

Comment

• Za dva dana izlazi Creaks, nova igra tvoraca Machinariuma

Comment

• Machinarium je vrhunski puzzler.

Odigrao sam ga

Ne sumnjam da neće ovaj biti odličan

Comment

• Tko bi rekao.
                              Microsoft's General Manager for Xbox Games Marketing Aaron Greenberg admitted Xbox Game Pass isn't very profitable right now.

Comment

• Cuphead mi izgleda predivno, ali nažalost imati će pretešku platinu pa je neću uzimati.

Comment

Working...
                                X