Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaš pristup u igrama?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ja mogu igrat nekoliko igri istovremeno, ali samo i jedino ako su razliciti zanrovi... Nikako recimo, Uncharted-Tomb raider, Doom-Wolfenstein i takve neke kombinacije.. Rpg-ove isto "cesljam" temeljito, svuda nos gurnem pa makar to znacilo restart checkpointa.. Bar sam tako nekad igrao!

Comment

Ja na svakoj platformi imam jednu igru koju baš prelazim aktivno.

Onda imam na svakoj platformi barem po jednu igru koju igram onako iz gušta i periodično, a na kraju imam i MP igre

Sve pratim bez problema i znam točno u svakoj gdje sam stao i što moram dalje.

Evo trenutna situacija:

PC:
      Prelazim: Assassin's Creed Odyssey + kasnije planiram TTG Marvel Guardians of the Galaxy (to je ionako manja igra pa ju ne računam kao neki prelazak - 3-4 dana i gotova je)
      Povremene i MP: Rocket League, Company of Heroes 2, Football Manager 2019

PS4:
      Prelazim: State of mind
      Povremene i MP: Fifa 19, Dirt4, VR naslovi tipa Light saber, itd.

PS3:
      Prelazim: MGS 4
      Povremene i MP: MGS 2, MGS 3, MGS Peace Walker

Nintendo Switch:
      Prelazim: Mario + Rabidds (kasnije u planu je i pravo posvećivanje Zeldi)
      Povremeno i MP: Mario Odyssey (žena i ja coop), Pokemon Let's Go Pikachu (neš s malom, nešto sam), American fugitive - većinu puta u handheld modu kad mi jedo tako nečeg.

Da ne radim tako, mislim da nikada ništa ne bih stigao...

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
        Ja na svakoj platformi imam jednu igru koju baš prelazim aktivno.

Onda imam na svakoj platformi barem po jednu igru koju igram onako iz gušta i periodično, a na kraju imam i MP igre

Sve pratim bez problema i znam točno u svakoj gdje sam stao i što moram dalje.

Evo trenutna situacija:

PC:
        Prelazim: Assassin's Creed Odyssey + kasnije planiram TTG Marvel Guardians of the Galaxy (to je ionako manja igra pa ju ne računam kao neki prelazak - 3-4 dana i gotova je)
        Povremene i MP: Rocket League, Company of Heroes 2, Football Manager 2019

PS4:
        Prelazim: State of mind
        Povremene i MP: Fifa 19, Dirt4, VR naslovi tipa Light saber, itd.

PS3:
        Prelazim: MGS 4
        Povremene i MP: MGS 2, MGS 3, MGS Peace Walker

Nintendo Switch:
        Prelazim: Mario + Rabidds (kasnije u planu je i pravo posvećivanje Zeldi)
        Povremeno i MP: Mario Odyssey (žena i ja coop), Pokemon Let's Go Pikachu (neš s malom, nešto sam), American fugitive - većinu puta u handheld modu kad mi jedo tako nečeg.

Da ne radim tako, mislim da nikada ništa ne bih stigao...
        Ma bez veze

Comment

ja imam takav pristup na plejki recimo dok ne prodjem tu igru koju igram drugu ne palim... ali posto sam si slozio komp.. malo sam zapustio plejku trenutno na njoj igram mortal kombat 11 , i cekam kraj mjeseca za man of medan.. a na kompu udaram Forzu i managera u kasnim nocnim satima

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
            Ekipa, zanima me kako igrate velike RPGove?
            Prvih pola sata-sat odlazi naravno na kreaciju lika (ako ima ta opcija)

U početku obično odigram poneku glavnu misiju da vidim kako-što-gdje-kamo, a onda se bavim sporednim aktivnostima, pa onda opet dio glavne priče i tako u krug. Također, odvojim neko vrijeme i na bildanje lika/likova kako bi mi kasnije borbe bile lakše. Opsežne RPG-ove najčešće ne prelazim više puta, pa nastojim istražiti što više u tom jednom prolazu.

Comment

Lagano mazohistički pristup imam

Broj igara?
              Najčešće 1 SP igra i tu i tamo par MP igara u nadopuni. Rijetko se dogodi da igram 2 SP u isto vrijeme. No, zato derem po toj jednoj SP igri sve dok ne završim.

Što sve želim završiti?
              Uglavnom igram na način da što je moguće više toga istražim. DLCove koje imam da pređem i što više achievementa da pokupim.

RPG igre?
              Ako mi se jako svidi idem na vrijantu da počistim sve i zavirim u svaki kutak. Kod Witchera sam u prvom prelasku počistio doslovno sve. Main quest, side questove, witcher contracte i još one raznorazne upitnike tipa škrinja sa blagom pod vodom.

Kod ostalih igara?
              Uglavnom idem na varijantu da počistim glavnu kampanju i dodatne aktivnosti(questove, misije). Iznimku radim kad se sastoji od timera i skupljanja gluposti. Tipa skupi 100 tanjura, balona, itd. Nekada znam i to, ali uglavnom me uhvati dosada.

Težina i način borbe?
              Medium, ali ponekad hard i iznad. Kad je moguće preferiram stealth bez killova + eventualno headshotovi.

I da, smatram da koliko je to moguće da je najbolja kombinacija glavna misija + dodatne aktivnosti jer dok se pređe igra se možda pojavi želja za nekom drugom igrom.
              Last edited by Raskoljnikov; 06-08-2019, 17:59.

Comment

Originally posted by Raskoljnikov View Post
                Lagano mazohistički pristup imam

Broj igara?
                Najčešće 1 SP igra i tu i tamo par MP igara u nadopuni. Rijetko se dogodi da igram 2 SP u isto vrijeme. No, zato derem po toj jednoj SP igri sve dok ne završim.

Što sve želim završiti?
                Uglavnom igram na način da što je moguće više toga istražim. DLCove koje imam da pređem i što više achievementa da pokupim.

RPG igre?
                Ako mi se jako svidi idem na vrijantu da počistim sve i zavirim u svaki kutak. Kod Witchera sam u prvom prelasku počistio doslovno sve. Main quest, side questove, witcher contracte i još one raznorazne upitnike tipa škrinja sa blagom pod vodom.

Kod ostalih igara?
                Uglavnom idem na varijantu da počistim glavnu kampanju i dodatne aktivnosti(questove, misije). Iznimku radim kad se sastoji od timera i skupljanja gluposti. Tipa skupi 100 tanjura, balona, itd. Nekada znam i to, ali uglavnom me uhvati dosada.

Težina i način borbe?
                Medium, ali ponekad hard i iznad. Kad je moguće preferiram stealth bez killova + eventualno headshotovi.

I da, smatram da koliko je to moguće da je najbolja kombinacija glavna misija + dodatne aktivnosti jer dok se pređe igra se možda pojavi želja za nekom drugom igrom.
                Tako se igra

Comment

Originally posted by darijoman View Post

Tako se igra
                  Speak 4 your self mazohistu
                  PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
                  -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
                  LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
                  ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
                  -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
                  +
                  4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
                  +
                  4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
                  -------------------------------------
                  _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
                  _________
                  smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
                  smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

Originally posted by 4mal View Post

Speak 4 your self mazohistu

Comment

Morat ću pod hitno promijeniti pristup u igrama, makar i na silu da bih odigrao igre koje mi se sviđaju.
                      Ja sam tip koji uvijek igra "prsa o prsa", a čisti primjer mi je sada kad sam se vratio na Horizon da ne ide tako.
                      16 sam lvl(igram 3 il 4 put ), dođem blizu Longlega, postavim shock zamke i nalete njih 3, te me svejedno ubiju, jer nisam ih uništavao iz daljinje pa onda napadao.

Isto tako BF V, misija treba kampirati da bi si očistio put, ja opet idem "prsa o prsa"..e rekoh ne ide više tako, idemo nanovo učiti
                      Steam: Igasp207
                      EPIC Games: GasoVK93

Comment

Working...
                      X