Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Special Attacks" Vama najdraži specijalni napadi iz igara

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• "Special Attacks" Vama najdraži specijalni napadi iz igara

Među najdražim stvarima u igrama uvijek su mi bili ti ludi i otkačeni napadi u igrama počevši od Fatalitya iz Mortal Kombata, ultimativnih skillova iz Naruta, Dragon Ball i ostalih šora pa preko Limit Breakova iz FF, summona i sve do ostalih razno raznih specijalnih napada u rpgovima.
    Eto pišite ako su i vama u sjećanju ostale nekakve animacije skillova i ostavile onaj wow faktor jer mislim da stvarno ima materijala.

Moj uvjerljivo no.1 je Sterkov ultimate finisher iz Atelier Meruru. Epic animacija, cijeli tekst koju lik izgovara, soundtrack i još odlični voice actor Liam O'Brien. (najpoznatiji kao Gaara iz Naruta)
    Ovu igru sam odigrao samo iz razloga jer sam prije toga vidio taj skill.

Sad se baziram samo na rpg jer oni su mi nekako najdraži za takve stvari.

Drugo mjesto Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2, Reanov "Termination Slash-Dawn"
    Ova igra ih ima i previše jako dobrih ali ovaj mi je bio najdraži jer ipak je to zadnji skill koji se dobije nakon 200+ sati ako se uključi i prvi dio igre. Također animacija, soundtrack sve na nivou.

Comment

Za dalje se teško odlučiti ali na trećem mjestu bi bio Mystic Arte "Syphystia" iz Tales of Zestirie, fuzija glavnog lika i Dezela, wind serapha.
      Ovo sam radio svaki put kad bih imao priliku i nikad mi nije dosadila animacija, a najbolji dio mi je dual voice tokom skila.
      Iako engleska verzija puno bolje zvuči ali ne mogu naći samo taj skill na eng.

Comment

Njdrazi su mi iz FF8

Comment

Faking 2 min.traje napad(a nemres ga prekinut).. svejedno genijalan!

Comment

Da sad ne prebirem,nego sve u đuturi! Ok,Omnislash je mozda ipak broj jedan!

Comment

Shadow Hearts 2

Comment

Sve klasika. Ovaj Leviathan summon iz ff8 sam prvi put vidio u nekakvoj igraoni, mislim da je bio samo demo igre, sjećam se ko danas kolko sam bio iznenađen kako je dobro tada to izgledalo.
                Omnislash je badass bio oduvijek.

Ovog sam se sjetio iz Skies of Arcadia, skill od bossa, taj mi je bio najbolji od svih u igri, namjerno sam ga puštao da iskoristi taj napad
                Najbolji dio kad kaže: "where there is light......there is darknes.........sword of the dark moon"8)

Last edited by HanzoHattori; 15-09-2017, 18:08.

Comment

"Savage Wolf Furyyyyyy!"

Comment

Comment

Red Mage klasa u Final Fantasy 14. Kliknete na video i stavite na 1:20

Comment

O jebote, kad ću doći do toga????

Comment

Tales of Berseria dual mystic arte Eizen & Rokurou 8)

Meni najbolji mystic arte u Berseriji

Comment

Comment

Legend of Dragoon, Divine Dragon Cannon

S obzirom da se radi o PS1 igri ovo je tad bilo impresivno...

Comment

Working...
                              X