Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trenutno retro igram

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Dali mi se cini ili dolazi do procvijeta arcade strojeva...Cruisin USA,Daytona,Walking Dead...

Comment

Napokon sam uspio nabaviti PlayStation One konzolu i nakon dugo vremena započeo igrati dobar stari MediEvil. Eh, kad se sjetim dana kada sam tu igru prvi puta zaigrao...

Comment

Originally posted by KiLeです View Post
        Napokon sam uspio nabaviti PlayStation One konzolu i nakon dugo vremena započeo igrati dobar stari MediEvil. Eh, kad se sjetim dana kada sam tu igru prvi puta zaigrao...
        Sta jos planiras ponovit?

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
          Sta jos planiras ponovit?

Pa, to mi je jedina PlayStation One igra (original) koju imam (kopije me ne zanimaju). Želja mi je nekako nabaviti Spyro the Dragon, Crash Bandicoot 1 i 2, te možda Gran Turismo 1 ili 2.
          Samo ne znam gdje i kako nabaviti originalne igre, baš te koje bih želio i da budu po nekakvoj normalnoj cijeni (50-ak kuna po igri).
          Ali to su ti naslovi koje sam igrao davno prije pa bih volio imati u kolekciji (prvi puta kada sam se susreo sa ovim naslovima, osim sa MediEvil-om, bili su na originalnom CD-u, ali kasnije kada sam imao svoj PS One po prvi put imao sam samo kopije...no sad samo originale prihvaćam jer sam imao loša iskustva sa kopijama) i ponovno ih zaigrati kao u ona stara vremena.

Comment

Pa, to mi je jedina PlayStation One igra (original) koju imam (kopije me ne zanimaju). Želja mi je nekako nabaviti Spyro the Dragon, Crash Bandicoot 1 i 2, te možda Gran Turismo 1 ili 2.
            Samo ne znam gdje i kako nabaviti originalne igre, baš te koje bih želio i da budu po nekakvoj normalnoj cijeni (50-ak kuna po igri).
            Ali to su ti naslovi koje sam igrao davno prije pa bih volio imati u kolekciji (prvi puta kada sam se susreo sa ovim naslovima, osim sa MediEvil-om, bili su na originalnom CD-u, ali kasnije kada sam imao svoj PS One po prvi put imao sam samo kopije...no sad samo originale prihvaćam jer sam imao loša iskustva sa kopijama) i ponovno ih zaigrati kao u ona stara vremena.
            Na kakav tv si spojio ps one...lcd ili imas nekakav crt bas za konzolu?
            Nisi probao na njuskalu trazit originale?

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
              Na kakav tv si spojio ps one...lcd ili imas nekakav crt bas za konzolu?
              Nisi probao na njuskalu trazit originale?

Spojio sam na LCD jer ne smijem koristiti CRT televizore zbog zdravstvenih razloga (dobijem gadnu migrenu sa aurom). LCD televizori su moj spas :P (plazme me isto ubijaju - u dućanu bez da gledam u etikete znam koji TV je plazma, a koji LCD).
              Što se tiče njuškala...eh...nisam probao ondje, no sa njuškalom ne znam koliko je pouzdana ta osoba koja prodaje. Ovdje barem postoji lista pouzdanosti.

Comment

Spyro imam original, prodam ga kad poželim se rastati od žene, a Crash i GT imam kopije za PS1.

Comment

Aha,znao sam vidjet da ekipa prodaje ps1 originale ovdje kod nas na forumu.
                  Ali ne znam kakva je sada ponuda jer rijetko udjem u nas oglasnik jer kolege paze na taj dio foruma..

Comment

Originally posted by Corwin View Post

Spyro imam original, prodam ga kad poželim se rastati od žene, a Crash i GT imam kopije za PS1.

Hehe...to znači nikada... :P

Pa budem pogledao tu na forumu...možda netko prodaje ove igre po nekih 50-ak kuna...mada sumnjam da itko prodaje za tako malu cijenu iako su rabljene. Budem vidio...

Comment

• Originally posted by KiLeです View Post

Hehe...to znači nikada... :P

Pa budem pogledao tu na forumu...možda netko prodaje ove igre po nekih 50-ak kuna...mada sumnjam da itko prodaje za tako malu cijenu iako su rabljene. Budem vidio...
                      Mislim da ti možda čak imam GT original, al sigurno nemaju kutiju. Imam original Ace Combat 1 i 2 za prodati.

Comment

Working...
                      X