Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Doza

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Retro Doza

Tema za sav retro gaming sadrzaj koji pronadjete i zelite podjelit sa svima nama

Attached Files

Fantasticna epizoda za sve fanove NFS serijala!
    Kako me je ovo vratilo u vrijeme dok sam slinio na slike NFS u Hackeru negdje polovicom devedesetih.....

Comment

Vjerujem da nas ima dosta koji smo uzivali u ovom serijalu...bar sto se tice prve 3 igre i CTR...

Comment

A sad ja.... Sa pravim retro

Ovo su prve dvije igre kojih se sjećam (ima ih još ali ove dvije me baš onako, vraćaju u daaaavne dane):

1. Kokotoni Wilf (https://en.wikipedia.org/wiki/Kokotoni_Wilf)

Sjećam se da sam buljio u ovo dok je stari igrao i mislio kako nikada neću moći proći to što može moj stari.... Isto tako, jedna od igara koje su na Spectrumu zahtijevale crveni cartridge za joystick....
        Vrh igra!!!

2. GAry Lineker Superstars of soccer (https://en.wikipedia.org/wiki/Gary_L...perstar_Soccer)

Ova igra mi je ostala u sjećanju jer nikako nisam znao narihtati da ja igram već je uvijek igrao CPU vs CPU... No i to mi je bilo super jer sam uvijek prije čorke klopao čokolešnik i gledao utakmicu

Comment

Bome je retro,ja sam igrao nesto igara na c64 i Zx Spectrum.....ali to mi nisu bile prve igre.
          Prva igra koju sam ikad zaigrao je bila na maloj prijenosnoj konzolici gdje je bio leteci tanjur koji je isao od tocke do tocke.....toliko sam bio impresioniran da pamtim do danasnjeg dana,imao sam 3-4 godine.

Comment

Meni je stari imao pretplatu na Moj Mikro... I onda sam znao satima prepisivati kod koji je bio u svakom broju da bi igrao tipa zmijicu ili sl...
            Ovako pamtim jedino još prve igre na 286ici: Civilization 1, Ski or Die i Wolfenstein.... Vrh igre....

Comment

Za mene je ovo apsolutni retro klasik....kolike sate sam sa frendom proveo u ovoj igri....ahh kakvi su to dani bili

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                Meni je stari imao pretplatu na Moj Mikro... I onda sam znao satima prepisivati kod koji je bio u svakom broju da bi igrao tipa zmijicu ili sl...
                Ovako pamtim jedino još prve igre na 286ici: Civilization 1, Ski or Die i Wolfenstein.... Vrh igre....
                Imao si srecu sto ti je stari bio u tome jer se u to vrijeme na gaming gledalo kao na gubitak vremena i nesto sto nikako nije ravno filmovima,knjigama itd....

Comment

Kako sam ja bio ljubomoran na frendove sa Amigom....

Ovo se igralo do iznemoglosti:

Comment

Moj najbolji frend je imao Amigu 500 na kojoj smo proveli velik dio nase mladosti
                    Tko se sjeca ove igre

Comment

To nisam igrao.... NAkon spectruma došao je commodore 64 pa Nintendo.... Uh... Evo me ufatila tuga

Comment

ISSSSSSSSSS! Zaboravio sam na tu igru. Jao

Da, igrali smo to satima i satima.

Comment

Tko se sječa ovoga

Comment

Jesi igrao to mozda na automatu??

Comment

pa da, to su bili počeci gaminga. spectrum je došao iza toga ili nekako usporedno

Comment

Working...
                              X