Announcement

Collapse
No announcement yet.

30 godina Amige 500

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 30 godina Amige 500

Začudo, čak i Index ima člančić o tome: http://www.index.hr/black/clanak/ami...li/958960.aspx

Duboki naklon kraljici Amigi 500. A za nabrojane igre, poglavito Elite 2, sto reci? Da mi je vratiti vrijeme na barem 24 sata i opet liječiti nedjeljni mamurluk uz elite, syndicate i UFO

Comment

Evo jedan odlican video:

Comment

Koliko sam fantasticnog gejmanja imao na Amigi 500......strasan stroj svog vremena.

Comment

Eto,ako netko ima viska vremena!

Comment

Stroj mog djetinjstva. Osobno računalo s dušom.Tako jednostavan za uporabu, a opet tako moćan za ono vrijeme.Ne želim uopće nabrajati klasike koji su izlazili na Amigi - svatko tko se iole smatra gamerom morao bi isprobati neke od naslova makar putem emulatora (koji uzgred rečeno ne daje onaj pravi osjećaj igranja na Amigi).
            Nešto što moram spomenuti je zvuk koji je na Amigi,barem za mene,još uvijek spektakularan. Ranih devedesetih igranje na Amigi u odnosu na PC bilo je kao usporediti novi Audi sa starim Golfom dvojkom - pogotvo što se zvuka tiče.
            Ja s vremena na vrijeme još uvijek bacim koji Battle squadron na emulatoru, Chaos engine, a nedavno sam završio Monkey Island 1 u emulator izdanju za Amigu i moram reći da je to bilo sjajno retro iskustvo.Svoje Amige sam se odrekao tamo negdje 1998. i "posudio" je prijatelju kod kojeg je još uvijek (valjda).
            Gledam sad cijene rabljenih strojeva ali nikako da nađem nešto što mi odgovoara ili bolje rečeno nemam vremena, a ni novaca za kupnju nekog modela.Možda jednog dana...

Comment

Uf,mozda i bolje da ne daje pravi osjecaj igranja na amigi,mislim mijenjat diskete usred igre mortal kombata 2 da vidim fatality je osjecaj koji i ne zelim bas! Ali apsolutno se slazem sa tvojim postom,to je bila isto mashina moga djetinjstava.Ja sam svoju prodao 1996 da bi kupio ps1,i zao mi ju je dan danas da je nisam mogao zadrzat!

Comment

Working...
              X