Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Let's Go! Pikachu/Evee

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by mullet View Post
    Master treneri, online borba, skupljanje shiny-a, lovljenje pokemona dok ne skupiš one s optimalnim CP-om i natureom, kompletiranje pokedexa. Lakša je igra na sadržaju, ovo je da si produžiš vrijeme ako ti se sviđa. Ja radije radim ponovni replay.
    Vidio sam te ternere no nekako me taj dio uopće ne privlači. Trebao bih masovno trenirati ekipu i grindati da bih pobijedio neke od njih. Isto tako to bi značilo da praktički moram stalno biti u onoj špilji, loviti najjače pokemone da dobijem što veći broj exp-a i tako u krug.

Neda mi se to. Dakle, završio sam igru

Pobjednički team su na kraju bili:
    Pikachu
    Venosaur
    Blastoize
    Archanine
    Raticate (alola verzija) + izmjene njega i Articuno-a
    Hitmonlee

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Vidio sam te ternere no nekako me taj dio uopće ne privlači. Trebao bih masovno trenirati ekipu i grindati da bih pobijedio neke od njih. Isto tako to bi značilo da praktički moram stalno biti u onoj špilji, loviti najjače pokemone da dobijem što veći broj exp-a i tako u krug.

Neda mi se to. Dakle, završio sam igru

Pobjednički team su na kraju bili:
      Pikachu
      Venosaur
      Blastoize
      Archanine
      Raticate (alola verzija) + izmjene njega i Articuno-a
      Hitmonlee
      Trebao si charizarda staviti umjesto Arcaninea.

Meni su za sada najjači pikachu, pidgeotto i gloom. Ovi drugi, a pogotovo "obični" pokemoni su skoro beskorisni. Sandshrew mi je uvijek bio među dražima, ovdje je očaj očajni.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Trebao si charizarda staviti umjesto Arcaninea.

Meni su za sada najjači pikachu, pidgeotto i gloom. Ovi drugi, a pogotovo "obični" pokemoni su skoro beskorisni. Sandshrew mi je uvijek bio među dražima, ovdje je očaj očajni.
        A moraš ih loviti nekoliko za redom. Što ih više za redom loviš - dobiješ jačeg pokemona, odnosno bolji eve status. Tako da može biti brutalani loš, sve ovisi koliko si uporan. Dok su ovi koje dobiješ (stratreri) napravljeni prebrutalno...

Comment

S obzirom da sam igru prešao početkom godine, jedini za Pokemon za kojeg se sijećam da je bio u završnom timu bio je Gyarados. A to se sijećam jer nisam nikako mogao doći do njega na Pokemon Go.

Comment

Working...
          X