Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fire Emblem: Three Houses

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Nintendo has confirmed to Game informer that they are placing the voice actor of the main protagonist Byleth in Fire Emblem: Three Houses with a new male voice actor. The move comes after numerous sexual misconduct themed allegations have been made against Chris Niosi. He also provides voice work in Fire Emblem Heroes. Nintendo says…

Comment

Zadnjih par dana igram ovo čudo i nevjerojatno je koliko je kompleksno.... Kako nikad prije nisam igrao ništa od serijala, sve mi je novo.
        A dodatno me brine što, ako promašim par dana, sve ode u k....
        Ali igra je vrhunska....4

Comment

Mislim da ću za prvi prelazak birati Golden Deer kuću. Koja ste vi kuća? Pretpostavljam Black Eagles

Comment

Da, ja sam Black Eagles.... Zbog Petre

Comment

Jel igra netko ovo? Privlaci me iskreno zbog recenzija koje su vrhunske, ali nikad nisam igrao prethodne igre pa stvarno ne znam sto bih mogao ocekivati od igre?

Da barem postoji demo za isprobati...

Comment

Originally posted by M@tt View Post
                Jel igra netko ovo? Privlaci me iskreno zbog recenzija koje su vrhunske, ali nikad nisam igrao prethodne igre pa stvarno ne znam sto bih mogao ocekivati od igre?

Da barem postoji demo za isprobati...
                Probaj malo na emulatoru igrati one GBA naslove. Ili isprobaj FE Heroes na mobu da otprilike dobiješ dojam. S tim da u ovom nastavku imaš dosta utjecaja Persone s social sim djelovima. Ja planiram uzeti ovih dana. Ovo je jedna od igara radi kojih sam kupio switch.

Comment

Fire Emblem je jako dobar serijal, a ovaj bi po svemu sudeci mogao biti i najbolji nastavak. Igrao sam neke na GBA i onaj na GC-u. Imam jos za odigrati FE sa DS-a, a i ovaj mi je na listi kupnje za Switch.

Comment

Krenio konačno neki dan. Dugo me ovako igra nije primila. Faktor ovisnosti je na vrhu. I što se tiče gameplaya i što se tiče priče. Samo jedva čekam da vidim što će biti dalje. Jedino što sam restartao par puta jer su mi sve ove fore i sistemi malo previše za naučiti odjednom pošto mi je ovo prvi nastavak u serijalu.

Izabrao sam Black Eagles ali je izbor bio težak. Preći ću sigurno još barem sa Golden Eagles.
                    Last edited by mullet; 15-08-2019, 15:39.

Comment

Što je ekipa nije valjda da nitko ne igra? Trenutno sam na pola Black Eagle rute i sad baš treba početi cirkus. Recruitao sam si sve studente koje sam mislio i sad samo laganini peglam i gledam kako se priča odvija. Čista uživancija. Gameplay je skroz ispoliran i lako sam pokopčao stvari iako sam njub za ovaj serijal.

Comment

Originally posted by mullet View Post
                        Što je ekipa nije valjda da nitko ne igra?
                        U mom slučaju, prvo mi treba doći Switch, pa onda kasnije nabavka igre po nekoj sexy cijeni, iako Nintendo nije baš po tome poznat, ali tko zna, možda se "čudo" dogodi. U svakom slučaju, budem odigrao. Za ovu godinu sumnjam, ali iduće svakako.

Comment

Tako i kod mene, valjao bi prvo ponovno switch uzet pa onda tek nabavit igru. Ali mi se svakako igra.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post

U mom slučaju, prvo mi treba doći Switch, pa onda kasnije nabavka igre po nekoj sexy cijeni, iako Nintendo nije baš po tome poznat, ali tko zna, možda se "čudo" dogodi. U svakom slučaju, budem odigrao. Za ovu godinu sumnjam, ali iduće svakako.
                            Igru sam platio 0 kn, tj malo sam i zaradio na njoj jer sam uzeo kod nas collectors edition i preokrenio goodiese na ebayu

Comment

Kakve malverzacije

Comment

Planiram uzeti Switch Lite s obzirom da nikad nisam igrao u docked modeu onaj stari Switch i uzeo bih ovu igru. S obzirom da sam totalno neupućen u ovaj serijal, osim par videa koje sam pogleda recite mi iskustva? Kakv je gameplay, koliko je zahtjevna da se pohvata itd.?

Comment

Working...
                                X