Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fire Emblem: Three Houses

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Jučer sam malo promijenio taktiku i razvalio SPOILERUnderground Chamber, svi su preživjeli i to s popriličnom lakoćom. Sviđa mi se igra, najviše radi toga jer zahtjeva korištenje mozga

Comment

Trailer za novi DLC izgleda odlično.

Comment

Originally posted by Picek View Post
        Jučer sam malo promijenio taktiku i razvalio SPOILERUnderground Chamber, svi su preživjeli i to s popriličnom lakoćom. Sviđa mi se igra, najviše radi toga jer zahtjeva korištenje mozga
        U biti kao i svaka strategija na poteze, zato ih i volim. Doduše, ranije sam i RTS i TBS igre obožavao, danas jednostavno mi je sve presporo i zahtjeva puno vremena pa mi je lakše upaliti neki shooter ili akciju, odigrat sat vremena i doviđenja. U RTSu bih taman bazu napravio u tom vremenu.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

U biti kao i svaka strategija na poteze, zato ih i volim. Doduše, ranije sam i RTS i TBS igre obožavao, danas jednostavno mi je sve presporo i zahtjeva puno vremena pa mi je lakše upaliti neki shooter ili akciju, odigrat sat vremena i doviđenja. U RTSu bih taman bazu napravio u tom vremenu.
          Fire Emblem nije baš taj tip igara da gradiš bazu, no da ima taktirziranja - ima. Zapravo pravi RTS se ne sijećam kad sam igra, valjda se radilo o nekoj od igara iz C&C serijala, davno je to bilo

Comment

Originally posted by Picek View Post

Fire Emblem nije baš taj tip igara da gradiš bazu, no da ima taktirziranja - ima. Zapravo pravi RTS se ne sijećam kad sam igra, valjda se radilo o nekoj od igara iz C&C serijala, davno je to bilo
            Znam, igram ga od GBA. Govorio sam zašto sam prestao igrati nekad najdraži žanr.

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Znam, igram ga od GBA. Govorio sam zašto sam prestao igrati nekad najdraži žanr.
              Makar bit će teško nadmašiti skirmish u C&C serijalu, barem što se tiče RTS-a, koliko sam života na tome izgubio

Što se tiče Fire Emblema, utukao sam cca 40h i igra mi se stvarno sviđa, pogotovo priča koja je od jednog trena krenula u sasvim neočekivanom smjeru

Comment

Inače ne igram baš ovakve strategije na poteze ali FE mi je bio baš pristupačan i po mjeri. Misije su dosta kratke, jedino je onaj dio chillanja u monasteriju dosta razvučen. Ali i to možeš preskočiti ako ti se neda. Igra je idealna za kratke predahe dok nešto radiš sa strane, npr kuhaš . Idealan tip igre za handheld.

Comment

Sudeći po priči mislim da sam došao negdje pred sam kraj igre. Igra je stvarno vrhunska te se radi o jednoj od onih igara radi koje se kupuje Switch

Comment

Uzeo igru neki dan, samo da ulovim malo vremena...

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                      Uzeo igru neki dan, samo da ulovim malo vremena...
                      Mislis puno s obzirom na igru?

Comment

Meni je za prelazak trebalo cca 50h, odnosno za opciju koju sam se odlučio. S tim da nisam igrao samo main questove, bilo je tu dosta side questova, exploranja, instrukcija itd.

Comment

Working...
                        X