Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fire Emblem: Three Houses

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Aral
    replied
    Jedna od igara 2019. godine...
    Sjajno.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Meni je za prelazak trebalo cca 50h, odnosno za opciju koju sam se odlučio. S tim da nisam igrao samo main questove, bilo je tu dosta side questova, exploranja, instrukcija itd.

Leave a comment:

• M@tt
    replied
    Originally posted by Hrv4tin4 View Post
    Uzeo igru neki dan, samo da ulovim malo vremena...
    Mislis puno s obzirom na igru?

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Uzeo igru neki dan, samo da ulovim malo vremena...

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Sudeći po priči mislim da sam došao negdje pred sam kraj igre. Igra je stvarno vrhunska te se radi o jednoj od onih igara radi koje se kupuje Switch

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Inače ne igram baš ovakve strategije na poteze ali FE mi je bio baš pristupačan i po mjeri. Misije su dosta kratke, jedino je onaj dio chillanja u monasteriju dosta razvučen. Ali i to možeš preskočiti ako ti se neda. Igra je idealna za kratke predahe dok nešto radiš sa strane, npr kuhaš . Idealan tip igre za handheld.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

Znam, igram ga od GBA. Govorio sam zašto sam prestao igrati nekad najdraži žanr.
    Makar bit će teško nadmašiti skirmish u C&C serijalu, barem što se tiče RTS-a, koliko sam života na tome izgubio

Što se tiče Fire Emblema, utukao sam cca 40h i igra mi se stvarno sviđa, pogotovo priča koja je od jednog trena krenula u sasvim neočekivanom smjeru

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by Picek View Post

Fire Emblem nije baš taj tip igara da gradiš bazu, no da ima taktirziranja - ima. Zapravo pravi RTS se ne sijećam kad sam igra, valjda se radilo o nekoj od igara iz C&C serijala, davno je to bilo
    Znam, igram ga od GBA. Govorio sam zašto sam prestao igrati nekad najdraži žanr.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

U biti kao i svaka strategija na poteze, zato ih i volim. Doduše, ranije sam i RTS i TBS igre obožavao, danas jednostavno mi je sve presporo i zahtjeva puno vremena pa mi je lakše upaliti neki shooter ili akciju, odigrat sat vremena i doviđenja. U RTSu bih taman bazu napravio u tom vremenu.
    Fire Emblem nije baš taj tip igara da gradiš bazu, no da ima taktirziranja - ima. Zapravo pravi RTS se ne sijećam kad sam igra, valjda se radilo o nekoj od igara iz C&C serijala, davno je to bilo

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by Picek View Post
    Jučer sam malo promijenio taktiku i razvalio SPOILERUnderground Chamber, svi su preživjeli i to s popriličnom lakoćom. Sviđa mi se igra, najviše radi toga jer zahtjeva korištenje mozga
    U biti kao i svaka strategija na poteze, zato ih i volim. Doduše, ranije sam i RTS i TBS igre obožavao, danas jednostavno mi je sve presporo i zahtjeva puno vremena pa mi je lakše upaliti neki shooter ili akciju, odigrat sat vremena i doviđenja. U RTSu bih taman bazu napravio u tom vremenu.

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Trailer za novi DLC izgleda odlično.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Jučer sam malo promijenio taktiku i razvalio SPOILERUnderground Chamber, svi su preživjeli i to s popriličnom lakoćom. Sviđa mi se igra, najviše radi toga jer zahtjeva korištenje mozga

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Ja igram s Plavušanima, trenutno sam u 4. poglavlju. Ide mi sasvim dobro, svi likovi mi prežive svaku borbu. Puno je ovdje razgovora, što mi i ne smeta, ali jedino je font slova vrlo sitan kad igram u handheldu.

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Picek ovo ti je jedna od onih tipičnih RPG igara koja ti postaje lakša s vremenom. Kasnije ako si malo isplaniraš imaš tog premotavanja i previše. A studenti su ti isto puno jači.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Došao sam jučer u SPOILERChapteru 6 na misiju Underground Chamber gdje mogu birati da li SPOILERubiti Death Knighta ili sve ostale protivnike. Bogme vrlo zeznuta misija, išao sam jučer na SPOILERDeath Knighta, ostao bez pol studenata tako da danas idem ipak pokušati ovu drugu taktitku da riješim sve protivnike. Još igram s onom opcijom da kad mi netko pogine od studenata da ga nema trajno tako da moram biti oprezan.

Leave a comment:

Working...
X