Announcement

Collapse
No announcement yet.

Luigi's Mansion 3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Stigaooo poštar konačno. Zakon izgleda ovaj steelbook. Em svijetli u mraku. Bas su se potrudili. Tako da ovo ostaje u kolekciji kako sada stvari stoje.

Comment

Dobro izgleda ali ako nisi trebaš vidjeti kako izgleda FE Three Houses steelbook. Najjači steel koji sam ikad vidio

Ako ti se da napiši dojmove. Trentno ne planiram igrati pa čitam sve što napišete.

Comment

Originally posted by M@tt View Post
        Stigaooo poštar konačno. Zakon izgleda ovaj steelbook. Em svijetli u mraku. Bas su se potrudili. Tako da ovo ostaje u kolekciji kako sada stvari stoje.
        Jel to from the UK taj steelbook? Jer sam vidio da oni imaju i za pokemone isto steelbook

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post

Jel to from the UK taj steelbook? Jer sam vidio da oni imaju i za pokemone isto steelbook
          Je.... kod kolege sam ja bio jedini koji je narucio Luigi pa je odustao od uzimanja. I onda narucio sa game.co.uk i steelbook uzeo.

Comment

Ovo malo sto sam odigrao je bas woooow, mislim sto se tice prezentacije. Gameplay zapravo jos i nije poceo kako spada.

Ali ovo je doslovno Pixar crtic u pokretu. Nevjerojatno je da se nesto takvoga moze vrtjeti na takvom hardwareu i zbog toga Nintendu treba skinuti kapu jer ovo je stvarno bolesno sto su napravili. Po meni najljepsa igra na Switchu do sada izasla.

ne znam koliko ulogu ima oled tv ali boje su fenomenalne!

Comment

Comment

Ovo malo sto sam odigrao je bas woooow, mislim sto se tice prezentacije. Gameplay zapravo jos i nije poceo kako spada.

Ali ovo je doslovno Pixar crtic u pokretu. Nevjerojatno je da se nesto takvoga moze vrtjeti na takvom hardwareu i zbog toga Nintendu treba skinuti kapu jer ovo je stvarno bolesno sto su napravili. Po meni najljepsa igra na Switchu do sada izasla.

Ima dosta ulogu.... koji je to LG?....uz bok sa mario odyssey

Comment

Lg Oled B6.

po meni iznad Odyssey, odnosno najjace sto sam do sada na Switchu vidio.

Comment

Da, baš su super animacije. Inače, igru je razvio Next Level Games, neovisni studio iz Kanade koji radi ekskluzivno s Nintendom od 2014. godine (znači ovo nije produkt nekog internog Nintendovog studija).

Comment

Originally posted by Wolfman View Post

Da, baš su super animacije. Inače, igru je razvio Next Level Games, neovisni studio iz Kanade koji radi ekskluzivno s Nintendom od 2014. godine (znači ovo nije produkt nekog internog Nintendovog studija).
                      Ma nisu samo animacije Wolfman. Mislim vidi se mali prelaz iz animacije u in game ali toliko minimalan da je to nevjerojatno. Strah me klincu pokazat jer ce ga uzet samo tako....

ma da? Nisam znao za kanadjane. Respect onda za njih jer su odradili odlican posao.

Comment

piknuo danas Lite konzolu i Luigia, pa cu u kasne sate isprobat igru ako necu bit umoran.. nadam se da cu se zabavit... ccc

Comment

Još da su, kao što imaju sve normalne igre od 2001. na dalje, dodali inverted Y, možda bih i igrao

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                            Još da su, kao što imaju sve normalne igre od 2001. na dalje, dodali inverted Y, možda bih i igrao
                            He he, samo zbog tiga ne bi igrao? Igras sa inverted kontrolama? Ja pa ne mogu tako nikako, probao par puta i jednostavno mi ne odgovara....

Comment

Inverted y igram otkad znam za sebe (evo već cca 30 godina gejming staža). Naravno da nije to razlog za ne odigrati dobru igru, ali me traži određeni period privikavanja....
                              A i fantastično je da tog nema kao opcije....

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                                A i fantastično je da tog nema kao opcije....
                                Nintendo i njegove čudnjikave odluke. A bilo ih je u prošlosti bome....

Comment

Working...
                                X