Announcement

Collapse
No announcement yet.

New Super Mario Bros. U Deluxe

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• New Super Mario Bros. U Deluxe

Proizvođač/izdavač: Nintendo
    Datum izlaska: 11.01.2019.

Planira li netko uzeti? Meni osobno bi bio draži Mario 3D World port.

uzima se
    PC/VR-konfa +AVR 7.2.1 Dolby Atmos sustav

SPOILER4k Gaming PC
    -----------------------------------

CPU: AMD Ryzen 7 2700x @ 4.3Ghz

MBO: ASUS ROG CROSSHAIR VII HERO

RAM: 2*8 DDR4 3600Mhz RGB Trident Z G-Skill

SDD: M.2 NVME 1.2 Samsung Evo 970 500Mb

SSD 2:Samsung Evo 830 120Gb

HDD 1:3TB

HDD2 :1TB

GPU: Gigabyte RTX2080Ti Windforce OC

CASE: Fractal DD R4

-----------------------------------------
    LCD: HP Omen 27 G-Sync 165Hz

SPEAKERS: 2.1 GX Genius

Keyboard: Sharkoon Skiller Mech SGK3 RGB

Mouses: Sharkoon Skiller SGM1 RGB
    ,Logitech MX revolution

Mouse Pad: Sharkoon 1337 RGB

Gamepad: Xbox 360 Razer Onza Tournametn BF3 edition
    -----------------------------------------

Dolby Atmos/DTSX 5.2.1/7.1 sustav

4k OLED LG OLED 55C8
    +
    4k BD Dolby Vision Panasonic DP-UB820

4K HDR Samsung SHUD 55KS9002
    +
    4K BD Samsung UBD K-8500

Yamaha Subwoofer YST-SW 12(THX certificat)

Denon AVR-X2400H

Onkyo SKH410 dolby atmos enabled speakers

V-trek fengali No1 5.1 surround

------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------
    _______

consoles:

Xbox One X 1TB

PS4 PRO

Nintendo Switch+64GB

VR:

Oculs Rift (Marvel edition)

oldies:

Xbox 360

SNESmini
    _________
    smartphone:

iPhone3G

Samsung Galaxy:

7e,8+,9+ S10+...

_________
    smartwatch:

Galaxy watch 46mm

Comment

Oh! pa ovo uskoro izlazi, totalno zaboravio. Wii U port koji se prodaje pod punom cijenom? Može, uzima se

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post
        Wii U port koji se prodaje pod punom cijenom? Može, uzima se
        Haha, to je to

Ja ću još vidjeti. Trenutno mislim da bih mogao Travis Strikes Back za prvi mjesec pošto za divno čudo neće biti full priced.

Comment

Originally posted by 4mal View Post
          uzima se
          me 2

Comment

Kad ovako ufurano pričaju nije bitno što ne razumijem, japanski entuzijazam mi proda svaku igru

Comment

Oh! pa ovo uskoro izlazi, totalno zaboravio. Wii U port koji se prodaje pod punom cijenom? Može, uzima se
              A gle, nisu svi igrali, niti imaju Wii U ..
              meni taman, čak i po punoj cijeni.

Comment

Originally posted by dogwelder View Post

A gle, nisu svi igrali, niti imaju Wii U ..
                meni taman, čak i po punoj cijeni.
                A gle, ja sam u istoj situaciji. Nisam imao Wii U, a vrlo rado bi odigrao sve ''must play'' igre iz tog doba. Ali..60$, puna cijena, što je i ovako mnogo ne planiram davat za manje više samo portove s druge starije konzole. To je po meni čista pohlepa, pogotovo u razdoblju kad nemaju baš svojih ekskluziva pa trpaju ljude s portovima po punon cijeni, da drže switch relevantim. Baš iz razloga zato što mnogo nisu ih igrali a i ima puno zagriženih nintendo fanova koji će kupit bilo što.

Da ne pričam o tome kako skoro nikad nema njihovih igara na značajnim popustima, bilo to sad za božić ili prije na blackfriday. A kao primjer digitalni God of War na psn-u je upravo 175kn. Goty igra iz ove godine.

Drago mi je da je tebi to taman, iako ne znam što ti to znači. Jer cijena više od toga ne može niti da ide, valjda, hah. Ja ću radije kupit dvije igre za ps4 nego wii u port za switch.

Ali odigrat će se kad tad, makar piratizirano

Comment

Bas to Ash_to_Ash , potpisujem od rijeci do rijeci... Ja sam tek uzeo Switch i znao sam sta me ceka sto se cijena tice, tako da sam to na neki nacin prihvatio jer sta drugo mogu. Ali neshvatljivo mi je da jedna Zelda koja je izasla prije skoro 2 godine i dalje kosta punih 60€ kao i prvog dana (vjerujem da u meduvremenu nije bila nigdje na nikakvim popustima, eventualno 5%)... I onda s druge strane jedan Horizon (usporedujem sad te dvije igre jer su pomalo slicne u nekim segmentima i izasle su u otprilike isto vrijeme) se sada moze nabavit prakticki za 100 kuna, a obje igre su pokupile uglavnom jako visoke ocijene i GOTY kandidature... Hocu reci kako Sony o kakvom god naslovu da se radi (a njihovi su naslovi uglavnom sami vrh gaming industrije), uvijek nakon nekog vremena spusti cijene ili da neku rasprodaju... Cisto sumnjam da je to zbog prodajnih rezultata odnosno zbog toga da se jedan GoW lose prodavao, pa ga sad daju u pola cijene, a Zelda se i dalje prodaje kao kruh, pa nema potrebe spustat cijenu...
                  Btw Zelda mi je ovdje sluzila samo kao primjer, to se odnosi na sve Nintendove naslove.... Ispricavam se na offtopicu al morao sam se nadovezat na kolegu

Comment

Dečki, politika cijena se ne formira u skladu s tržištima manje platežne moći
                    Industrija funkcionira kako već funkcionira (skroz nevjerojatno: u svakom trenutku žele izmusti što je više moguće),
                    a kupci se prilagođavaju kako već mogu.

Što se ovog konkretnog slučaja tiče:

Drago mi je da je tebi to taman, iako ne znam što ti to znači. Jer cijena više od toga ne može niti da ide, valjda, hah. Ja ću radije kupit dvije igre za ps4 nego wii u port za switch.
                    Znači da mi je izdavanje porta za Switch vrlo prikladno -
                    još od SNESa nisam igrao SM naslov koji nije skroz 3D (ne preferiram, što se platformera tiče)
                    i s tim na umu ovo mi je pun pogodak.
                    Cijena mi nije problem - ne, nemam para na bacanje,
                    nego biram što ću uzimati jer nemam vremena (ni želje) za igrati baš sve,
                    tako da se nekakav gejming budžet drugačije raspoređuje u odnosu na situaciju u kojoj bih kupovao sve redom.

Pohlepa ili ne .. apsolutno me ne zanima.
                    Vraćam se na početak posta:
                    Nintendo, Sony itd. definiraju cijene po nekom svom ključu - ja kupujem što hoću (ako mogu), kad hoću;
                    ako mi nije hitno (ili mi ne vrijedi tražene cijene), čekam sniženje, pa kad bude.

Ovo mi se igra sad i odmah (pogotovo jer sam krenuo s Odyssey, i iritira me skakanje u tri dimenzije),
                    i to je jednostavno to -
                    čekanje mi ne vrijedi nekih 10 ili 20 dolara uštede, koliko bi vjerojatno bilo sniženo .. tko zna kad.

Jasnije?
                    Last edited by dogwelder; 23-12-2018, 10:19.

Comment

To je, hoces neces - ne moras. A da vam bude lakse za progutati ovo su u biti dvije nigre u jednom. Sumnjam da bi bilo toliko prigovora da izdaju obje igre zasebno po 30 eura svaku

Comment

Kod mene je više, ja možda i bi ali ne mogu

Comment

Comment

Meni posto nisam imao Wii U sasvim odlicna igra, al DK Tropical Freeze ju pojede za dorucak. Kao isplati se uzet zbog multija, sad sam malo sa zenom igro, boze. Ak neke konzole spajaju obitelji, Nintendo ih definitivno unistava. Skoro se pobih sa zenom...

Comment

Originally posted by brdjanin85 View Post
                              Meni posto nisam imao Wii U sasvim odlicna igra, al DK Tropical Freeze ju pojede za dorucak. Kao isplati se uzet zbog multija, sad sam malo sa zenom igro, boze. Ak neke konzole spajaju obitelji, Nintendo ih definitivno unistava. Skoro se pobih sa zenom...

Comment

Working...
                              X