Announcement

Collapse
No announcement yet.

New Super Mario Bros. U Deluxe

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by mullet View Post

Od mene ju moš kupit za 40 eur
    Pa mogu je za 30€ sa susjedom. Ako ga nagovorim da uzmemo baš tu igru.

Comment

Ja sam moddao svoj Switch jer su cigani sa tim cijenama. I to za portove. PS i Xbox non stop imaju super popuste a ovi milkaju pare na die hard fanovima.

Baš me zanima me koji je sljedeći korak za New Mario Bros franšizu, ili općenito za Mario igre.

Već je taj "New reboot" star 15-ak god ako se ne varam i osobno mi je već postao zamoran i neoriginalan. Mislim fora je igra i sve, ali mi je osobno Donkey Kong port puno bolji i maštovitiji.

Comment

Ash_to_Ash ma može i konvertibilne marke

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
          Ja sam moddao svoj Switch jer su cigani sa tim cijenama. I to za portove. PS i Xbox non stop imaju super popuste a ovi milkaju pare na die hard fanovima.

Ja još nisam jer se mali navuko na Splatoon 2 i roka ga svakodnevno. Ali sam sve bliže da ga moddam.

Comment

Jedini razlog nemodanja je što nemam vremena ni za regularni switch.

Comment

Originally posted by M@tt View Post

Ja još nisam jer se mali navuko na Splatoon 2 i roka ga svakodnevno. Ali sam sve bliže da ga moddam.
              Ja sam rokao isto Splatoon prije moda, vrhunska igra bas je blast od glazbe, grafike i opcenito atmosfere

Zbog nje sam kupio i ethernet adapter kako bi mi bolje radilo. Iako je to isto pizdarija i trebalo je biti ugradeno u dock.

Comment

Ja nestrpljivo isčekujem novi modd, s obzirom da jedino imam lite po novome

Comment

Working...
                X