Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Sword And Shield

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Jučer najavljeni season pass DLC sadržaj koji dolazi umjesto uobičajene kasnije "pojačane" verzije.

Comment

odlicno...taman dok zavrsim Pokemon swords cu moci prijeci na expanziju

Comment

Mogli su to ubacit u cijelu igru mrzim to kako nam pare vade iz djepa

Comment

Originally posted by RSCREW View Post
          Mogli su to ubacit u cijelu igru mrzim to kako nam pare vade iz djepa
          Ali te čine boljim čovjekom, jer novac kvari ljude!

Comment

ima li aktivnih igraca?

Comment

Genesis Evo ja sam počeo neki dan. Imam Shield verziju. Tek sam na početku pa nemam što ponuditi u zamjenu. Kad skupim Shield ekskluzive rado se trejdam s kim god treba . Meni će trebati uz Sword ekskluzive i oni Gengari, Kadabre itd...

Friend kod SW-3202-1547-5136 pa ako ste za trejd slob me dodajte
              Last edited by mullet; 19-01-2020, 17:11.

Comment

Objavljeni detalji o Pokemon Homeu (cijena, mogućnosti itd.)

https://home.pokemon.com/en-gb/?fbcl...fyfOoWPL8anJWc

Ukratko, besplatna verzija je zapravo GTS sustav koji je bio u 3DS igrama, a premium verzija (16 eura godišnje) je skuplja i naprednija verzija Pokemon Banke (koja i dalje košta 5 dolara godišnje). Sve u svemu dosta skupo za ono što nudi
                Last edited by Wolfman; 28-01-2020, 15:03.

Comment

Sword i Shield u oko mjesec i pol dana prodani u preko 16 milijuna primjeraka. Znači, u nešto više od mjesec dana su prestigli ukupne brojke 3ds igara X/Y i Sun/Moon. I to po 50% većoj cijeni

Comment

Bolesno. I to uz onakav početni negativan backlash od strane određenih. Pokemoni su stvarno nedodirljivi.

Comment

• Izašao Pokemon Home na Play storeu/App storeu i eShopu. Dobijete Pikachua i gen 1 startera nakon što instalirate aplikaciju.

Comment

• Wolfman šteta što su stavili ovo baš kad sam prešao igru. Volio bih da sam imao Blastoisea u kampanji. Je li gigantamax Pikachu ili onaj obični kojeg moš uhvatiti.

Jedva čekam da krenu s DLC ekspanzijama. Baš sam se zabavio prelazeći priču i vrijeme je proletjelo. Samo što mi se još igra. Ostao mi je battle tower i online. Online mi se trenutno ne igra jer ima previše toga za pokopčati.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                          Wolfman šteta što su stavili ovo baš kad sam prešao igru. Volio bih da sam imao Blastoisea u kampanji. Je li gigantamax Pikachu ili onaj obični kojeg moš uhvatiti.

Jedva čekam da krenu s DLC ekspanzijama. Baš sam se zabavio prelazeći priču i vrijeme je proletjelo. Samo što mi se još igra. Ostao mi je battle tower i online. Online mi se trenutno ne igra jer ima previše toga za pokopčati.
                          Ali jesi li uhvatio sve?

P.S. Običan Pikachu.

Comment

• Wolfman Nisam, ima vremena

Comment

• Počeo od nule prije 2 mjeseca. Od XY i ORAS preko USUM do Sworda. Danas je nacionalni dex napokon kompletiran. Barem privremeno, dok ne dodaju evoluirajućeg legendarnog u DLC-u
                              Attached Files

Comment

• Danas nabavio Pokemon Sword pa da vidimo jel kaj vrijedi

Comment

Working...
                                X