Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Zelda-Breath-of-the-Wild-Master-Sword-bug.jpg.optimal.jpg

Proizvođač/izdavač: Nintendo
    Platforma: Nintendo Switch
    Datum izlaska: TBA

Iz vedra neba najavljen nastavak za genijalni Breath Of The Wild, igre koja je redefinirala pojam open world
    Last edited by mullet; 12-06-2019, 10:50.

Ovo me najviše razveselilo

Kako je krenulo, dočekat ću ovu igru na način da ću moći igrati i igrati podosta.
    Ali živi bili (da bar) pa vidjeli.

Zanima me što novoga mogu ponuditi.
    Bilo bi fora da daju neki ''transfer'', kao neki ''new game +'' sa Jedinice na dvojku i da nastavljamo sa svim abilityjima, svim gadgetima i tako to
    (nemojte mi molim vas sada kvariti ovu želju, jedino što mogu jest sanjati)

Comment

Nadam se da će zadržati otvoreni svijet ali da će biti osjetniji utjecaj starije formule Zelde (dungeoni, gadgeti, zagonetke). Ne bih volio da se zaštitna formula serijala u potpunosti izgubi u korist open worlda.

Comment

Otvoreni svijet će svakako biti (tako je i Aonuma već napomenuo), a i ja sam mišljenja da bi se mogli vratiti klasični dungeoni.

Comment

mullet nisu još otkrili ime same igre, vjerojatno se neće zvati The Zelda:BOTW 2
          Last edited by Pokemon Master; 12-06-2019, 05:36.

Comment

Pokemon Master Moramo nekako nazvati topic, lako se kasnije editira

Comment

Izgleda dosta mračnije i više dungeon-like. Imam neki osjećaj da će spojiti te dvije igre u jednu veliku i tako napraviti jedno sasvim novo iskustvo. Npr. ako dodaju hookshoot u dvojci da će se moći koristiti u overworldu itd.

Po meni trebaju popraviti:
              1. Weapon system, uvesti možda neki upgrade.
              2. Vratiti water dijelove - ronjenje, imam osjećaj da je brdo sviejta prazno zbog toga
              3. Bolje nagrade. Istraživanje je stvarno vrh, ali svi chestovi su onak neke totalno meh gluposti koje pronalaziš. Nekak mi to downplaya cijelo iskustvo istraživanja.

Comment

Meni su se u BOTW svidjeli oni mini dungeoni i mislim da je fora koncept tako da je puni mini duneqona. Ali ovaj put bih svejedno volio da je jači utjecaj klasične formule. Znači old skul gadgeti i zagonetke i par tih većih dungeona gdje bi nalazili veće upgradeove. Nema razloga da ne zadrže i ove mini tamnice.

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
                  2. Vratiti water dijelove - ronjenje, imam osjećaj da je brdo sviejta prazno zbog toga
                  Ovo bi bio dobar dodatak.

Isto tako, nadam se da penjanje ostaje isto. A bit će zanimljivo vidjeti i koliko će svijet geografski biti sličan BotW-u.

Comment

Kažu da će mapa iz BOTW opet biti u igri. Nadam se da nije tako. Koliko god mi je dobra igra ne želim BOTW 1.5 iskustvo.

Comment

Dam se kladiti da će biti neki otherworld sa novim mehanikama kao u prijašnjim zeldama. To im je dobro išlo

Comment

Red Dead Redemption 2 has helped inspire Zelda: Breath of the Wild's sequel for Nintendo Switch, according to the series' director.

Comment

Scene trailera kronološki poredane

Comment

Zanimljivo...

Comment

Last edited by onfire; 16-06-2019, 16:38.

Comment

Working...
                              X