Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal Crossing: New Horizons

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Animal Crossing: New Horizons

uploads%252Fcard%252Fimage%252F999929%252Fa6417497-a4fc-485b-86d0-88450eaebf40.png%252F950x534__filters%253Aquality%252880%2529.png?signature=1TuPMzsnCKxGMHbbAk1MYBFIz18=&source=https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com.png

Proizvođač/izdavač: Nintendo
    Platforma: Nintendo Switch
    Datum izlaska: 20.03.2020.

Današnji Animal Crossing Direct. Ima netko ovdje tko igra ovaj serijal?

Comment

Nisam nikad igrao ovaj serijal, nit sam ikad shvatio draž i što toliko ljudi privlači oko igre. Iako bi htio probati, i zanima me koliko bi se zabavio. Ali eto, trenutno bi radije probao stardew valley ili tako nešto. Nisam siguran da bi uzimao novi Animal Crossing, više zbog cijene, jer i ne vjerujem da će ikad uskoro past cijena. Poznavajući Nintendo

Comment

Ash_to_Ash Čini mi se više kao igra za chillanje. Možda sa ekipu kojoj paše nešto tipa Sims. Ovo je tip igre za koji bi meni trebao demo da isprobam. Vjerujem da je adiktivno ako te pukne.

Comment

Stizu prve recenzije i to jako jako dobre kolko vidim....

Comment

Na kraju prednaručio igru i prije ovih izvrsnih recenzija. Uzeo popola s djevojkom, pomislio sam da bi ovo mogla biti savršena igra s obzirom na situaciju u kojoj se trenutno nalazimo. Onako baš za opuštanje, iako će cura to vjerovatno u potpunosti prisvojit hah

Jedino što sam uzeo iz UK pa se nadam da to bude došlo sigurno i na vrijeme

Comment

Ja isto gledam, ali mislim da neću ipak uzet. Prethodne nisam igrao, ali fora izgleda. Prava feel good igra

Comment

Igra koncentrirana droga i zlo. Cura i ja igramo od jučer skoro pa bez prestanka. Baš su pogodili atmosferu i sve. Svakako preporučujem!

Comment

Javio mi je ovaj UK retailer od kojih sam prednaručio igru, da će mi poslati jer je bio preorder. Da će to ispoštovati, ali da od danas obustavljaju svo naručivanje za van UK-a. Jer niti oni sami ne znaju kakve će restrikcije kao stavit za granice.

Samo da dođe igra

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                    Javio mi je ovaj UK retailer od kojih sam prednaručio igru, da će mi poslati jer je bio preorder. Da će to ispoštovati, ali da od danas obustavljaju svo naručivanje za van UK-a. Jer niti oni sami ne znaju kakve će restrikcije kao stavit za granice.

Samo da dođe igra
                    Ako će ti pomoći jučer sam slao iz Osijeka jedan paket za Zadar i danas je već stigao tamo. Naša pošta dobro štima, a dok dođe do HR ne treba puno. Kad dođe tu bi trebalo biti dobro. Vidjet ćemo... i ja čekam Doom

Comment

Rekao bih da je Animal Crossing jedna od onih igara koju je bolje imati digitalno, jer se to igra na duge staze. Svaki dan po malo pa ne moraš stalno ubacivati cartridge i vaditi ga van kad poželiš zaigrati nešto drugo nakon kratke sesije Animal Crossinga.

Comment

Originally posted by Wolfman View Post
                        Rekao bih da je Animal Crossing jedna od onih igara koju je bolje imati digitalno, jer se to igra na duge staze. Svaki dan po malo pa ne moraš stalno ubacivati cartridge i vaditi ga van kad poželiš zaigrati nešto drugo nakon kratke sesije Animal Crossinga.
                        To bi bilo idealno da, razmišljao sam o tome. Ali valja prodat igru kad dosadi. Jedina pozitivna stvar oko toga što nema previše igara za switch je da ne moram mijenjat često kartriđe

Comment

Iako ovo izgleda kao igra za 8godišnjake, moram priznati da igranje daje tako nekakvu smirenost i zadovoljstvo da je to čudo.... U svakom slučaju, našao sam igru za sebe i klince u ovom vremenu karantene
                          Inače, ovo mi je prva Animal Crossing igra. Svaki put kada bih pogledao na netu kako to izgleda, mislio sam da nema šanse da bih ja to igrao....

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                            Svaki put kada bih pogledao na netu kako to izgleda, mislio sam da nema šanse da bih ja to igrao....
                            Upravo ovo.

A sta nije igra za 8godisnjake? ne kuzim, i klinci mogu igrat? Ima kakvih navrada kako ides kroz igru ili sta? To je igra bez kraja ako sam dobro shvatio? Ni ja nisam igrao ji jedan do sad

Comment

Originally posted by M@tt View Post

Upravo ovo.

A sta nije igra za 8godisnjake? ne kuzim, i klinci mogu igrat? Ima kakvih navrada kako ides kroz igru ili sta? To je igra bez kraja ako sam dobro shvatio? Ni ja nisam igrao ji jedan do sad
                              Ja ti javim kad krenem igrati. Možda je igra za sve klince nije bitno da li su osmogodišnjaci ili ne hah.

Meni je bilo čudno kad su u recenzijama svi spominjali kako igra wow i predivno izgleda grafički, da je dosta velik iskorak napravila, prva HD igra u serijalu i ne znam nakon koliko godina prva koja se na tv-u može igrati.

Comment

Working...
                              X