Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Danas sam konačno uspio naći i pobijediti svoj prvi Divine beast! Kakvo iskustvo, totalna fora. Dosta sam napredovao i otkrio dosta dobar komad mape. Sada imam 7 hearth containera i 2x sam napravio upgrade stamine.
    Znam da za onaj neki poseban mač moram skupiti čak 13 hearth containera pa mi je to neki cilj.

Igra li još netko ovo osim mene?

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
      Igra li još netko ovo osim mene?
      Mislim da su svi forumasi koji su to htjeli vec odigrali Zeldu
      Mene jos cudi da Nintendo nije objavio Gold Edition Zelde sa ukljucenim dlc-om kao sto su to ucinili sa Mario + Rabbids. To bih rado kupio.

Inace, koji si Divine Beast rijesio?

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post

Mislim da su svi forumasi koji su to htjeli vec odigrali Zeldu
        Mene jos cudi da Nintendo nije objavio Gold Edition Zelde sa ukljucenim dlc-om kao sto su to ucinili sa Mario + Rabbids. To bih rado kupio.

Inace, koji si Divine Beast rijesio?
        Slonića, ne sjećam se točno onih njihovih ingame imena. No slonić je gotov, a druge moram tek pronaći. Malo idem okolko, tražim stalno shrine-ove da skupim dovoljno za taj neki mač koji se ne može slomiti...
        To mi je prvi cilj u igri.
        A dalje sad nemam nikakve prevelike ideje. Osim ako imaš neki savjet kako brzo doći do toliko orbova ili samo do hearth container-a...

I ne znam uopće je li DLC aktivan ili ne niti kako zapravo znam da sma u DLcu ili da sam ga pokrenuo. Znam samo da imam više onih opcionalnih questova da skupim tu opremu iz DLCa. No čitao sam da ima dodatno još 4 divine beast-a no ne znam ni sam kako to sve pronaći...

Comment

• Imas ukupno 4 Divine Beasta. Moj ti je savjet da u svakoj regiji u koju dodjes prvo aktiviras toranj kako bi se regija ucrtala na mapi, a onda se fokusiras na prelazak shrineova jer ces na taj nacin brze dolaziti do orbova za prosirenje healtha i stamine. U dlc ces moci krenuti kada prodjes sve Divine Beastove.

Comment

• Hrv4tin4

Zaboravio sam te pitati, jesi pronasao koju Great Fairy Fountain?

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post
              Hrv4tin4

Zaboravio sam te pitati, jesi pronasao koju Great Fairy Fountain?
              Samo jednu...

Comment

• Aha. Kad si pitao o upgradeima zaboravio sam spomenuti da ces na tim mjestima moci nadogradjivati odjecu, ali sad vec i sam znas...

Comment

• Danas sam uspio otkriti cijelu mapu! To mi je bio jedan od glavnih ciljeva

Riješio sam slonića i ptičicu od ovih zvijeri i našao sam onaj legendarni mač. KOliko sam čitao ono za upgrade mača nema nikakvog smisla pa se neću niti truditi odraditi tolike dungone jedan za drugim bezveze.
                  Sada želim riješiti sve zvijeri, riješiti sve shrineove i onda se polako zaputiti na završetak same igre. Dakle imam još jako puno toga za igrati no nekako me krenulo i dosta sam toga uspio riješiti zadnjih dana što me svakako veseli

Comment

• NIsam još ni na pola, no odlučih podijeliti par "fotkica" sa svoje avanture

Comment

• Sviđa ti se znači?

Comment

• Originally posted by M@tt View Post
                        Sviđa ti se znači?
                        To svakako. I ranije sam već rekao da mi je ova Zelda super i čekam dvojku. Ove ostale Zelda igre mi, nažalost, nisu uopće privlačne. Najviše mi se sviđa ovaj tip gameplay-a i to je igra za mene.

Comment

• Uspio srediti i 3. beast! Još jedan i kreće DLC!

Comment

• Fantastičan komercijalni uspjeh Breath of the Wilda, dvostruko više prodan od drugoplasirane Twilight Princess

Comment

Working...
                            X