Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Super Mario Odyssey

Proizvođač: Nintendo EPD
    Izdavač: Nintendo
    Platforma: Switch
    Žanr: platformer
    Datum izlaska: 27.10.2017.

- novi 3D nastavak Super Mario serijala
    - igra će biti strukturirana slično kao open-world, nalik Super Mariu 64 i Super Mario Sunshineu

Last edited by DENSETSU; 29-10-2017, 21:56.

Ocekivano strasno dobra art direkcija i mogu rec da mi ideja igre djeluje odlicno ali eto opet limit hardvera je itekako vidljiv,shimering je toliki da pretpostavljam igra nema nikakav antialiasing,netko ce rec nije bitno ali ja smatram da to itekako nagriza fantastican art i prikaz slike.

Comment

Nintendo je u zadnje vrijeme zabrijao na open-world pristup. Prvo Zelda, a sada i Mario. Super Mario 3D World nije mi nadmašio kvalitetom genijalne Galaxy nastavke, no ovaj bi i to mogao.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post
        Nintendo je u zadnje vrijeme zabrijao na open-world pristup. Prvo Zelda, a sada i Mario. Super Mario 3D World nije mi nadmašio kvalitetom genijalne Galaxy nastavke, no ovaj bi i to mogao.
        Galaxy nastavci su evolucija i revolucija dizajnom i igrivoscu dok je SM3DW tek samo vrhunski Mario nastavak

Comment

Mene jako jako odbija onaj "real world" u traileru. Iskreno takvo što nema šta tražiti u Mario igrama.

Comment

Mene ovaj dio u real worldu jako podsjeca na Sonica sa Dreamcasta..

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
              Mene ovaj dio u real worldu jako podsjeca na Sonica sa Dreamcasta..

Ili na super mario film .

Mene vise ljuti kad je u gradi i skace po zgradama, kako ljudi nestaju i 2d su cim su malo dalje od playera

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post

Ili na super mario film .

Mene vise ljuti kad je u gradi i skace po zgradama, kako ljudi nestaju i 2d su cim su malo dalje od playera
                To nisam skuzio

Comment

Standardno upravljiv Mario ali mozda malo brzi u izvodjenju poteza nego prije?

Comment

Comment

Citao sam to danas ali nekako mi je bilo....da stavljam jos losih Nintendo novosti....a ovo je lose.
                      Ovakav potez je potpuna naznaka da se Nintendo nikako nije pripremio za izlazak Switcha i da je izlazak rushan i da uopce nemaju igara za podrzat novu konzolu,od tuda sve te wiiu igre na Switchu.

Comment

Comment

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post
                            Kako ce ovo biti dobroooo!! Kad ja i klinjo zaigramo! Jooooooj

Comment

20 min gameplay. Zakon izgleda:
                              http://gematsu.com/2017/06/22-minute...yssey-gameplay

Meni ovo super zgleda. Sa xenoblade 2. Mario rabid i ovim cak bi i kupio switch

Comment

Working...
                              X