Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Wii U?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Što trenutno igrate na Wii U?

Podijelite s nama što trenutno igrate (ili ste nedavno prošli) na svojoj Wii U konzoli.

Zdravo!
    Maker, Kart 8 i Zelda HD su mi glavne.
    Sinek igra jos Lego City.
    Solidna ponuda igara, ali jednostavno nije konzola prosla na trzistu

Comment

Trenutno Super Mario 3D World i uživam! Planiram dalje Kart 8 i Yoshi's Wooly world... obožavam platformere.
      nesto

Comment

Ništa trenutno nažalost. Sve sam odigrao što me interesiralo. Čekam Xenoblade.

Comment

Originally posted by EdSe View Post
          Trenutno Super Mario 3D World i uživam! Planiram dalje Kart 8 i Yoshi's Wooly world... obožavam platformere.

Ako voliš platformere onda je Donkey Kong obavezna lektira. Meni osobno najjača Wii U igra

Comment

• EdSe
            EdSe commented
            Editing a comment
            I to mi je u popisu da tnx!

Xenoblade chronicles. Imam osjećaj da je neću završit do izlaska nastavka. Došao do colony 6 ali iza sebe ostavio brdo questova.

Comment

• netko150
            netko150 commented
            Editing a comment
            Ja sam isto dosao do colony 6 ali mislim da nije potrebno rijesiti sve questove osim ako zelis prec igru 100 % jer imam dojam da samo olaksavaju daljnje napredovanje kroz glavnu pricu. Questovi poboljsavaju odnose sa ljudima i samim time mozes bolje iteme tradeat sa ljudima i naravno dobijes i exp. ali to je vise manje to sa tim questovima

Eto trenuračno Mario Kart 8 i Super Mario Bros U

Comment

Malo iznenađujuće, ali Assassins Creed 3.

Comment

Ništa trenutno. Moram priznati da kad sam ga kupio da sam ga igrao puno više od četvorke ali sada je situacija potpuno obrnuta čak do tolike mjere da mi je prvi put palo na pamet da ga prodam. Jer kad klinac poraste već če biti nove Nintendo konzole za kupiti....

Comment

Super Mario 3D land od kad sam dobio Wii U. Igra je fantazija, svaki level je originalan i jedinstven, muzika vrh, grafika vrh ma jednostavno je igra super!

Evo jedan prekrasan leve:

Comment

• Prayer
                  Prayer commented
                  Editing a comment
                  Ma odlican je samo sto je malo skup. No vidis nisam znao da uopce ne trebas TV da bi igrao Wii U, mozes sve na onom tabletu, bar ja sada tako radim.

• DENSETSU
                  DENSETSU commented
                  Editing a comment
                  Znam za opciju igranja igre na ekranu kontrolera, no ne mislim to prakticirati. Svakako mi je bolje kad se igra odvija na TV ekranu, a na drugom dodatni dio igre. Jedva čekam vidjeti kako će nova Zelda iskorištavati funkcije GamePada, a nadam se da ću do tada imati konzolu.

• netko150
                  netko150 commented
                  Editing a comment
                  Meni se znalo dogoditi da sam igrao na tvu ovaj 3d world i da na jednom levelu spustim pogled na tablet i do kraja igranja vise ne dizem pogled jer zaboravim XD ali definitvno je bolje izgledalo na tvu tako da preporucujem da 3d world na tvu odigrate radije nego na tabletu

Trenutno igram splatoon i bas mi je fora igra jedino mi se zna dogoditi da me izbaci usred gamea samo mi javi unstable connection i gotovo. Tako sam danas jedno sat vremena pokusavao odigrat bar jedan game do kraja ali bi me svaki put disconnectalo pa ako netko zna kako to rijesiti bih mu bio jako zahvalan (citao sam o nekom adapteru za lan ali nisam siguran hoce li to popravit situaciju)

Comment

Comment

Monster hunter 3 ultimate- trenutno rjesavam solo questove ali ako netko mozda igra mozemo online koji quest rijesit

Comment

Kupio donkey konga na popustu za 20 funti (e-shop). Odličan je ali i težak. I zanimljivo da nakon onog velikog razočaranja sa E3 i razmišljanja o prodaji imam više sati provedenih igrajući nego prije tog E3 (i to skoro duplo). Xenoblade (prvi i x ), Toad, Zelda TP, Binding of isac i sad Donkey. Dolazi Star Fox i Guard. Ma iskreno, uživam i uopće me ne zanima NX, barem ne sad.

Comment

Ja sam isto uzeo Donkey konga posto je na popustu i svida mi se sto ima vise likova za razliku od Donkey kong country returns jedino mi je glupo sto kao player 1 ne mozes igrat samo sa npr dixie kong i sto si ogranicen da uvijek igras sa donkey kongom. Sve u svemu dobra je igra za sad, bolja nego super mario bros U koji mi je bio nekako prelagan

Comment

Working...
                        X