Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Wii U?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by DENSETSU View Post

Drago mi je vidjeti da jos netko igra na Wii U. Bayonettu 2 cu i ja morati jos koji puta proci. S obzirom da sam u prvi dio utrosio 100+ sati, nedopustivo je da nastavak ostavim na samo jednom prolasku.
    S obzirom da sam wii u platio kao jednu igru, nemam što drugo za reći osim da bi m ibilo ekstremno krivo da sam zaobišao kozolu. Ne vjerujem da ću je ne znam koliko izigrati, ali nekoliko igara ću preći sasvim sigurno, plus kad se skupi ekipa za mario kart. Isplatiti će se u svakom slučaju.

Comment

Wii U i dalje ima par igara koje mi se strašno igraju a koje nikako da pronađu put na Switch.

Comment

Originally posted by mullet View Post
        Wii U i dalje ima par igara koje mi se strašno igraju a koje nikako da pronađu put na Switch.
        Također, samo što ne čekam portove za Switch već bih bio zadovoljan s nabavkom tih nekoliko naslova za Wii U. Na vrhu liste mi je Project Zero: Maiden of Black Water koji je na disku nažalost izišao isključivo kao Limited Edition.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post

Također, samo što ne čekam portove za Switch već bih bio zadovoljan s nabavkom tih nekoliko naslova za Wii U. Na vrhu liste mi je Project Zero: Maiden of Black Water koji je na disku nažalost izišao isključivo kao Limited Edition.
          Ja bih uz Fatal Frame 5 volio Mario 3D World, Xenoblade Chronicles X, Wonderful 101, Pikmin 4 i Tokyo Mirage. Veliku većinu naslova su već portali ali evo ima ih još dosta koji me zanimaju. Tj čini mi se da su najbolje izostavili. Nažalost Fatal Frame 5 će vjerojatno ostati u opskuriji jer malo ljudi ju traži i zna za tu igru.

Comment

Ja sam završio bayonettu. Odlična akcijska igra, pomalo zbunjujuće priče kao što je bio slučaj i s jedinicom. Igra jako glatko radi i super izgleda. Wii U je ipak nešto jači od ps3 i x360 i to se vidi. Eh, sada, da li probati zeldu ili nastaviti s RDR2?

Comment

Originally posted by OverLord View Post
              Ja sam završio bayonettu. Odlična akcijska igra, pomalo zbunjujuće priče kao što je bio slučaj i s jedinicom. Igra jako glatko radi i super izgleda. Wii U je ipak nešto jači od ps3 i x360 i to se vidi. Eh, sada, da li probati zeldu ili nastaviti s RDR2?
              savjetujem zeldu i kad počneš igrati zaboravit ćeš ovu drugu igru.

Comment

Zelda je za RDR doktor znanosti

Comment

Auf, sve veći backlog imam

Comment

Originally posted by OverLord View Post
                    Jedinica ima stvarno zbrčkanu zbrda zdola priču ali dvojka ja relativno jednostavna. Isto me iznenadilo koliko je ozbiljnija od jedinice. Nema toliko awkward humora.

Comment

Da, iako obje priče nisu neko ludilo. Akcija je zato fantastična. Traje oko 8 sati jedan prijelaz.

Comment

Evo igra se NFS Most Wanted U
                        Tko kaže da nema dobrih igara?

Comment

Započeo Super Mario 3D World - ja sam mislio da je to loše a ono odlična igra

Comment

Trenutno sam na Zeldi breath of the wild

Comment

Working...
                            X