Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Wii?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DENSETSU
    replied
    Super Mario Galaxy (asistiram kao drugi igrač).

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    jaoooj...hvala kolega! valja u nabavku

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Originally posted by Gaso View Post
    Može još koja preporuka osim Skyward Sword, bilo za wii bilo za GC? Uzet ću par dobrih za GC da testiram
    GC: Metroid Prime 1 i 2, The Legend of Zelda: The Wind Waker, Paper Mario: The Thousand-Year Door, Eternal Darkness: Sanity's Requiem, Super Mario Sunshine, Star Fox Adventures...

Wii: The Legend of Zelda: Twilight Princess, Super Mario Galaxy 1 i 2, Xenoblade Chronicles, Metroid Prime 3: Corruption, No More Heroes, Pandora's Tower, Donkey Kong Country Returns...

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    Ma pitam radi reda, da znam dali se isplati ulagati još..neda mi mama da prodam, ona wii-fita na nekoj ploči

Može još koja preporuka osim Skyward Sword, bilo za wii bilo za GC? Uzet ću par dobrih za GC da testiram

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Potpis

zapravo od dns zabranjujemo bilo kome da prodaje wii!

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Koliko bi vrijedio taj Nitendo kad bih ga prodavao cca?
    Da znam dali mi je bolje prodati ili ulagati u njega, jer moram kupiti 2 orginal baterije za move kontrolere i pokoju gamecube igru
    Budes li prodao Wii, dobit ces trajni ban

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    Originally posted by Prayer View Post

Da! Imaš ih u iso i wbfs formatu. Wbfs zna raditi probleme (ali skroz rijetko) jer je igra scrub-ana nepotrebno praznog prostora. Jednostavno preko Windows programa prebacis igru na USB/HDD i igraš! Ako želiš ja sam ti za 10-15 dana kući pa mi ga pošalji i ja ti sve besplatno nastelam!
    Javim ti se ako ne riješim dok se vratiš pa riješimo onda nekako! Tnx!

Koliko bi vrijedio taj Nitendo kad bih ga prodavao cca?
    Da znam dali mi je bolje prodati ili ulagati u njega, jer moram kupiti 2 orginal baterije za move kontrolere i pokoju gamecube igru

Da ne offtopicam više, upravo igram Mario Kart i odlično je

Leave a comment:

• Prayer
    replied

Misliš na SPOILERdownload igara i onda igrati s hdd-a?

OverLord Po googlu to je ovo: https://www.gamesmen.com.au/media/wy...be_port_1_.jpg

Od portova još imam 2 usb ulaza, 2 ulaza za memorijske i ulaz ma microsd.
    Da! Imaš ih u iso i wbfs formatu. Wbfs zna raditi probleme (ali skroz rijetko) jer je igra scrub-ana nepotrebno praznog prostora. Jednostavno preko Windows programa prebacis igru na USB/HDD i igraš! Ako želiš ja sam ti za 10-15 dana kući pa mi ga pošalji i ja ti sve besplatno nastelam!

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    Ja sam baš panjina..još mi piše "Nitendo GameCube Controller" i ima 4 komada..

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    Originally posted by Prayer View Post

Mi ti ga imamo na brodu. Kupio ga polovnog us nekoj knjižari u Americi za $39 sa svime tj sa onom sport kolekcijom. Igramo svaki dan stolni tenis i mačevanje! Vrh za zabavu.

Inače ne znam ako znaš ali nenormalno je jednostavno ga modificirati! Čak prima I eksterni HDD. Svakako probaj Skyward Sword ako budeš imao priliku!
    Misliš na SPOILERdownload igara i onda igrati s hdd-a?

OverLord Po googlu to je ovo: https://www.gamesmen.com.au/media/wy...be_port_1_.jpg

Od portova još imam 2 usb ulaza, 2 ulaza za memorijske i ulaz ma microsd.

Leave a comment:

• OverLord
    replied

Kako da znam jel kompatibilan?
    Osim da ubacujem CD, jer dok naručim igru pa dok dođe haha
    Ako ima portove za GC kontroler.

Leave a comment:

• Prayer
    replied
    Jendom riječju Nitendo Wii je živo zlo...
    Krenuo sam "probati" legiće u dvoje, pa smo prešli na fifu, pa na Maria, pa na Star Wars...pa na Wii Fit i Zumbu, još ako se uhvatim tenisa, mislim da ću živjeti uz njega...
    Žao mi je što ga nisam prije uzeo, vidio sam na reklamama američkim da je obiteljska konzola, ali dok ne probaš ne znaš.
    Jednostavno, toliko mi se sviđa da ga ne dam ni za koje pare.
    Mi ti ga imamo na brodu. Kupio ga polovnog us nekoj knjižari u Americi za $39 sa svime tj sa onom sport kolekcijom. Igramo svaki dan stolni tenis i mačevanje! Vrh za zabavu.

Inače ne znam ako znaš ali nenormalno je jednostavno ga modificirati! Čak prima I eksterni HDD. Svakako probaj Skyward Sword ako budeš imao priliku!

Leave a comment:

• m4r1ju4n
    replied
    Na dan izlaska Ikaruge za Switch ja odigrao nekoliko sati sa njome na Wii-ju. U početku mislio odigrati dvadesetak minuta ali zbog nevjerojatne igrivosti se odužilo.

Leave a comment:

• Gaso
    replied
    Originally posted by DENSETSU View Post
    Wii koji je kompatibilan sa GC-om vrijedi više nego mithril iz LOTR-a
    Kako da znam jel kompatibilan?
    Osim da ubacujem CD, jer dok naručim igru pa dok dođe haha

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Dude that was so close

ok necu vise