Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ShyGuy View Post

Mislim da su suradivali sa Nintendom oko cijele igre.

Btw ako neznas pricu kako je nastala igra imas ovdje fora clanak:

Edit: Slazem se da se bas osjeti kako je igra napravljena atmosfericno i sa osjecajem ljubavi, u ovom slucaju od velikog fana . Neke igre to jednostavno nemaju.
    Odlična priča. Sad je u kontekstu ona scena s E3 2017 kad je ovaj plakao. Igra je baš rađena necinično i bez onog da je profit jedina i zadnja crta na koju se cilja.

Još prelazim DLC. Dosta je lakši od vanilla igre. Donkey Kong sve baca i rastura.

Comment

• Mislim da sam na zadnjem bossu

Samljeo me pri prvom pokusaju.....

Comment

• Zavrsio nocas main story ali imam jos hrpee toga za rijesit plus Donkey ekspanzija.
        Grafika 10
        Art 10
        Zvuk 9
        Igrivost 9
        Trajnost 8
        Konacno 9

Comment

• Donkey Kong DLC ima jako puno zagonetki i to mi je odužilo igru jer ništa ne preskačem. U prosjeku 1 misija pa 3 zagonetke. Sad sam negdje na 75% igre valjda i samo ću stisniti i preći još tih par misija jer mi se zagonetke više ne rade, nagrade su ionako loše.

Comment

• Mislim da sam stigao na svijet 3, ako se n evaram. Za sada dobro i zabavno, no nekako mi je žao što mogu odjednom koristiti samo 3 lika... To mi je potpuni promašaj jer u nekim igrama istog tipa se može koristiti njih više i to duplo više.
            Znam da svi dobiju iskustvo bez obzira na bitku ili jesu li u party-u no nekako mi to ne odgovara previše.
            To mi je jedini minus koji bih dao ovoj igri dok sam sa svim drugim u potpunosti zadovoljan!

Comment

• I igra je završena, onaj osnovni dio. Pozdrav svima iz spašenog kraljevstva!

Comment

Working...
              X