Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by kixonero View Post
    Treba mi preporuka za "torbicu" za prijenos konzole i za kaljeno staklo.

Solidno mi izgleda originalna Nintendova "torbica", ali me zanima ima li nešto kvalitetno za manje novca.
    Što se tiče kaljenog stakla, zanima me ima li možda u Zagrebu neka poslovnica što prodaje i postavlja staklo na uređaj?
    Ako bi Slim case nemaš boljeg od ovog. Ovo je druga verzija koja dođe sa gripom. Ako ti ne treba grip onda pronađi prvu slim verziju. Imaju i medium case u koji stane power bank.

Što se tiče stakla ja koristim Orzly i zadovoljan sam. Dobiješ odma 2 jer ćeš prvi vjerojatno pogrešno staviti
    [Combo Set] tomtoc Hard Case with Grip Back Cover compatible Nintendo Switch Console, Protective Travel Carrying Case for 10 Game Cards and Joy Con Straps, Grey: Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Last edited by mullet; 28-10-2019, 20:28.

Comment

• Originally posted by kixonero View Post
      Treba mi preporuka za "torbicu" za prijenos konzole i za kaljeno staklo.

Solidno mi izgleda originalna Nintendova "torbica", ali me zanima ima li nešto kvalitetno za manje novca.
      Što se tiče kaljenog stakla, zanima me ima li možda u Zagrebu neka poslovnica što prodaje i postavlja staklo na uređaj?
      Uzeo preko ebaya. 50ak kuna, cak ima i switch znak i logo. Odlicna torbica, rekao bih kopija,

Comment

• kazu novi svitch lite ce kostat 200 dolara odem danas bacit pogled na to da si ga piknem jer izlaze pokemoni uskoro, kad ono kod nas ta konzola kosta preko 300 dolara... 2100+ kn.. koja je to pljacka nadam se da ce za bozic bit neka akcija.. nedam vise od 1500 kn za to nema sanse

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post
          kazu novi svitch lite ce kostat 200 dolara odem danas bacit pogled na to da si ga piknem jer izlaze pokemoni uskoro, kad ono kod nas ta konzola kosta preko 300 dolara... 2100+ kn.. koja je to pljacka nadam se da ce za bozic bit neka akcija.. nedam vise od 1500 kn za to nema sanse
          cekaj BF a bice ziher popusta na sajmu npr. od sd-a imho...

Comment

• Nintendo ne njeguje kulturu akcija.
            Last edited by Bri@tore; 30-10-2019, 21:35.

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post
              kazu novi svitch lite ce kostat 200 dolara odem danas bacit pogled na to da si ga piknem jer izlaze pokemoni uskoro, kad ono kod nas ta konzola kosta preko 300 dolara... 2100+ kn.. koja je to pljacka nadam se da ce za bozic bit neka akcija.. nedam vise od 1500 kn za to nema sanse
              Vidim da ovi iz Slovenije prodaju Lite za 200eura, pa zovi i pitaj ih koliko kosta dostava u HR...to je realna cijena te revizije konzole

https://www.njuskalo.hr/nintendo-swi...oglas-29890254

Comment

• Imam ekstra analog stick za Joy-Con tko god ima drift problem, mogu čak i besplatno to instalirati ako se ne kužite ili nemate alat za rastavljenje Joy-Cona

Comment

Working...
                X