Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mislim da je jedinica pofixana za switch i dodan novi content . Original na wii mi je bio problem sa difficulty spikeovima. Igra odjednom postane teska pa moras grindat kao ludak.

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Xenoblade jedinica? Traje 50ak sati, pacing je super, nije predugacka a igra je genijalna u svakom pogledu.
      Xenoblade 2, to je vec znatno vece i duze no nije nastavak jedinice tako da nije bed ako neces igrati dvojku.
      Dvojku imam.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Dvojku imam.
        To plus Tomra = preko 200 sati

Comment

• Sjećam se kad sam preklani "kratku" Personu 5 prekidao sa Xeno 2

To mi se nije baš prečesto desilo... Xeno 2 je baš bio poseban hajp, ne znam zašto, počeo sam ga igrati u pol noći istog dana kada je izašao lol.

Comment

• Jel ima Switch nekakve dobre Holiday release igre ove god?

Comment

• Originally posted by Aral View Post
              Sjećam se kad sam preklani "kratku" Personu 5 prekidao sa Xeno 2
              Ovo si napisao kao da je riječ o cugi. Ono prekidam dugo s jednim kratkim

Comment

• Fire Emblem: Shadow Dragon and the Blade Of Light is finally getting an official Western release on December 4.

Comment

• Aral Vidio jučer. Šteta što ova limited verzija ne dolazi s igrom na cartu, nego je download kod. Bilo bi baš fora imati. Ovako preskačem.

Comment

• Ja sam preorder-ao na eShopu. Sumnjam da ću odmah igrati, ali 5,99 eura nije puno. Najviše uzimam zato što je limited time release.

Comment

• To je dobar argument - kratkotrajna je ponuda.

Comment

• Snes i gba mi je totalno igrivo, ali nes bas i ne. Steta da nije mali upgrade bio.

Comment

• Današnji Nintendo Direct Partner Mini. Simon potvrđeno danas dolazi HW demo . Uz HW od zanimljivog prikazan je kratki No More Heroes 3 trailer, i potvrđen release date za 2021. Dolaze još i portovi NMH1 i 2 tako da će sada na Switchu biti dostupne sve NMH igre.

Comment

• Uvijek pokušavam ostat otvoren na igre i proširiti horizonte.

Ali količina Japanese Chibi Hentai ili kako već smeća koje Nintendo izbacuje, i to još uz rekordne statistike prodaje, je totalno meni nedokučiva.
                            Kad se Nintendo trudi, ništa ne ide, kada apsolutno ništ ne rade, biznis cvijeta.

Znači na pol igara se uopće nisu ni potrudili sakriti framerate koji je katastrofalan. Grafički, igre izgledaju odvratno.

Pretpostavljam da ni ove cloud igre neće dobro raditi kao i prošle koje su pokušavali.

Comment

• Gledam na storeu free cloud verzija controla. Zna netko što im je to?

Comment

• Proširuju third party ponudu igara s cloudom za ove igre koje Switch ne može pogoniti. U Japanu je već odavno dostupan RE7 cloud verzija a sad otvaraju cloud opcije i za zapad.

Comment

Working...
                                X