Announcement

Collapse
No announcement yet.

World of Warcraft

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Fino, baš sam se pitao kada to planiraju uvesti jer je ovo iznad levela 100 već pomalo postalo smiješno. Završavam inače sa svojim dwarfom eastern kingdoms zone, trenutno na 53. levelu.

Po pitanju level squisha, ovo je trenutno poznato:

Following a WoW panel at BlizzCon 2019, we now have more information about what this squish entails. Now, when you start a new character they will start at level one in an entirely new zone designed to better showcase what makes World of Warcraft special and fun. Once you're level 10, you can choose an expansion to level through that will take you the entire way from level 10 to level 50. From there you can go onto Shadowlands. Each and every level will also unlock a new ability, talent, or some other upgrade so that each level is meaningful.

What this means is that it will now be easier to level through an entire expansion and experience its full story—and you won't have to worry about jumping from one zone to the next or outpacing content too quickly. Characters like Demon Hunters and Death Knights will start at level 10. It still isn't clear how the squish will affect character who aren't max level.
    Budući da ni moj dwarf nije još na max levelu, i mene zanima kako će to riješiti. I ne kužim ovo gdje kažu da si igrač bira ekspanziju kroz koju će levelirati lika - je li to ograničenje na jednu ekspanziju ili? Nema mi to baš smisla.
    Last edited by Deadwalker; 04-11-2019, 11:02.
    Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
    Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Evo pojašnjenja za level squash:

Blizzard explains the World of Warcraft level squash

Long story short, igrači će od iduće ekspanzije mnogo brže doći do 50-tog, tj. 60-tog levela s glavnom idejom da da bude manje prepreka za zajedničko igranje (frend mi je na 120. levelu, ja sam tek na 30-tom), da svaki level pruži osjećaj pravog progressa na liku (što je trenutno nije slučaj budući da se talenti npr otključavaju svakih 10 levela) i da si igrač izabere koji sadržaj želi odigrati (jesu li to stare zone zahvaćene kataklizmom, WotLK, Pandaria, Legion ili neka druga zona). S time da će biti posebna početna zona prilagođena novim igračima da lakše shvate glavne mehanike i vide što sve WoW zapravo pruža.

Iz moje perspektive dosta dobra odluka budući da će na ovaj način igrači lakše shvatiti igru i više će ih igrati novije ekspanzije koje su znatno unaprijedile osnovnu WoW formulu (nisi više prisljen igrati stari sadržaj ili koristiti level boostere koji jesu zgodni za pristupiti zadnjem sadržaju, no u procesu se potpuno gubi osjećaj da si razvio svojeg lika od nule).

Steam

Comment

• Ja ovaj lvl squish cekam jako dugo da to uvedu, meni osobno ce to biti najaci dio u expanziji Shadowlands, ovo trenutno sa 120lvl sada je katastrofa pogotovo jer volim dizati altove. Znači lvlanje ce biti skoro i do 70% brze do 50lvla, od 1 do 10 lvla cemo igrati na ovim starim zonama ili cemo igrati do 10lvla na novoj mapi i zoni koju ce blizard napraviti samo do 10lvla to ce biti nesto novo, onda što se tiče prijasnjih expanzija sa lvlanjem od 10 do 50lvla biramo expanziju u kojoj zelimo lvlati, kad dođemo do 50 idemo odmah u novu expanziju Shadowlands gdje je cap lvl 60. bas me veseli sav taj novi dio level sqisha...
        Last edited by Dario; 09-11-2019, 20:46.

Comment

• Al level, kao i dmg, je u na kraju konca arbitrarna brojka. Ako oni žele da leveling proces traje 120 sati (karikiram), to će trajati 120 sati, bez obzira da li je maksimalni level 60, 160 i 9000.

Comment

• Stigao sa svojim dwarfom do 60. levela, čistim posljednju zonu u Eastern Kingdomsu. Mislim da idem dalje s WotlK ekspanzijom, uz malo više, nadam se, odrađenih dungeona budući da sam se do sada držao običnog questanja po zonama.

Steam

Comment

Working...
            X