Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• -
    Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 21:19.

Comment

• Dečki jel vas treba carryat?

Comment

• Kako ti se da igrat po 15 min?!? Pa šteta diska i internet prometa
        Ja igram kada stignem i pokušavam sve odigrat, no mislim da ni do penzije neću to uspjeti + lista je svaki mjesec sve duža i duža...
        Jednostavno me igre ne zgrabe ko nekoć, ali radim na svojoj gamerskoj stamini. Danas 15 minuta sutra 16 i do penzije ću valjda bit na 17 minuta. (Rocky theme song svira)

Comment

• Yakuza 0

Jedino nju igram u zadnje vrijeme. Završio sam glavni dio igre odavno, ali bauljam malo okolo. Humor, zabava, akcija... Sasvim nešto drugačije u odnosu na GTA, Sleeping Dogs i slične igre.

Comment

• Originally posted by Raskoljnikov View Post
            Yakuza 0

Jedino nju igram u zadnje vrijeme. Završio sam glavni dio igre odavno, ali bauljam malo okolo. Humor, zabava, akcija... Sasvim nešto drugačije u odnosu na GTA, Sleeping Dogs i slične igre.
            Planiraš nastavit s serijalom?

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post

Planiraš nastavit s serijalom?
              Naravno. Yakuzu Kiwami sam odavno stavio na wishlistu , ali se čeka neki primamljiv popust ili bundle. Navodno je malo slabija od 0, ali ipak je riječ o remasteru igre koja je davno izašla na PS2.

Comment

• Assasin creed 3 i batman origins

Comment

• hell let loose malo

Comment

• Mordhau je napokon vani

Nije loše zasad, iako ima problema sa serverima.
                    Kad se popegla, bit će to prava stvar -
                    već vidim da ću ulupati brdo vremena.

Comment

• Originally posted by dogwelder View Post
                      Mordhau je napokon vani

Nije loše zasad, iako ima problema sa serverima.
                      Kad se popegla, bit će to prava stvar -
                      već vidim da ću ulupati brdo vremena.
                      Ovo mi se čini kao neki Mount and Blade?

Inače počeo sam Subnauticu, super igra, šteta što sam ju do sada ignorirao

Comment

• Anachronox (2001)- naletih na ovaj turn based RPG po 2kn na greenmangaming stranici . Igra je u quake 2 engine-u. Priča je solidna, većina likova simpatična (recimo jedan lik je planet koji su stanovnici smanjili da bi se mogao pridružiti u avanturi nakon sto je vaša družina taj isti planet posjetila i spasila od invazije "zerga"; ili pak bivši superheroj koji se odao alkoholizmu nakon što je njegov strip ugašen). Što se tiče priče, glavni lik je privatni detektiv koji zbog dugov mafiji prihvati pomći znanstveniku pronaći nešto čisto da zaradi koju kintu, i na kraju se uplete u nešto o čem ovisi sudbina galaxije. Radnja je smještena u budućnosi na jednom planetu, naravno može se putovati između planeta, njih 3. Jedna stvar koja mi se posebno dopala je humor koji i nije nužno prikladan za mlađe naraštaje. Ono što mi nikako nije sjelo je način na koji su borbe odrađene nekako se presporo sve odvija, bilo bi ljepo da je univerzum veći i da ima neka veća varijacija neprijatelja. Bitke nisu nasumične, i uvjek ćete viditi neprijateje , isti se nece respawnati dokle god ne napustite segment mape i vratite se; Ovo zadnje je problem ako planirate grindati. Ima i opcionalnih stvari koje mi se nisu dale raditi. Kraj je u određenu ruku "cliffhanger"ski tako da šteta da nema nastavka.
                        Sve u svemu interesantan PC-only rpg, sa solidnom pričom i interesantnim likovima. NIje pretjerano teško dokučiti što treba raditi, ali ima par zagonetki koje bi vam mogle praviti probleme. Trebalo mi je nekih 30ak sati da ovo prijeđem, s tim da nisam išao skupljati opcionalne stvari. Ako naletite na ovo, a nesmeta vam 20ak godina stara grafika isplati se zaigrati.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post

Ovo mi se čini kao neki Mount and Blade?
                          Nisam baš upućen pa ne mogu usporediti,
                          iz nekog razloga sam propustio (što planiram ispraviti jednom kad dođe Bannerlord).

Najsličnije je Chivalry (u biti i nastalo iz moda za dotičnu, idejni začetnici Slovenci) -
                          najjednostavnije rečeno, FPS s isključivo hladnim oružjem.
                          Nije za svakoga, no kad sjedne -
                          sjajno i jedinstveno MP iskustvo, teško opisati bez da se isproba.

Comment

• -
                            Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 21:23.

Comment

• Zbilja buš na toj težini igrao?

Comment

• -
                                Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 21:23.

Comment

Working...
                                X