Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Half LIfe i Half Life 2 su još 5 tjedana besplatni na Steamu, pa sam to instaliro. U zadnje vrijeme igram ARK, CS:GO, PUBG Lite (besplatna verzija PUBG-a za PC) i Red Dead Redemption 2.

Comment

• Originally posted by GitaristRoko View Post
      Half LIfe i Half Life 2 su još 5 tjedana besplatni na Steamu, pa sam to instaliro. U zadnje vrijeme igram ARK, CS:GO, PUBG Lite (besplatna verzija PUBG-a za PC) i Red Dead Redemption 2.
      Igraš i RDR2 onlie? Ako da, javi se bert_raccoon i ja igramo skoro svaki dan!

Comment

• Metro Exodus

Iznenađujuće brz i napet početak. Priča se odvija u zanimljivom smjeru, ali se nadam da će obilovati kvalitetnom atmosferom kao i prijašnji nastavci.

Comment

• U mojim očima je to najbolji FPS ikad napravljen...

Comment

• Teško mi je za sudit jer nisam još uvijek došao ni do polovice, ali definitivno veliki korak naprijed naprema prijašnjim nastavcima. Melem za oči, a ujedno užitak za bauljat okolo.

Comment

• Dota 2

Comment

• Upravo završih "Styx master of shadows ", nisam pretjerani ljubitelj stealth igara , ali ova mi se dopala. odličan dizajn pojedinih razina tako da možete ili igrati da vas nitko ne opazi, ili kao u mom slučaju, da se pobije svakoga koga možete. Priča i nije nešto memorabilno. Trebalo mi je jedno 25h da je prijeđem.

Sada možda i zaigram two worlds koji sam počeo. ali nisam bio raspoložen za RPG, pa sam odlučio ovo odigrati

Comment

• Vratio se Witcheru 3 i quantum break nisam nesto igrao sp igre

Comment

• Broken Lines. Zazelio se malo ww2 rts-ova.

Comment

• FF XIV istekla pretplata pa rekoh vrijeme je za pauzu

Igram:

World of Warcraft Classic - i dalje me drži igra, totalna chillerica, lagano questanje, istraživanje svijeta, levelanje, igranje s random ekipom, ma milina

Division 2: Warlords of New York - krenuo sinoć s novom ekspanzijom.

Comment

• Blair Witch

Filmom nisam bio baš oduševljen, ali zato mi je igra zasad sasvim dobra. Nisam očekivao remek djelo, ali sviđa mi se šetanje šumom, istraživanje. Tek kad se spustio mrak je postalo zabavnije...

Comment

• Igram A Plague Tale Innocence uh jest dobra igra grafika dosao do 4 chaptera,derem je ko siroce napolitanku,bas me zanima kako ce ova avntura zavrsit

Comment

• Gears of War: Ultimate Edition

Prvi put da igram bilo koju Gears of War igru i imao sam klimav start. Trebalo je vremena da se naviknem na mehaniku igre. Čak sam mislio odustat. Odradio sam Act 1 i zasad djeluje ok, ali sam skroz prekinuo preuzimanje Gears of War 4. Ima cca 130 gb koje ne mislim preuzimat ako ne odradim prvo ovo.

Comment

• Coloring Game 2

https://i.imgur.com/xxRCidv.jpg

https://i.imgur.com/OXkhwYh.jpg

Comment

• Originally posted by Solid Snake View Post
                                Igram A Plague Tale Innocence uh jest dobra igra grafika dosao do 4 chaptera,derem je ko siroce napolitanku,bas me zanima kako ce ova avntura zavrsit
                                Ima 17 chaptera, jako dobra igra, ni sekunde dosade

Comment

Working...
                                X