Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (1 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vampyr presao uvod pobjedio prvog Boosa svidza mi se atmosfera prljavog londona

Comment

• WWE 2K BATTLEGROUNDS

Onako, nije loše. Tek sam odigrao par exhibition borbi i krenuo sa kampanjom. Djeluje zabavno, ali je ne vidim kao igra koja me može zadržati na duže vrijeme.

Comment

• Kenuh sa Raftom.... Zasad mi se dopada; igram solo

Comment

• Soul Gambler

Fora visual novel igra u šaljivom tonu i s tekstom kao neki strip. Klikom miša se pratim radnja. Traje kratko, ali odigrat ću još koji put da vidim druge moguće završetke.
          Last edited by Raskoljnikov; 24-03-2021, 16:54.

Comment

• Originally posted by Raskoljnikov View Post
            Traje kratko, ali odigrat ću još koji put da vidim druge moguće završetke.[/I]
            I ako slučajno neki achivement dođe.

Comment

• Originally posted by GitaristRoko View Post

I ako slučajno neki achivement dođe.
              Da se ne lažemo, achievementsi su jedan od razloga, ali ne i glavni. Dobio sam loš završetak, a to zaista ne volim, pa moram ponovit.

Comment

• Za sad se pegla samo PUBG .
                STEAM : zabranjeniples
                EPIC GAMES: zabranjeniples
                ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                UPLAY : zabranjeniples_
                ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Bok ljudi. Ako volite cyberpunk atmosferu preporučio bih space shooter Cyberpunk 3776. Ima sličan naziv kao poznati Cyberpunk 2077 ali je nešto posve drugo. Igra je prilično izazovna.

Comment

• Shadow warrior 2- sada kad imam na čemu, odigrah ovo. Ok igra, s nešto "LOL" momenata, za razliku od jedinice koja je bila linearna, ovdje iz svoje baze idete kojekuda rješavati misije; što opcionalne što vezane za priču. Generalno sam zadovoljan sa igrom. Brza je ima puno oružja i nadogradnji za oružja (možda čak i previše s obzirom na sam tip igre). Kao i u jedinici, i ovaj put imate duha ili štoveć u svojoj glavi s kojim vodite dijalog, te je naravno poanta spasiti svijet. Puno "primitivnog" humora i wang viceva. Trebalo mi je oko 15h da prijeđem igru i odradim opcionalne misije. Ok za jedan prohod, multyplayer postoji i ima ljudi na njemu, ali mi se nije dalo s time zafrkavati.

Sada bum' nastavio malo s Raftom, pa prešao na dead rising 2

Comment

• The Vanishing of Ethan Carter Redux

Prije 4 godine sam odigrao ovu igru i oduševila me. Grafikom, pričom i atmosferom. Pogotovo grafikom, tada sam igrao na starom kompu, a za jednu indie igru je izgledala odlično. S obzirom da mi je izblijedjelo sjećanje sada igram ponovno, ali sam ovaj put odlučio Redux verziju. I dalje ugodna i dobra igra, ali me više ne impresionira toliko.

Comment

• Dinamo me inspirirao da kupim i pokrenem FM 2021. Zasad ide odlično, ali i vrlo, vrlo zarazno.

Comment

• Middle-earth: Shadow of War

Zasad sve ok, zabavno i dosta toga za raditi, ali djeluje mi previše kao prijašnja igra, samo eto sa više sadržaja. Moram se još malo priviknuti.

Comment

• Originally posted by Raskoljnikov View Post
                            Middle-earth: Shadow of War

Zasad sve ok, zabavno i dosta toga za raditi, ali djeluje mi previše kao prijašnja igra, samo eto sa više sadržaja. Moram se još malo priviknuti.
                            Ovo već neko vrijeme pokušavam preći ali mi se uvijek usred igranja ugura neka obaveza. Kao začarano hehe. Možda je igra jednostavno prevelika za mene.

Comment

• Originally posted by Cofy View Post

Ovo već neko vrijeme pokušavam preći ali mi se uvijek usred igranja ugura neka obaveza. Kao začarano hehe. Možda je igra jednostavno prevelika za mene.
                              Suosjećam, a i previše toga ima na istu foru, pa ako se igra samo ova igra može iscrpit čovjeka. Pogotovo ako se puno vremena troši na oslobađanje outposta, skupljanje raznih čuda i nemesis misijama. Već nakon prvog dana osjećam dozu zamora.

Comment

• Dosta toga je isto kao i u prvom dijelu, samo malo poboljsano, zato i postoji taj dojam da je igra ista kao i prvi dio i moze brzo dosaditi. Pogotov ako odmah nakon prvog ides igrati drugi bez neke pauze.

Meni su osobno oba dijela super na svoj nacin, prvi jer je bio prvi i svidio mi se cijeli taj đir, borba i ostalo.

A drugi dio je po svemu slican kao prvi, ali zato mi je prica u tom drugom puno bolja i to me drzalo.
                                PC SPECS:

SPOILER
                                CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Comment

Working...
                                X