Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Raskoljnikov View Post

Vidiš meni to nije problem jer to nije centar radnje. Daleko je više od toga, a priča kvalitetna. E sad, da li je moglo bez toga, naravno, ali nije mi utjecalo na dojam o igri. Premda očekivano znam da mnogima jest.
    Ma zanimljiva prica oko njihove majke ija zelim saznati stace se desiti igrat ce se ali sam malo frustriran.Btw jesil SPOILERrijesio onu zagonetku na vrata njihove majke ili provalio

Comment

• Solid Snake A razumijem te, ali bar je priča dobra. SPOILERRiješio sam je. Kroz igru se često treba gledati u onu knjigu o goblinima. U suprotnome se treba nasilan pristup.

Comment

• NBA 2K21

Nedavno bila free na Epicu, a kako nisam igrao par godina sam dao šansu. Odigrao sam par utakmica i nije loše, ali me ne privlači da igram na duže staze. Nekad davno sam sportske igre kao što su PES/FIFA i NBA mogao igrati iz godine u godinu, ali eto, sve me manje privlače. Ide uninstall.

Comment

• The Cat Lady

Mračna i depresivna igra sa zanimljivom pričom i prigodnom glazbom. Volio bih da su gameplay i izgled bolje odrađeni, ali riječ je o indie igri, pa znam da bi to bilo bolje uz veće ulaganje. Ovako nažalost ne izgleda baš privlačno za većinu ljudi.

Comment

• Return to Castle Wolfenstein

Odlučio sam se vratiti 20 godina u prošlost i konačno odigrati do kraja ovaj klasik. Davno prije sam igrao, ali nisam završio iz meni nepoznatog razloga.

Na početku mi je trebalo vremena da se priviknem na gameplay, a i starost igre. Osjetio sam određene tehničke probleme kao što je npr. rezolucija. Nisam želio stavljati nikakve modove i slično, pa valjda budem uspio odigrati do kraja.
            Last edited by Raskoljnikov; 13-06-2021, 11:34.

Comment

• Days Gone ala ima misija malo haoticno moram bas biti posvecen igri. Uhvatio sam snijeg prelijepa grafika iako mi nije sve na ultra ,svidza mi se ali daleko od 10-etke

Tell Me Why dobra narativna prica presao 1 chapter mada daleko od LIS serijala

Glavna sporedna zivotna misija preci ove dvije igre

Comment

• Dok sam razmišljao što danas napisati na forum u ovu kategoriju (jer mi je najdraža) sjetio sam se svih igara koje sam igrao. S nekima sam se povezao na način da sam počeo razmišljati o takvim igrama kao prema djeci. To je valjda neka energija koja se stvara dok igramo igre a da toga nismo ni svjesni. Sada manje igram jer ima sve manje mjesta za sve dojmove koji se stvaraju digitalnim iskustvima.

Svejedno našao sam igru Willy Morgan. Avanturu u kojoj dječak traži 10 godina izgubljenog oca. Teško nalazim igre koje mi se sviđaju pa ovo igram na slamčicu.

Nadam se da ovo nije previše emotivno.

Comment

• Nisam stigao pisati, ali eto prije dvije sedmice sam prešao Days Gone, pošto stigneš u treći kamp igru je teško ispustiti iz ruke, baš me je držala do kraja, mehanika sa hordom je odlična i ono baš te tjera da to malo taktički odrađuješ. Naravno, igra je imala dosta glupih izbora što se tiče samog dizajna (hodaš kroz kamp, ništa se ne desi, izađeš iz kampa i odjednom te 20 ljudi pokušava dobiti na walkie), sve u svemu mi je trebalo oko 35h da završim glavnu priču i jedno dvije tri horde, nisam dalje igrao.
                  Sad gledam, po nekoj slučajnosti su mi instalirane igre iz 2011-te AC Revelations, NFS The Run, Skyrim VR i Battlefield 3. Vidjet ću šta ću stići opdigrati do sredine jula, nakon toga, napokon odmor u BiH :

Comment

• Jeli moguce igram skoro 2 mjeseca Days Gone predzem nekolko misija i ugasim danas sam citav dan igro i jos je nisam presao ali mirisem da sam pri kraju ali opet sumljam.Zabrinut sam da nisam nesto kako spada odigrao citavo vrijeme sam lost lake igrao kamp, ada tucker nekolko misija i premije nema nikakve price isto kao kod koplenda nema ni kod njih u kampu nikakva desavanja.

Comment

• Middle-earth™: Shadow of War™

Nisam skoro mjesec dana ništa igrao, a Shadow of War je prošlo oko 3 mjeseca kad sam zadnji put igrao, pa sam sad odlučio malo osvježit sjećanje jer mi je namjera s DLC-ovima krenut. Strašno koliko sam se odviknuo od kontrola i sve mi je neobično. Mislio sam da ću se instant svega sjetit, ali ne ide baš tako

Comment

• I dalje World of Warcraft: Classic (The Burning Crusade verzija)

Comment

• Danas sam počeo igrati Blasphemous. Na sniženju je bila pa sam upiknuo na Steamu da zadovoljim želju dok Elden Ring izađe. Odlićna igra. Kao 2D Dark Souls.

Comment

• Krenuo s HALO 4; tako da konačno odradim masterchief kolekciju. Žalosno da se HALO 5 nemre na PCu odigrat. Šteta da su cortani dali "britanski osmjeh", bez veze dizajn
                            Last edited by djuro20; 28-07-2021, 21:42.

Comment

• World of Warcraft classic TBC i Star Wars the old republic

Comment

• Originally posted by Dario View Post
                                Star Wars the old republic
                                Igrao zimus neka 2 mjeseca. Rijesio full story s Imperial Agentom, od vanille do Onslaughta. Kakva igretina

Comment

Working...
                                X