Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• MoschuS
    replied
    Poceo jucer RE Village i nakon malo navikavanje na trome kontrole igra mi je bas sjela!

Leave a comment:

• Raskoljnikov
    replied
    Clockwork Tales: Of Glass and Ink

Prije nekih 15 godina sam dosta često igrao hidden object igre, ali me uhvatilo bilo zasićenje. Sad sam konačno ponovno krenuo s jednom i iznenadilo me koliko je zapravo više zagonetki, a manje toga da dobijemo ekran i tražimo stvari. Već tada sam bio osjetio da se HOG igre pomalo mijenjaju i da se više ubacuju zagonetke, ali ovdje je to baš osjetno.

Zanimljiva je igra i dobro dođe kad se želimo odmoriti od velikih naslova, a to mi je i bila želja.

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Probao Car mechanic simulator 2021. Realno vidim da sada ti simulatori rasturaju, ima ih realno jako puno, krenula neka hiperinflacija igara s nazivom simulator. Neke od njih su izuzetno dobre, pa čak i edukativne (do nekog dijela), dok su druge, barem meni - gubitak vremena (tebe gledam Lawn mowing simulator)!

Uz to naravno nabacim CoH2 u iščekivanju trojke.
    Nikako se natjerati (i uloviti vremena) za završiti The Medium i Far Cry New Dawn...

Leave a comment:

• Raskoljnikov
    replied
    Stacking

Konačno sam krenuo igrati igru koju dosad nisam igrao. Fora je i simpatičnog stila. Kao što sam naziv kaže, bazira se na slaganju matrjoški (babuški). Možemo iz malog dječaka uskočiti u razne likove i tako narasti. Svaki od njih ima određenu mogućnost. Zaista inovativna igra. Ima tu zagonetki, pa nije baš lagana igra.

Leave a comment:

• Dario
    replied
    Desperados 3
    https://i.imgur.com/VDTlAk3.jpg

Leave a comment:

• djuro20
    replied
    Ruiner sam igrao jedno 3 sata i odustao, tako da sada sam prešao na HOB. (I tu i tamo malo na jednom serveru minecraft igram - ako se netko želi pridržiti dobrodošli ste)
    Last edited by djuro20; 30-08-2021, 15:09.

Leave a comment:

• WinterSkald
    replied
    Genshin Impact, pp je od Fischl likice.

Leave a comment:

• 4mal©
    replied
    Hades
    Ascent
    Psychonauts 2

Leave a comment:

• Dario
    replied
    Na PCu trenutno COD Warzone s ekipicom

Leave a comment:

• Strange Man
    replied
    12 Minutes
    Uranila igra jedan dan prije, iskreno ne znam kako ( trebala sutra u ponoć ).
    Inače odigrao sam svojih prvih 12 minuta igre i mehanički je bogata, jednostavna za igrati ( samo miš ) iz ptičje perspektive i igra se naslanja na one avanture stare škole koja potiče kreativno razmišljanje što mi se za sada dosta sviđa u igri. Još da dodam gluma u igri je fenomenalna vidi se profesionalnost. Ono malo drugačija igra, malo promjene dobro došlo. Za sada zadovoljan igrom.

Leave a comment:

• Cheesemassacre
    replied
    Super Meat Boy Forever

Tek sam na drugom svijetu ali čini se zabavno.

Leave a comment:

• Dario
    replied
    Originally posted by Simon View Post

Igrao zimus neka 2 mjeseca. Rijesio full story s Imperial Agentom, od vanille do Onslaughta. Kakva igretina
    Slažem se, SWTOR mi je jedna od najboljih MMO-a uz WoW, pogotovo i story i sam razvoj lika je vrhunsko odrađeno

Leave a comment:

• Simon
    replied
    Originally posted by Dario View Post
    Star Wars the old republic
    Igrao zimus neka 2 mjeseca. Rijesio full story s Imperial Agentom, od vanille do Onslaughta. Kakva igretina

Leave a comment:

• Dario
    replied
    World of Warcraft classic TBC i Star Wars the old republic

Leave a comment:

• djuro20
    replied
    Krenuo s HALO 4; tako da konačno odradim masterchief kolekciju. Žalosno da se HALO 5 nemre na PCu odigrat. Šteta da su cortani dali "britanski osmjeh", bez veze dizajn
    Last edited by djuro20; 28-07-2021, 21:42.

Leave a comment:

Working...
X