Announcement

Collapse
No announcement yet.

NVIDIA i AMD grafičke kartice

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (1 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Radi koje igre bokte?!

https://i.imgur.com/fnFMn56.gif

Comment

• Radi extra 30fpsa i mog OCDa.... Sad ti tražiš rezon tamo gdje ga nema.....

Comment

• Čekam sam OCD da spomeneš.

Comment

• Originally posted by Steelo View Post
          Nikako da padne cijena ovim 2080Ti.... Drže se na 9k i više... A već me svrbi da bih zamijenio svoju 1080Ti
          Aj zemi da imamo o cemu pricat na sajmu i smijat se coletovom navi-u (zeka-peka)

p.s

Kad kupis obavezno prvo Control odigrat!
          Last edited by 4mal; 03-11-2019, 20:10.

Comment

Nikako da padne cijena ovim 2080Ti.... Drže se na 9k i više... A već me svrbi da bih zamijenio svoju 1080Ti
            Ne budi lud

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Ne budi lud
              Ne mogu obećati

Comment

• Stigli novi driveri za RDR2 ,NFS-Heat
                Get the definitive experience in Red Dead Redemption 2, one of the best-rated games of all time. And update for G-SYNC Compatible on LG 2019 4K OLED TVs.

Comment

• Još da stigne i RDR

Comment

Još da stigne i RDR
                    Bit će, negdje u ponoć, samo je pitanje u kojoj vremenskoj zoni...

Comment

• Jeftinije (mislim na njihov odnos price-a za high end do sada)
                      NVIDIA's next-gen Ampere: huge ray tracing performance upgrades, more VRAM, less power, and also on 7nm

Comment

• Još uvijek čekam naslove zbog kojih se isplati ići na RTX seriju. Kad još uzmem u obzir da Nvidija voli metnut svojim kupcima pa izdati bolje kartice za isto ili manje novaca nakon godine dana...

Comment

• Ja čekam 7nm seriju, GTX1080 sasvim mi je dovoljna još neko vrijeme za UW verziju 1080p rezolucije.
                          Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
                          Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Originally posted by Deadwalker View Post
                            Ja čekam 7nm seriju, GTX1080 sasvim mi je dovoljna još neko vrijeme za UW verziju 1080p rezolucije.
                            Navodno su Ampere odgodili za 2k21... ali to su glasine...

Comment

• Ne bih se čudio budući da će se iduće godine većinom pričati o nadolazećim konzolama koje će biti na AMD-ovoj arhitekturi i tu je teško dobiti dovoljno PR-ovskog prostora za najavu nove serije na potpuno novoj arhitekturi i proizvodnom procesu. Taman kada dođu nove konzole i bude vani par jačih naslova, onda će vjerojatno NVIDIA krenuti sa hajpom i demonstrirati snagu svog novog chipseta. Ja uglavnom čekam tu seriju budući da mi je cijela ova RTX serija (preskupo) prodavanje magle za feature koji trenutno koriste 2-3 igre.

Doduše(!), bojim se da me Cyberpunk ne zezne jer taj virtualni grad doslovno žudi za RTX ON
                              Riding a unicorn makes me feel like a kid again!
                              Geralt: Reminds me of something else entirely.

Steam

Comment

• Originally posted by Deadwalker View Post

Doduše(!), bojim se da me Cyberpunk ne zezne jer taj virtualni grad doslovno žudi za RTX ON

Mislim da si doomed

a cuj bar bus prosel jeftinije od lunch cijena i nas early adoptera

p.s ja sam uzivao u svakoj sekundi controla koji pokazuje sve RT tehnologije turinga
                                a ne samo sjene i ssr
                                Last edited by 4mal; 09-11-2019, 19:32.

Comment

Working...
                                X