Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• scurry30
    replied
    Originally posted by walentkane69 View Post

9, sto naravno znaci da je Forza dobila 8 jer uvijek mora dobiti ocjenu manje od GT l

Inace, opcenito ocjene u Rebootu su cesto previsoke nema vise igre ispod 8, u svakom broju 10-15 igri sa ocjenom 8-10. Sjecam se starih vremena kad su dvojke i trojke padale kao od sale.
    Mislim da bi dosta trebalo postroziti sistem ocjenjivanja.
    Mora dobiti manje kad je u svim segmentima losija od gt-a.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

9, sto naravno znaci da je Forza dobila 8 jer uvijek mora dobiti ocjenu manje od GT l

Inace, opcenito ocjene u Rebootu su cesto previsoke nema vise igre ispod 8, u svakom broju 10-15 igri sa ocjenom 8-10. Sjecam se starih vremena kad su dvojke i trojke padale kao od sale.
    Pa odavno su te ocjene od 1-10 u stvari od 5-10. 5 kao užas, 8 kao dobro a 9 kao vrlo dobro i 10 kao izvrsno. 8 je samo neki prosjek kvalitete.

Leave a comment:

• zabranjeniples
    replied
    Ja sam isto vec prije stekao dojam, da se ipak pre olako daju ocjene 9 i 10.
    Sad vidim sa nisam jedini takvog misljenja.
    Mislim da su prije 10 dobijala samo remek djela, a ipak nisam siguran da ih danas ima bas u tolikom broju.

Ali kazem, kad su neka ocjenjivanja u pitanju, tesko je tu bit pristran.
    Ako npr. Maria recenzira covjek koji voli takav tip igara i nista drugo, sigurno da ce dat 10.

Leave a comment:

• MEGATAMA
    replied

Ili jednostavno im vise kvalitetnijih igara nego prije sto ja i tvrdim duze vrijeme.

Leave a comment:

• walentkane69
    replied
    Originally posted by Emilijo View Post

Nego koliko je dao? Mogao bi uzeti ovaj broj.

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Meni je jucer stigao najaci broj ove god. Imho

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Meni je danas stigao. A što se tiče brojki, bio je mjesec odličnih igara.

Leave a comment:

• MEGATAMA
    replied
    Ja cekam svoj broj da me iznenade brojke

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Ja sam u šoku, Amar nije dao desetku GT-u.
    Nego koliko je dao? Mogao bi uzeti ovaj broj.

Leave a comment:

• ivanhoe
    replied
    Svaka čast Reboot-u što NIJE recenzirao Call of Duty! Ajd vi to dečki prvo odigrajte kak se spada pa tek onda napišite što mislite o tome.Puna podrška od vjernog čitatelja.

Leave a comment:

• Prayer
    replied
    Jedno je napisati kvalitetnu recenziju od 5 strana sa a drugo je izbaciti nešto od 700 riječi što bilo ko. može is tipkati. Moglo se sigurno ali ta recenzija bi sigurno bila puno lošija nego nešto za što se uzelo vrijeme napisati.

Leave a comment:

• fio82
    replied
    Originally posted by Keks View Post

xbox one x je izašao u utorak (7.11.), broj je izašao danas (u četvrtak, 9.11.). bit će u idućem broju
    Cod je izasao u Petak, 3.11 a Reboot je izasao danas, 9.11. Znaci recenzija se apsolutno mogla napisati.. Mislim da tu nema price..

Leave a comment:

• walentkane69
    replied
    Ja sam u šoku, Amar nije dao desetku GT-u.

Leave a comment:

• Keks
    replied
    Originally posted by fio82 View Post
    Jesam li ja corav, ili stvarno nema recenzije novog CODA, u ovom broju reboota??? To je stvarno veliki minus, posto ste stavili X box, COD bi morao apsolutno biti prvi na listi igara..
    xbox one x je izašao u utorak (7.11.), broj je izašao danas (u četvrtak, 9.11.). bit će u idućem broju

Leave a comment:

• Leeloo
    replied
    Izašao je? Super. Pokupim ga danas na putu za posao.

Leave a comment:

Working...
X