Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot InfoGamer 2018

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ide danas netko na InfoGamer? Bio sam jučer no postoji mogućnost da se i danas zaletim pa da znam koga ima od ekipe

    Comment


    • #77
      -
      Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 19:11.

      Comment


      • #78
        Bas, koje sranje...lol

        Comment


        • #79
          jel se događa kaj danad zadnji dan? nisam imao prilike ranije ić 😂


          "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

          Comment


          • #80
            Prošle godine bio prvi put...i već onda doživio blago razočaranje...Ali eto prvi put pa....ove godine bio u petak... radi kupnje ps4pro...sranje... skuplja plejka nego prošle godine...tako da kupio online...inače što se sajma tiče... bezveze...kao što je kolega poviše rekao...sve same igre koje su već izašle....prošle godine bilo je više onih koje tek tribaju doći... jedino eto taj days gone...ali grafika mi je....kao da je na 720p...sve u svemu moj zadnji infogamer... možda da živim u Zagrebu bi i dalje dolazio....ali budući sam 300 km južnije...

            P.S...za isprobavanje tribaju neke brze igre ili demo.i....A ne igre koje imaju spor ritam... RDR2...novi Assassin.... hebote bio crash bandicoot ( koji je već stara igra).....A ne Spyro

            Bez da se itko uvrijedi ali infogamer reboot kad bi ocjenjivali 13/20

            Sent from my SM-G935F using Tapatalk

            Comment


            • #81
              Bas steta ds su tako losi dojmovi.

              Nije bilo Rezija2,DMC5, Dreams itd??
              Last edited by MEGATAMA; 25-11-2018, 12:56.

              Comment


              • #82
                yeah nisam ni ja oduševljen ove godine
                očekivao sam veće prostore za publishere, više igara...ovako je bio praktički samo Sony sa manjim cubicule-ima drigih devova, a i nije bilo toliko puno različitih stvari za isprobat, činilo mi se kao da je cijeli convention duplo manji nego prije par godina, iskreno
                onda fortnite na svakom koraku, i boothovi dućana koji su duplo veći od boothova publishera i igara, mislim stvarno bezveze, i još ih ima bar duplo više

                ne znam, ne sviđa mi se ovo, mislim da je moglo bit bolje napravljeno, fokus na igre i publishere a ne na prodaju periferije za računala na valjda pola prostora, za jedan dan još ok mogu vidjet kaj se ima za vidjet al pet dana? ni u teoriji

                MEGATAMA bio je dreams, days gone, crash, ac odyssey, overwatch, jump force, ova nova igra od devova iza until dawn, kh3, tomb raider i to je manje više to
                fortnite na nekoliko mjesta, LoL na jedbom mjestu, jedan paviljon za indie igre, veliki prostor za phagebirn i scum i onda manji prostori gdi možeš isprobat kompove i tak to


                "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

                Comment


                • #83
                  Bio jučer, tj. sad u nedjelju drugi put, sa šabanom ivwan i još većim šabanom Kenzom, koji nije za populaciju baš.

                  Za mene, a skužio sam dosta istomišljenika stoji uz moju tvrdnju, da Infogameru fali još dosta toga da ponudi zrelijoj publici. Većini ljudi danas je dostupna skoro sva tehnologija, od VR-a, 4K prikaza, sve to smo već vidjeli kroz zadnja tri, četiri Infogamera, tako da odlazak na novi Infogamer za mene nije donio apsolutno ništa novo. Čak sam 90% toga vidio prošle godine. Fali tih nekih AAA ekskluziva koje nebi bile viđene do Infogamera da bi mene to zaintrigiralo. Zato sam obišao sve svoje poznanike koji izlažu ili rade na IG-u, popio s frendovima pivu i klopu u dva navrata i to je to. Čak smo sad u nedjelju se čak malo i zajebavali kako međusobno tako i hostese i izlagače - naravno u granici dobrog ukusa, ajmo reć

                  Za tri puta da odem, trebalo bi masu više cosplaya, masu više sadržaja i pogotovo ekskluzivnosti! Plus malo mi je falilo da pokupim free Tomb Raider ovaj zadnji steelbook, al je zato ugrabio frend.

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Cole™ View Post
                    Bio jučer, tj. sad u nedjelju drugi put, sa šabanom ivwan i još većim šabanom Kenzom, koji nije za populaciju baš.

                    Za mene, a skužio sam dosta istomišljenika stoji uz moju tvrdnju, da Infogameru fali još dosta toga da ponudi zrelijoj publici. Većini ljudi danas je dostupna skoro sva tehnologija, od VR-a, 4K prikaza, sve to smo već vidjeli kroz zadnja tri, četiri Infogamera, tako da odlazak na novi Infogamer za mene nije donio apsolutno ništa novo. Čak sam 90% toga vidio prošle godine. Fali tih nekih AAA ekskluziva koje nebi bile viđene do Infogamera da bi mene to zaintrigiralo. Zato sam obišao sve svoje poznanike koji izlažu ili rade na IG-u, popio s frendovima pivu i klopu u dva navrata i to je to. Čak smo sad u nedjelju se čak malo i zajebavali kako međusobno tako i hostese i izlagače - naravno u granici dobrog ukusa, ajmo reć

                    Za tri puta da odem, trebalo bi masu više cosplaya, masu više sadržaja i pogotovo ekskluzivnosti! Plus malo mi je falilo da pokupim free Tomb Raider ovaj zadnji steelbook, al je zato ugrabio frend.
                    Pa kaj se na ta zbivanja ide radi igara i tehnike? Ja sam uvijek mislio da je to samo izgovor sa zajebanciju sa hostesama

                    Comment


                    • #85
                      mislim da je po meni najbolje bilo pred jedno 3 godine, ove godine i prošle mi je nekako meh


                      "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

                      Comment

                      Working...
                      X