Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot InfoGamer 2019

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja osobno nisam vidio Nintendo uopće... Ali možda sam ga jednostavno promašio....

    Comment


    • #32
      Došo, pogledao, isprobao dvije stvari, kupio dva funko popa (jedan curi, jedan sebi) i otišo
      jako slaba godina, najveći ikad al sa po meni duplo manje sadržaja
      nedostatak Sancte u svakom smislu se jako osjeti, frendica s kojom sam išao je bila jako razočarana što nisu bili barem kao dućan sa popustima na igre, tog je bilo od prve godine i svake godine smo uzeli barem nešto

      ići ću i idućih godina ali nekako je sve lošije i lošije

      jel se zna zašto sancte nije bilo ove godine?


      "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

      Comment


      • #33
        Originally posted by Abacus View Post
        J
        Mene živo zanima koliko je ovaj sajam manji od Gamescoma. Mislim po sadržaju i kvadraturi prostora.
        Jer ako je ovo jedan od najvećih sajmova u Europi onda je, valjda, blizu tom Gamescomu-u.
        Čudno mi je da industrija videoigara, koja je danas vrijednija od glazbene i filmske zajedno, ne može ponuditi sadržaj na, bubam, 10 puta većoj površini. Ne mislim pritom na ZV već na neki sajam, ne znam, u Austriji. Zar je moguće da poslje Gamescoma dolazi... Info Gamer.
        Zaista čudno. Ne tvrdim da nije tako ali... čudno.
        Kao osoba koja je pohohdovala Gamesom pred tri godine na dva dana, mogu slobodno reći da Infogamer uz svo dužno poštovanje prema sajmu i što se nešto takvoga ipak održava kod nas,nije ni do koljena Gamesom-u. Ni po kvadraturi prostora jer ono tamo je ogrooooooooomno, a bome još manje po sadržaju, kako glavnom kako popratnom. Nažalost ali tako je. Ja sam na IG prestao odlaziti prošle godine i više ni ne mislim ići. Oni ga reklamiraju kao jednog od najvećih u europi i vjerojatno je to istina, jer nisam čuo za nešto između Gamescoma i Infogamera baš kao što veliš. A stvarno moguće da ni nema nešto između. Ja ne znam, neka kaže netko tko je više informiran.


        Usporedbe radi, Gamesom je ogrooooooooooman, ali doslovce ogromaaaaaaaaan površinski. I nema šanse da sve što želiš obiđeš u jedan dan. Na gamescomu sam čekao u redu da isprobam Mario Odyssey prije nego je izašao, isprobao Mario Rabbids prije nego su izašli, isprobao novi Assasin Creed prije nego je izašao, novi Star Wars itd.... Sve one igre koje JOŠ NISU IZAŠLE. I to je glavna poanta.

        Na infogameru nema ničeg takvog nažalost. Sve igre koje su tamo su većinom već vani, i nema ništa praktički novog i gubi se taj gušt isprobavanja nečeg što još nigdje drugdje ne možeš vidjet i isprobat. Da ne govorim o natjecanju cosplay-a koji je tamo užasno zastupljen, o isprobavanju razno raznog hardwarea koji je inovativan i nov, itd....

        Dakle ta dva sajma su po meni neusporediva nažalost... kolko para tolko muzike je i tom slučaju točno. Možda će sljedeće godine biti bolje kada će se na Infogameru moći isprobati PS5 taman prije nego dođe u prodaju za Božićnu sezonu 2020.

        Možda...


        Comment


        • #34
          Ima srpski gameskom on ce sad biti za cca par tj.
          izvor : PCAX by Dule 🙂


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • #35
            Originally posted by M@tt View Post

            Kao osoba koja je pohohdovala Gamesom pred tri godine na dva dana, mogu slobodno reći da Infogamer uz svo dužno poštovanje prema sajmu i što se nešto takvoga ipak održava kod nas,nije ni do koljena Gamesom-u. Ni po kvadraturi prostora jer ono tamo je ogrooooooooomno, a bome još manje po sadržaju, kako glavnom kako popratnom. Nažalost ali tako je. Ja sam na IG prestao odlaziti prošle godine i više ni ne mislim ići. Oni ga reklamiraju kao jednog od najvećih u europi i vjerojatno je to istina, jer nisam čuo za nešto između Gamescoma i Infogamera baš kao što veliš. A stvarno moguće da ni nema nešto između. Ja ne znam, neka kaže netko tko je više informiran.


            Usporedbe radi, Gamesom je ogrooooooooooman, ali doslovce ogromaaaaaaaaan površinski. I nema šanse da sve što želiš obiđeš u jedan dan. Na gamescomu sam čekao u redu da isprobam Mario Odyssey prije nego je izašao, isprobao Mario Rabbids prije nego su izašli, isprobao novi Assasin Creed prije nego je izašao, novi Star Wars itd.... Sve one igre koje JOŠ NISU IZAŠLE. I to je glavna poanta.

            Na infogameru nema ničeg takvog nažalost. Sve igre koje su tamo su većinom već vani, i nema ništa praktički novog i gubi se taj gušt isprobavanja nečeg što još nigdje drugdje ne možeš vidjet i isprobat. Da ne govorim o natjecanju cosplay-a koji je tamo užasno zastupljen, o isprobavanju razno raznog hardwarea koji je inovativan i nov, itd....

            Dakle ta dva sajma su po meni neusporediva nažalost... kolko para tolko muzike je i tom slučaju točno. Možda će sljedeće godine biti bolje kada će se na Infogameru moći isprobati PS5 taman prije nego dođe u prodaju za Božićnu sezonu 2020.

            Možda...

            Ali meni je onda potpuno neshvatljivo kako se između Gamescoma i Infogamera nije smjestilo barem još desetak sajmova u zapadnoj Europi koji su "jači" od IG-a

            Zar stvarno nema interesa... potrebe za takvim sajmovima da je Infogamer nešto "najbolje poslje gamescoma".
            Da, bubam na pamet jer zbilja ne znam niti jedan drugi sajam videoigara u Europi izuzev pompoznog Gamescoma u Njemačkoj ali i ovako na pamet izražavam popriličnu sumnju da između Najvećeg sajma u Europi (Gamescoma) i "jednog od najvećih"-Infogamera ne postoji ništa drugo što je bitno bolje od Infogamera, al dobro

            Comment


            • #36
              Najveci minus sajma
              izostanak SD-a i Isprobavanje vise AAA multiplatform igara imho...


              OLED G1/Omen G-SYNC
              NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
              S23U/Galaxy Watch 5 Pro
              AVR: DA/DTS-X 5.1.2

              Comment


              • #37
                Cole™ i Picek bili smo danas ujutro na sajmu. OK, ujutro je puno manja gužva što meni osobno i puno više odgovara.

                Ima se stvari za vidjeti no nekako bih radije vidio neke nove igre koje su u najavi pa da imaju playable teaser ili nešto...
                Ovako smo samo odigrali FIFA gdje je Giroud odlučio pozdraviti Coleta...

                ​​​​​​​

                Comment


                • #38

                  Comment


                  • #39
                    Steelo vidis da ima minecrafta 😅
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.


                    OLED G1/Omen G-SYNC
                    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                    Comment


                    • #40
                      Sajam je koliko vidim iz godine u godinu sve vise razocaravajuc.
                      Bio sam 2016 i nicime nisam bio odusevljen,nezz.Po meni je najveci nedostatak neobjava bilo kakvih igara,odnosno cak ne ni to koliko nemogucnost isprobavanja nadolazecih igara.
                      Nedolazak Sancte i kupnja uz veliki popust,samo je jos dodatan minus.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by 4mal View Post
                        Steelo vidis da ima minecrafta 😅
                        Hahahahhač.... Ako mi nešto nabaviš od tamo platim ti suhim zlatom ...
                        Cole™ Dobro zašto me jučer nisi odveo na taj Minecraft dio????

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                          Cole™ i Picek bili smo danas ujutro na sajmu. OK, ujutro je puno manja gužva što meni osobno i puno više odgovara.

                          Ima se stvari za vidjeti no nekako bih radije vidio neke nove igre koje su u najavi pa da imaju playable teaser ili nešto...
                          Ovako smo samo odigrali FIFA gdje je Giroud odlučio pozdraviti Coleta...

                          ​​​​​​​

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Steelo View Post

                            Hahahahhač.... Ako mi nešto nabaviš od tamo platim ti suhim zlatom ...
                            Cole™ Dobro zašto me jučer nisi odveo na taj Minecraft dio????
                            Distraktiran sam bio.

                            Comment


                            • #44
                              Znači, došli s klincima brat i ja, prešli preko 300 km i bili tamo sat i pol i bilo nam je ni manje ni više nego loše...
                              Moj klinac se skoro rasplakao kada je skužio da nema ništa za Nintendo niti nikakvih igara koje zapravo već nemamo...
                              Sadržaja stvarno nema, nema dovoljno štandova na kojim bi se moglo kupiti nešto što nema i u običnoj prodaji, stvarno nije nimalo zanimljivo.
                              GIveawayevi su jedino što se čuje na infogameru, a zapravo je totalno nebitno. Na VR se čeka po sat vremena i dulje.
                              Htio sam stvarno potrošiti novaca, ali stvarno nisam imao na što.
                              Na kraju smo otišli na Interliber i klincima kupili par knjiga vezanih uz minecraft i gaming i to ih je više oduševilo od infogamera.
                              E da s time da je unutra zagušljivo i prljavo.
                              Mislim da bi se bolje proveli da smo kupili kokice i otišli u kino...

                              Comment


                              • #45
                                Možda je malo off-topic, ali ja sam iz godine u godinu sve više razočaran sa sajmom, s time da je ovo prva godina da nisam kupio VIP ulaznicu jer se VIP srozao na nešto sramotno općenito.

                                Tako je i općenito sa sajmom na koji više nikada ne mislim doći.

                                Prvi put sam na Infogamer išao s bratom 2016. mislim (možda sam promašio godinu) i u VIP prostoru si mogao biti cijeli dan i imao si što za raditi, bio je HTC VIVE i Serious Sam kojeg smo dosta puta igrali jer je bilo odlično prvi put isprobati nešto VR. Tu je također bio Playstation VR koji je tada tek dolazio i par demo igara.

                                Ako se dobro sjećam, bila su dva HTC VR-a, jedno 5-6 Playstation VR-a, 2-3 kompa, jedno minimum 7-8 PS-a i tv-a za igranje te smo bili oduševljeni.

                                Odlučimo mi tako i druge godine isto jer smo bili oduševljeni, kad 2017. nikakvog VR-a, čak ni Playstationova, par kompjutera, PS-a, Nintendoi i dosta klinaca. OK, ajde barem smo dobili par majica i nešto smo se zabavili, no bili smo vrlo razočarani. Youtuberi i influenceri i gluposti.

                                Trećeg puta (treća sreća) smo se nadali da će se to možda poboljšati pa da će doći VR i ajde, nabavili su neki VR, ali samo se moglo igrati nekakvo bezvezno bojanje koje na kraju nismo ni probali. Apsolutna 0, još gore nego godine prije i hrpa klinaca. Potpuno neozbiljno jer ima i starija generacija koja je odrasla uz gaming (sad smo na 28 i 24 ali još se držimo haha) i koja nema novaca za VR, ali bi svakako dali tu cijenu kada bi mogli neograničeno igrati VR kao prvog puta.

                                Ove godine smo došli turistički na 1 dan i nakon sat vremena otišli, nema ničega za nas tamo više.

                                Slažem se s ovim za nove igre koje tek dolaze, pa kad je Fallout 4 dolazio, isprobali smo ga na Infogameru.

                                Sve u svemu, nadam se da organizatori čitaju ove komentare jer još postoji šansa da se vratimo ako će biti nešto contenta za nas starije, ozbiljnije gamere, a ne samo za klince.

                                Dotada, zbogom Infogamer.

                                Comment

                                Working...
                                X