Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot InfoGamer 2019

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.


    OLED G1/Omen G-SYNC
    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

    Comment


    • #17
      Steta da nema ove godine Sancta Domenice kao izlagacha
      dok u HG spotu samo 30-ak PS4 naslova wtf...


      OLED G1/Omen G-SYNC
      NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
      S23U/Galaxy Watch 5 Pro
      AVR: DA/DTS-X 5.1.2

      Comment


      • #18
        Originally posted by 4mal View Post
        Steta da nema ove godine Sancta Domenice kao izlagacha
        dok u HG spotu samo 30-ak PS4 naslova wtf...
        Da li je moguće da na sajmu nema praktički suosnivača sajma
        Pa oni su prve dvije godine sajma jedini i imali 10ak postolja sa konzolama, bez njih sajma ne bi ni bilo. Još je bio retrokutak i dio sa kartaškim igrama i to je bilo to prvih nekoliko godina...

        Nisam ni znao za ovo.

        Comment


        • #19
          Jos malo slika + goodies

          bdw kaje sa croteam boothom

          P.s sutra bum malo bolje pregledal Interliber dns sam usput
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 5 photos.
          Last edited by 4mal©; 12-11-2019, 20:05.


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • #20
            jek ima neka posebna zona za forumaše?😀


            "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

            Comment


            • #21
              Nema nazalost 🤖

              day 2 finito

              Bilo je vise ljudi...red cuge...klope kruzinga sa par forumasha po paviljonima...malo gaminga...nioh 4 i finito 🙂
              Attached Files
              Last edited by 4mal©; 13-11-2019, 19:30.


              OLED G1/Omen G-SYNC
              NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
              S23U/Galaxy Watch 5 Pro
              AVR: DA/DTS-X 5.1.2

              Comment


              • #22
                welp ja ću bit sutra od jedno 1, isprobavat sve što se da


                "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

                Comment


                • #23
                  Odradio i ovaj Reboot.... Prvi put s malim...
                  Definitivno je došlo vrijeme da se Reboot sajam i ja rastanemo.... Iskreno, niti jedna stvar na ovogodišnjem sajmu nije vrijedna "velikog gejmerskog okupljanja". Izgleda mi više kao sajam low cost komponenti i periferija + velika igraonica igara poput one u Areni ili Avenue mallu.
                  Vjerujem da ima svoju publiku... Vjerujem da ima ekipe koju zanima indie scena... Vjerujem da ima gro ekipe koja će tamo uživati jer će vidjeti svog omiljenog jutjubera/influensera.... Vjerujem da ima gro ekipe koji vole gledati utakmice Fife 20
                  Ja definitivno više nisam materijal kojeg organizatori gađaju.... I to je ok... Žao mi je, ali ok...
                  Što je meni konkretno falilo? Evo samo par stvari ću navesti:
                  - proizvođači opreme sa novotarijama (ali ne ovi s hrpom plastičnih i šarenih tipkovnica)
                  - igre koje još nisu izašle (najljepše prostore imaju Forza Horizon, Gearsi i Outer worlds - sve redom igre koje su izašle unatrag par tjedana pa do par godina) - da sam barem vidio Star Wars, on izlazi kroz par dana
                  - bilo što što ne mogu vidjeti u prosječnom hrvatskom dućanu s tehnikom
                  - kostimirana ekipa

                  Sve u svemu, da stvar bude gora, i mali je ostao razočaran jer nigdje nije bilo minecrafta....
                  Piva standardno razvodnjena, ali i dalje najbolji dio sajma zbog ekipe koju vidim tamo....

                  U svakom slučaju, sretno organizatorima s budućim okupljanjima....

                  Comment


                  • #24
                    Ja sam takav isti dojam stekao prošle godine.
                    Ne mogu vjerovati da je RBIG jedan od najvećih sajmova videoigara u Europi, jer taj prostor i količina sadržaja uopće nije velik.
                    Ubiti ja ne mogu vjerovati da u Europi zaista ne postoji barem 10ak sajmova koji nude ovoliko sadržaja kao IG. Jednostavno, sajam nije pompozan, nije spektakularan, nije nešto woow, ne znam... ove godine po prvi puta neću otići. Možda na to utječe činjenica da mi je već dosadilo iz godine u godinu ići a i nisam više zagriženi gamer kao prije...

                    Vjerujem da je klincima super, meni to više i nije tako zanimljivo
                    Mene živo zanima koliko je ovaj sajam manji od Gamescoma. Mislim po sadržaju i kvadraturi prostora.
                    Jer ako je ovo jedan od najvećih sajmova u Europi onda je, valjda, blizu tom Gamescomu-u.
                    Čudno mi je da industrija videoigara, koja je danas vrijednija od glazbene i filmske zajedno, ne može ponuditi sadržaj na, bubam, 10 puta većoj površini. Ne mislim pritom na ZV već na neki sajam, ne znam, u Austriji. Zar je moguće da poslje Gamescoma dolazi... Info Gamer.
                    Zaista čudno. Ne tvrdim da nije tako ali... čudno.
                    Last edited by Abacus; 13-11-2019, 21:08.

                    Comment


                    • #25
                      Mislim da bi 2k20 mogla biti dobra kao i 2k17
                      Radi ps5,nex boxa,novih gpu-a pa novog NS-a imho
                      🙂

                      Mene razocaralo sto nema Sancte imo.
                      ...
                      Last edited by 4mal©; 13-11-2019, 21:58.


                      OLED G1/Omen G-SYNC
                      NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                      S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                      AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                      Comment


                      • #26
                        ne imanje Sancte je definitivno veliki minus, i ako stvarno nema igara koje još nisu izašle to je još jedan veliki minus, a svi ovi dućani sa opremom kojih ima triput više nego mjesta za isprobavanje igara mi je prošle godine poprilično diglo živce, kao da su organizatori potpuno odvojeni od svoje publike i svih kritika usmjerenih prema samom sajmu
                        kad bi barem postojalo mjesto gdje bi organizatori mogli vidjet te kritike...


                        "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

                        Comment


                        • #27
                          Ako cemo realno reci cu svoje neko misljenje o tom sajmu i opcenito o sadrzaju na sajmu, isao sam iskreno na sajam svake godine i to samo jednom nekad se zadrzim 2 sata a nekad i pol sata.. i odem doma, nekad se zapitam zasto se sve to odrzava?? pa na tom sajmu nema nista novog, nema ni jedne igre koju nismo vidjeli stavljaju igre na sajam koje je vec ekipa prosla davnih dana.. uopce neznam koja je poanta vise ovih nasih sajmova klinci sjednu i ne dizu se mislim sve 5 neka se djeca igraju ja se igram doma, i onako sam dosao samo razgledat, ali tamo nema nista sta bi me zanimalo da bar imas demo nekih igri koje smo vidjeli na e3 sajmu ili kasnije na drugim sajmovima pod taj demo mislim na igre poput last of us.. na igru poput cyberpunk FF7 remake i slicno.. toga uopce nema i zato se pitam zasto se ovo odrzava vise svake godine? radi par turnira i sendvica koji koji kosta 30 kn?? nemojte me krivo shvatit ne zelim biti grub ili bezobrazan, ali ovo je k... sve vidjeno nista novo dodjem vidjet hostese dva tri blica sprehica.. broj..cuga kasnije gang bang i to je to..

                          Comment


                          • #28
                            Kako rekoh, ne mislim da organizatori ne čuju. Jednostavno nismo njihova publika. Vjerujem da tu ima štošta za reći i A1......

                            Comment


                            • #29
                              Šteta, jer smo u početku mi bili ciljana publika, tj. ako je cilj sajma da klinci cijeli dan sjede i igraju Fortnite ili nešto slično...onda nek u potpunosti izbace ovaj dio gdje se isprobavaju nove igre, nema smisla da bude tamo, zauzima mjesto, igre nisu ove koje još nisu izašle tako da ljude kojima je to interes nemaju što tamo raditi...

                              mislim ajde prošle godine je još bilo, bio je Days Gone, Jump Force, Kingdom Hearts 3...ali toga je puno premalo za sajam ovih gabarita, pa zašto onda ne maknut to kompletno

                              prvih godina još nisam bio toliko u industriji videoigara, igrao sam što me zanimalo i gledao sam vijesti o tome što me zanimalo
                              danas, znam praktički sve što se može znat o novim igrama, konzolama, hardveru itd., skoro stalno tražim i čitam o novim vijestima, i ovakav sajam bi trebao pomoći pri tome, barem ako usporedimo sa GamesComom i sličnim, gdje developeri pokazuju što rade i gledaju reakcije ljudi, al eto, izgleda da kod nas to nije tako

                              tak da danas idem iz neke "tradicije" i vidjet jel ima ikaj interesantno, možda kupit koju igru za jeftiniju cijenu nego online (barem da ne moram platit poštarinu ) i to je to
                              iako bilo bi ok upoznat se sa nekim od stalnih ili starijih forumaša jer ovdje sam od Gameplaya a nisam se nikad sa nikime susreo


                              "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

                              Comment


                              • #30
                                Jel zna netko ima li Smash Ultimate za isprobat na sajmu?

                                Comment

                                Working...
                                X