Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reboot infoGamer 2016



    Nova godina i još jedan InfoGamer u nizu!
    Odma trk do kalendara i predbilježite si razdoblje:

    8. studenoga 2016 - 13. studenoga 2016


    [važni linkovi]
    Službena stranica
    Facebook event
    Mjesto eventa

    Grupno druženje forumaša bit će naravno ponovno održano,
    nadamo se u puno većem broju!


    [kako informacije dolaze, tako će se i ovaj post uređivati ]
    Last edited by Paradox1; 31-08-2016, 16:31.

  • #2
    Bio sam na svakom do sad i za mene je svake godine sve bolji i bogatiji

    Comment


    • #3
      Daleko brate, ali bi volio sudjelovati!

      I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

      Comment


      • #4
        c0bra01
        Nikad nije daleko!




        Ja ziher dolazim,
        dolazio sam svake godine osim prošle, kada sam imao ljubavnih problema,
        pa na kraju nisam išao.
        Ove godine zicer čisti, još imam super fotič pa ću poslikat.

        Comment


        • #5
          Bio sam na svakom osim na prošlom jer sam bio smrdao nogu i bio nepokretan 11 dana xD

          Comment


          • #6
            Ja se nadam da ću moći svratiti, bar na dan-dva. Ovisno šta će bit s poslom.

            Comment


            • #7
              Originally posted by AlexY View Post
              Ja se nadam da ću moći svratiti, bar na dan-dva. Ovisno šta će bit s poslom.
              ne seri! bit ćeš tamo

              Comment


              • #8
                dosao bi iz irske radi ekipe, al kad se sjetim open te kvazi organiziranosti sajma nekako se lomim da ipak ne dolazim haha

                Comment


                • #9
                  Od 2013te sam bio na svakome, ovo je prvi koji ću preskočiti, infogamer je nadrasto velesajam. Ovo je samo za djecu, jer na sajmu najviše i ima i bilo je svake godine bezobrazne djece, dok se ne stavi 16+ neću dolaziti. Ove godine ću otići na gamescom rađe

                  Comment


                  • #10
                    Ja se nadam da ovo nece bit prvi koji cu propustit pogotovo jer ce bit 2 ekstra sale ove godine.Sto se tice Gamescoma sad mi je poprilicno blizu pa bi ovo mogao bit prvi koji cu vidjet...

                    Comment


                    • #11
                      Ako mozete na Gamescom svakako odite tamo. Bio dvije godine za redom i stvarno se ima svasta za vidjeti,a i grad je fora. Iako je daleko vise ljudi opet je puno prohodnije i lakse za hodati nego vamo kod nas. Al jbg to se zove organizacija. Infogamer treba nabaviti novi organizacijski tim jer ove prosle dvije godine sto sam bio su bile katastrofa i to najblaze receno.

                      Comment


                      • #12
                        Mogli bi update-at službenu stranicu... bar datume zamijenit. Zadnji put sam imo VIP, za ovu odusto jer je neisplativo... Planiram doc 1 dan jer prošle god sam sve prošo i vidio prvi dan dalje je više manje bilo ponavljanje...

                        Comment


                        • #13
                          Službena stranica updateana + novi event na Fejsu!
                          + nova stranica na Fejsu vezana samo za infoGamer.

                          Comment


                          • #14
                            RB sajam krupnim koracima grabi naprijed i vec sada nakon samo par godina i to u jednoj relativno maloj drzavi se isprofilirao u gaming sajam prepoznatljiv na globalnoj razini.
                            Kolicina sadrzaja ove godine po najavljenome je i vise nego obecavajuca posebno za one koje zanima core gaming ili Vr.
                            U svoje ime mogu rec da mi je drago da sam makar mali dio cjele te Reboot price

                            Comment


                            • #15
                              EKSKLUZIVNA PREMIJERA HELLIONA NA REBOOT INFOGAMERU 2016
                              -Uz čitav niz AAA blockbustera koji će i prije njihova izlaska biti igrivi na ovogodišnjem sajmu,
                              osobito smo ponosni na svjetske premijere na sajmu, nekih od najambicioznijih igara koje su u razvoju u regionalnim studijima!

                              Jedan od najistaknutijih je fantastičan SF space open world survival Hellion koji će po prvi puta igdje javno biti igriv u pred Early Acess verziji na samom Reboot InfoGameru 2016!

                              Jeste li već osigurati svoje ulaznice online na www.rebootinfogamer.hr ili na fizičkim prodajnim mjestima Entria www.entrio.hr/outlets

                              Comment

                              Working...
                              X