Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najavljen DiRT 5, prikazan i prvi trailer!

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najavljen DiRT 5, prikazan i prvi trailer!

    Razvojni studio i izdavač Codemasters je tijekom livestreama Xbox Inside uz pomoć adrenalinski nabrijanog trailera najavio DiRT 5! Najavni trailer, koji koristi isječke snimljene unutar same igre, prikazuje utrke raznih disciplina na lokacijama kao što

    ...više

    The post Najavljen DiRT 5, prikazan i prvi trailer! appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Grid sa blatom?

    Comment


    • #3
      Čak mi malo baca na Forzu. Podržavam nešto drugačije, ali nisam siguran koliko će im ovo uspješno biti. Vidjet ćemo...

      Comment


      • #4
        Meni je čak ovo i OK.
        Ionako ima već brdo rally igara u zadnje vrijeme gdje se više manje svugdje pojavljuju isti auti.

        Paše mi da jedan njihov naslov sada bude nešto drugačiji i zabavniji.
        PC SPECS:

        SPOILER
        CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

        Comment

        Working...
        X