Announcement

Collapse
No announcement yet.

Očekuje nas veliki povratak serijala Mafia?

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekuje nas veliki povratak serijala Mafia?

    Posljednju igru serijala Mafia dostavio je razvojni studio Hangar 13 krajem 2016. godine, a nakon tri izbačene ekspanzije, 24. kolovoza 2018. godine utišao se službeni Twitter profil igre. Zatišje je trajalo sve do jučer, kad

    ...više

    The post Očekuje nas veliki povratak serijala Mafia? appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Ako će biti kao zadnji nastavak kojeg slobodno možemo nazvati "avantura u skladištu" bolje ne. Netko ima fetiš na skladišta

    Comment


    • #3
      Pa isto nisam baš za prosječnu igru. Ako bi se napravio remake prve dvije igre kao neki AAA blockbuster, onda definitivno da.

      Comment


      • #4
        Meni je Mafia 3 bila onako dobra igra.
        Imala je odličnu (po mom guštu) i glazbenu podlogu, koja je davala neki novi nivo samoj igri.
        Možda nije nekakav mega hit, ali uživao sam.

        Veselim se nekakvom naslovu u Mafia štihu i nadam se da će ovaj put bit svima po ukusu, odnosno još bolja.


        STEAM: zabranjeniples
        DISCORD: zabranjeniples#7235

        Comment


        • #5
          Jedino priznajem remaster jedinice ili nešto novo. Dvica sasvim lijepo izgleda i za današnje standarde.

          Osobno se zaista nadam remasteru jedinicu jer vjerujem da tu teško mogu nešto puno fulat. Eventualno s tehničke strane.

          Comment


          • #6
            Bilo bi stvarno spekakl da ju ušminkaju, produlje i ubace neke nove elemente kao i prodube gameplay te sporedne aktivnosti.

            Comment


            • #7
              Slažem se. Meni bi osobno samo ušminkavanje bilo dovoljno, ali ne bi se bunio ni na dodatne stvari. Samo da ne rade jedino remaster dvice jer ne vidim potrebu, ali vidjet ćemo..

              Comment


              • #8
                Ja bi volio da naprave novi dio priblizno pricu ko u mafiji 2.Mafija 3 je solidna igra ali u sjeni dvice.

                Comment


                • #9
                  Prodaju prava Rockstaru i miran Bosna.

                  Comment


                  • #10
                    Neka Rockstar radije sredi nastavak LA Noire.

                    Comment

                    Working...
                    X