Announcement

Collapse
No announcement yet.

Microsoft tvrdi da će Xbox Series X biti najjača konzola iduće generacije

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by darijoman View Post
    DarkFenix Nije potrebno da guglam, znam za tu igru još prije cca dvije godine dok je bila prva najava. Pa obično će sve doći na PC.

    Pa dobro, ja sam rekao počeli su sa ekskluzivama. Možda za par godina bude to puno bolje.
    Eh, uvijek to "mozda" kod MS-a....pa nikad nista.

    Comment


    • #17
      Originally posted by scurry30 View Post

      Zbog radi toga sto pricaju budalastine,neznaju vise sta bi.Ovu generaciju su si pucali u nogu sami,stavili su tv ispred gaminga i forsirali politiku spajanja na internet i nemogucnost koristenja rabljenih igara.Za next gen isto nevidim nikakav napredak,boli me k za njihov backward compatible kad ga niko ni ne koristi,ekskluzive nece izaci najmanje 2 g. a i kad izadu rade ih nedoreceni studiji.
      Znaci,katastrofa od microsofta.Mislim da ce next gen za njih zavrsiti prije i nego sto pocne.
      Moj jadni Phile
      HALO dolazi ove godine. BC nitko ne koristi. Najjakiji si lik na forumu. Steta na tebe trosit vrijeme i rijeci.

      Comment


      • #18
        Originally posted by GitaristRoko View Post

        Jer se hvalisaju da će biti najbolje.
        A koja je to razlika u odnosu na druge kad imaju bolji proizvod? Ps4 je u startu bio bolji od obicnog x1 i sto mislis da sony to nije naglasio? Pa bilo je tuzno za gledati kako su ih ubijali s posudbom igara. Tko ima nesto bokje neka se hvali, tko si puca u nogu neka ga se sprda.

        Comment


        • #19
          Nikad mi neće bit jasni ovi Sony fanboyevi

          Comment


          • #20
            Originally posted by ShyGuy View Post
            Nikad mi neće bit jasni ovi Sony fanboyevi
            Ne razumijem zrelost i dosadu u zivotu i zadovoljstvo koje ti trolanje u zivotu pruza.

            Comment


            • #21
              Originally posted by OverLord View Post

              A koja je to razlika u odnosu na druge kad imaju bolji proizvod? Ps4 je u startu bio bolji od obicnog x1 i sto mislis da sony to nije naglasio?
              Svatko se hvali da su im proizvodi super, ali ne govore svi da su najbolji.
              Zar Sony svaki put govori da je bolji?

              Ne može Microsoft reći prije samog "početka generacije" da su najbolji, nego nakon godinu-dvije kada vidimo kakve su ekskluzive, kakve su konzole itd. Ako se tada pokaže da su bolji, slobodno neka se hvalisaju, ali ovako - zbilja je glupo.


              Comment


              • #22
                Mislim da nam treba nekoliko Xbox fanova da se ponovno uspostavi ravnoteža u svemiru

                Comment


                • #23
                  Originally posted by OverLord View Post

                  HALO dolazi ove godine. BC nitko ne koristi. Najjakiji si lik na forumu. Steta na tebe trosit vrijeme i rijeci.
                  Mislis na halo od propalog 343 studija?
                  Ti si mi vec odavno na ignore listi

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by GitaristRoko View Post

                    Svatko se hvali da su im proizvodi super, ali ne govore svi da su najbolji.
                    Zar Sony svaki put govori da je bolji?

                    Ne može Microsoft reći prije samog "početka generacije" da su najbolji, nego nakon godinu-dvije kada vidimo kakve su ekskluzive, kakve su konzole itd. Ako se tada pokaže da su bolji, slobodno neka se hvalisaju, ali ovako - zbilja je glupo.

                    Ajde molim te nadji to gdje su izjavili da su najbolji? Osim toga je naslov da imaju najjacu konzolu, a ne da su najbolji. Brojke govore da je konzola najjace, cinjenica. X1X je takodjer najjaci trenutno. Da li mu je to donijelo kvalitetne igre? Ne. Da li je trenutno najjaci? Da. Sony se pohvalio s najbrzim ssd-om. Cinjenica, najbrzi je.

                    scurry30 , pravi si macho. Vidjet cemo kakav ce halo biti. Mozda pojedes govno.

                    Comment

                    Working...
                    X