Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najavljeno ekskluzivno izdanje konzole PlayStation 5 optočeno čistim zlatom

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najavljeno ekskluzivno izdanje konzole PlayStation 5 optočeno čistim zlatom

    Kompanija Truly Exquisite, koja se reklamira kao “glavni britanski brend luksuznih personaliziranih proizvoda”, najavila je da će u svojoj ponudi imati i next-gen konzolu PlayStation 5 te pripadajući kontroler. U samoj vijesti ne bi bilo

    ...više

    The post Najavljeno ekskluzivno izdanje konzole PlayStation 5 optočeno čistim zlatom appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Odvratno.

    Comment


    • #3
      why tho?

      Comment


      • #4
        Najružniji način da se potroši zlato.

        Comment


        • #5
          Žasu


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • #6
            Zašto? Odvratan način razbacivanja

            Comment


            • #7
              Originally posted by Toma HR View Post
              Zašto? Odvratan način razbacivanja
              100 ljudi 100 cudi.

              Meni je npr odvratno kako se koriste fosilna goriva za utrkivanje u krug (Formula, Nascar, utrkivanja) itd. Onak doslovno gledas ekipu kako vozi u krug 2 sata i to je to haha.

              Ljudi uzivaju u takvim stvarima. Po meni, maloumno razbacivanje resursa. Kao i ovo

              Comment


              • #8
                Originally posted by ShyGuy View Post

                100 ljudi 100 cudi.

                Meni je npr odvratno kako se koriste fosilna goriva za utrkivanje u krug (Formula, Nascar, utrkivanja) itd. Onak doslovno gledas ekipu kako vozi u krug 2 sata i to je to haha.

                Ljudi uzivaju u takvim stvarima. Po meni, maloumno razbacivanje resursa. Kao i ovo
                A ti se voziš isključivo na struju ili biciklom?
                Ne natječeš se u ničemu?
                Formula 1 je uvelike svojim tehnološkim rješenjima unaprijedila auto industriju i to čini kontinuirano.
                Uz to imamo i suparništvo, natjecanje, dugi niz godina od kada je nastala, to je bio sport sa velikim brojem poginulih, dakle trebala je velika hrabrost za biti vozač utrka, ali to je sada neka druga tema.
                Prihvaćam da nekoga to ne zanima, ali zato ne mora niti gledati.
                Uopće nije usporedivo sa nekom igraćom konzolom optočenoj zlatom za nekog prepotentog šeika koji bi vjv nosio gaće na štapu da se nije rodio u vukojebini ispod koje su naslage nafte.
                Last edited by Bri@tore; 30-07-2020, 16:47.

                Comment

                Working...
                X