Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot.hr portal: prijedlozi, pohvale, (p)komentari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Šta nije prije bio link na Portal tu na forumu?

    Comment


    • #17
      još uvijek je! odmah ispod reboot loga imaš forums - portal

      Comment


      • #18
        Eto da ja ostavim mali prijedlog. Povecajte malo dozu vijesti vezane za Nintendo, nema puno nas Nintendovaca ali cijenimo svaki clanak vezan za takvo sto. Pohvala naravno svim piscima, vrlo kvalitetne clanke pisete.

        Comment


        • #19
          tenks Prayer :* a ovo za nintendo imamo u vidu od početka, čim je neka vijest uvijek ide. ako nije neš tipa 'gle ova kul nova stvar za nintendo ali samo u japanu lol suckers'

          Comment


          • #20
            Nisam siguran dal sam vec negdje nedavno postavio ovo pitanje, pa unaprijed sorry.
            Kakva je situacija s tapatalk podrskom, ne nalazim forum otkad je obnavljan ?

            Usput svako dobro adminima, forumasima i svim ostalima, u novoj 2016. godini.


            STEAM: zabranjeniples
            DISCORD: zabranjeniples#7235

            Comment


            • #21
              Originally posted by zabranjeniples View Post
              Nisam siguran dal sam vec negdje nedavno postavio ovo pitanje, pa unaprijed sorry.
              Kakva je situacija s tapatalk podrskom, ne nalazim forum otkad je obnavljan ?

              Usput svako dobro adminima, forumasima i svim ostalima, u novoj 2016. godini.
              Čim budemo u mogućnosti riješiti sve, biti ćete obaviješteni, ima malih problema.
              Inače ovo je tema za portal Reboot-a,a pitanja i ostalo oko foruma pišete u temu "Obavijesti i prijedlozi"..
              Sve najbolje i tebi
              Steam: Igasp207
              EPIC Games: GasoVK93

              Comment


              • #22
                Ejj zz admini, ne znam jeli itko upitao ili slično dao prijedlog uglavnom,
                Postoji li mogućnost da ubacite kad pišem komentar neki da me forum upozori na novi odgovor kad uprem na "post reply"? LP.

                EDIT:

                I da, moram vas pohvalit na recenzijam od igara koje sam pročitao i forum radi ko lud i ljudima koji su ti da pomognu i zezaju se. eto zz
                Last edited by c0bra01; 05-03-2016, 12:27. Reason: Zaboravio nadodat. :D

                I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

                Comment


                • #23
                  Ne razumijem,
                  misliš da kada ti odgovoriš na neku temu (klikneš post reply), da ti dođe nortifikacija ukoliko je netko u razdoblju pisanja tvojeg odgovora, napisao svoj odgovor?

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Paradox1 View Post
                    Ne razumijem,
                    misliš da kada ti odgovoriš na neku temu (klikneš post reply), da ti dođe nortifikacija ukoliko je netko u razdoblju pisanja tvojeg odgovora, napisao svoj odgovor?

                    Da kao upozorenje u toj temi i da li ja želim da nastavim komentirati. razumiješ?

                    Dok ja pišem odgovor a netko već odgovorio, ja to ne vidim dok ne odgovorim, onda moram editirat ako je meni upućeno.

                    I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

                    Comment


                    • #25
                      Dovraga i bestraga, pa na ovom forumu još pada snijeg kad uđeš na njega iako je vani 25 stupnjva i stiglo proljeće

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Briatore® View Post
                        Dovraga i bestraga, pa na ovom forumu još pada snijeg kad uđeš na njega iako je vani 25 stupnjva i stiglo proljeće
                        Maknut cemo

                        Comment


                        • #27
                          Kakvi se to pop-up linkovi pojavljuju kad se uđe na forum?

                          Comment


                          • #28
                            Ja sad ozbiljno pitam, kakvi to banneri iskaču na forumu?

                            Comment


                            • #29
                              I mene zanima isto. Ne mogu ni citirati postove, kako se čini.

                              Comment


                              • #30
                                Napisao je MEGATAMA u jednoj temi da su nas hakirali.
                                Trebali bi uskoro rijesiti sa vbulletin likovima

                                Comment

                                Working...
                                X