Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot.hr portal: prijedlozi, pohvale, (p)komentari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reboot.hr portal: prijedlozi, pohvale, (p)komentari





    Novi portal Reboot.hr lansiran je u stratosferu interneta!

    Uvodni post pročitajte ovdje!


    Svaki dan pišemo dnevne vijesti, a s vremenom će portal krasiti i naš originalan video, posebne teme i drugi jedinstveni sadržaji. Portal je namijenjen da bude komplementaran časopisu, a ne zamjena za njega. osim toga, portal će povezivati sve naše projekte: Reboot Develop, Reboot Infogamer i naravno, časopis Reboot. Ako ste malo prošvrljali portalom, vidjeli ste da je otvoreno komentiranje i da ispod svakog članka možete ostaviti komentar ako ste ulogirani s Facebookom.

    Ova tema namijenjena je za sve općenite prijedloge, pohvale, konstruktivne kritike i komentare o radu portala i sadržaju na njemu, jer želimo čuti vaše mišljenje! Htjeli biste vidjeti neku anketu? Jako vas zanimaju vijesti i slični sadržaji o opskurnim indie igrama, a ne čita vam se o AAA hitovima? Ili obrnuto? Javite nam se!
    Last edited by Keks; 13-10-2015, 13:18.

  • #2
    Bilo bi fora da se stavi nekakav chat kao što je bio na starom GP-u. Tamo je uvijek bilo veselo.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Greyback View Post
      Bilo bi fora da se stavi nekakav chat kao što je bio na starom GP-u. Tamo je uvijek bilo veselo.
      To bi bilo fora ali mislim da su to u redakciji vise zamislili kao Reboot news web nago klasicni gaming portal.Ali nikad se nezna sto nam buducnost moze donjet

      Comment


      • #4
        Više domaćih vijesti - zgodno je imati najbitnije vijesti o hitovima i sl. na hrvatskome, ali virujen da većina nas koji pratimo industriju već imaju izvore o tome na engleskom. Mislim, tek ste počeli, rano je još sudit, jer sigurno imate u planu objavljivat vijesti oko Machine, domaćih/regionalnih studija, itd. Ako ponudite nešto šta drugi nemaju onda će vas netko i čitat, jel. Možda veći fokus na underground naslove, recimo sa TIGsource umisto razvikanijih indiea koji su već na Steamu. Možda i nekakva suradnja sa GOG-om i LP-erima po JuBiTou? Ma sigurno ste već o tome razmišljali, šta da ja sad meljem.

        I šta sa reklamama? Ne vidin nikakve zasad, a sumnjan da će moć tako bit zauvijek.

        Comment


        • #5
          Originally posted by AlexY View Post
          Više domaćih vijesti - zgodno je imati najbitnije vijesti o hitovima i sl. na hrvatskome, ali virujen da većina nas koji pratimo industriju već imaju izvore o tome na engleskom. Mislim, tek ste počeli, rano je još sudit, jer sigurno imate u planu objavljivat vijesti oko Machine, domaćih/regionalnih studija, itd. Ako ponudite nešto šta drugi nemaju onda će vas netko i čitat, jel. Možda veći fokus na underground naslove, recimo sa TIGsource umisto razvikanijih indiea koji su već na Steamu. Možda i nekakva suradnja sa GOG-om i LP-erima po JuBiTou? Ma sigurno ste već o tome razmišljali, šta da ja sad meljem.

          I šta sa reklamama? Ne vidin nikakve zasad, a sumnjan da će moć tako bit zauvijek.
          Reklama ima samo vjerojatno imaš Adblock

          Comment


          • #6
            Originally posted by Prayer View Post

            Reklama ima samo vjerojatno imaš Adblock
            U tome je stvar, mičem Adblock sa sajtova koje podržavam, a ovde mi svejedno ništa ne pokazuje!

            Comment


            • #7
              Originally posted by AlexY View Post

              U tome je stvar, mičem Adblock sa sajtova koje podržavam, a ovde mi svejedno ništa ne pokazuje!
              Ma ima sigurno, zadnji put kad sam bio preko kompa je bila ona reklama za Assassin's Creed uokolo.

              Comment


              • #8
                Originally posted by AlexY View Post
                Više domaćih vijesti - zgodno je imati najbitnije vijesti o hitovima i sl. na hrvatskome, ali virujen da većina nas koji pratimo industriju već imaju izvore o tome na engleskom. Mislim, tek ste počeli, rano je još sudit, jer sigurno imate u planu objavljivat vijesti oko Machine, domaćih/regionalnih studija, itd. Ako ponudite nešto šta drugi nemaju onda će vas netko i čitat, jel. Možda veći fokus na underground naslove, recimo sa TIGsource umisto razvikanijih indiea koji su već na Steamu. Možda i nekakva suradnja sa GOG-om i LP-erima po JuBiTou? Ma sigurno ste već o tome razmišljali, šta da ja sad meljem.
                super prijedlozi, hvala ti puno za sada smo još uvijek u fazi ufuravanja i imamo posla s infogamerom, ali kako vrijeme odmiče imat ćemo veće i jače vijesti relevantije za regiju i za regionalne i domaće studije. sigurna sam da ćemo tijekom infogamera razgovarati s puno ekipe koja izlaže u indie zoni i od toga sklepati vijest-dvije-tri-četiri. pet šest. sedam osam. kužiš kaj mislim.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Prayer View Post

                  Ma ima sigurno, zadnji put kad sam bio preko kompa je bila ona reklama za Assassin's Creed uokolo.
                  Nisan uopće skužia da je to reklama, računao sam da je to samo trenutna pozadina! :Đ

                  Keks samo polako, znan da ćete se potrudit kako spada

                  Comment


                  • #10
                    Na prvu sam se scimao i slao mailove na info, jer sam imao problema sa loginom. Na kompu i mobu imam sinkroniziran acc pa me direktno spaja! Svaki put bi mi pisalo problem with log inom.

                    Al sam skuzil da ste napravili preinake i poboljsali site.
                    Dopada mi se, samo zasto nije bio transfare acc?

                    Comment


                    • #11
                      Svaka čast za pahuljice!

                      Comment


                      • #12
                        Wow, božićni skin je prilično kul

                        Comment


                        • #13
                          Hvala decki ali ovo vam je tema za portal

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Prayer View Post
                            Hvala decki ali ovo vam je tema za portal
                            Krive su pahuljice!

                            Comment


                            • #15
                              Svaka čast za reboot temu ovo je predobro! Thanks
                              Last edited by Dario; 26-11-2015, 14:54.
                              twitch.tv/SchmuckyTV i youtube.com/@schmuckyTV

                              Comment

                              Working...
                              X