Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rebootcast

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Opaaa dosao novi!

    Comment


    • #17
      Pocetak odlican,Vida trebala si pogledat COD trailer da mozes sudjelovat u raspravi.
      Svidja mi se koliko prirodno djelujete vas troje i vasa kemija pred kamerom....kemija na nacin da se odlicno uklapate kao ekipa.

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19
          Nice nova epizoda,pogledat cu kada dodjem sa posla.

          Comment


          • #20
            Odlicni ste i u epizodi 4....Darksiders 2 je genijalna igra
            GDJE je link na epizodu 4!
            Evo zasto sam ja onako poslozio bio teme za Rebootcast jer sam ZNAO da se nitko drugi za to nece brinut nakon par epizoda....

            Comment


            • #21
              Jbg, ja bih se brinuo, nekako osjećam ono... moja je ideja da se prebaci ovdje i ovak poslozi...
              Ma sve za majicu
              I pohvalit cu ih ak treba!

              Comment


              • #22

                Comment


                • #23
                  Karmen je dobro obradila policu Bethany Esde

                  Comment


                  • #24


                    stalno čekam neke komentare na ovoj temi otvorenoj za komentiranje

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Keks View Post


                      stalno čekam neke komentare na ovoj temi otvorenoj za komentiranje

                      Eto mojih komentara, više Nintenda! Moze i neki lets play, onako kraci maybe? Mozda malo krace epizode jer sumnjam da ljudi imaju toliko slobodnog vremena izdvojiti iz radnog dana, mislim meni je puno a ja sam na godisnjem!



                      Comment


                      • #26
                        Osobno nakon radnog dana, prvo što napravim nakon tuširanja, jedem i chillam uz YouTube i meni baš pašu duljine trajanja epizoda. No opet, suradnik sam časopisa pa može djelovati da branim svoje suradnike i suradnicu ali uistinu ovo je un-biased post.

                        Comment


                        • #27
                          Predugacke su epizode i ja si doslovno moram isplanirat vrijeme za gledanje i ne pomaze sto se Rebootcast mora borit sa Ps Pro konzolom za moju ljubav/vrijeme.....

                          Comment


                          • #28
                            e to je to, hvala! ja ih slušam u komadićima i segmentima a ne sve u jednom gledanju, tako i inače slušam audio podcaste

                            Comment


                            • #29
                              Posto u svakoj epizodi imate podosta vremena za razne teme nebi bilo lose da u svaku epizodu ubacite retro kutak tojest dio epizode gdje bi se posvetili jednoj retro temi bila to stara konzola,igra,film itd.....

                              Comment


                              • #30
                                koncept je taj da pričamo o aktualnim stvarima tako da se retro kutak u to ne bi uklopio, ali sigurno će se organski kroz razgovor razviti i neke retro teme u budućim epizodama!

                                Comment

                                Working...
                                X