Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rebootcast

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Keks View Post
    koncept je taj da pričamo o aktualnim stvarima tako da se retro kutak u to ne bi uklopio, ali sigurno će se organski kroz razgovor razviti i neke retro teme u budućim epizodama!
    Da to mi je kasnije "sjelo" da su teme aktualna zbivanja ali kako kazes u zaru rasprave bit ce tu ocekivano svega od retroa do buducnosti

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        bzvz kad nema vide imho...


        OLED G1/Omen G-SYNC
        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

        Comment


        • #34
          Najbolja do sad i moram ju stavit na ovaj nacin jer forum zeza...kao sto svi vec znaju
          https://youtu.be/KWEVyGVtSRs

          Uvid u E3 od strane Damira i Daria.

          Comment


          • #35
            dario car kralj gospodin i vojskovođa <3

            Comment


            • #36
              meni fale sokre i bruno pozovite ih u cas
              i jedno blic pitanje kako se zvao prvi voditelj modl 8?


              OLED G1/Omen G-SYNC
              NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
              S23U/Galaxy Watch 5 Pro
              AVR: DA/DTS-X 5.1.2

              Comment


              • #37
                Evo nove epizode i naseg Zihmona unutra kao dodatak finoj juhici
                 

                Comment


                • #38
                  MEGATAMA a sto nisi azurirao prvi post, dosao sam do 6. epizode i moram ju juriti po postovima?

                  Comment


                  • #39
                    O tome ti se ja brinem, no pošto sam trenutačno na putu nisam u mogućnosti editirati. No imaš na portalu baš sekciju Rebootcasta sa svim epizodama ako se ne varam. Čini se da cu samo hyperlink puknuti da se ne stvaraju komplikacije više oko ovoga.

                    Edit: evo http://reboot.hr/rebootcast/

                    Comment


                    • #40
                      Eto ZASTO je moja koncepcija bila enormno bolja......znao sam da se vec nakon mjesec dana nitko nece brinut za azurnost ovoga.Ali posto je Prayer htio ovako.......

                      Comment


                      • #41
                        Bolje je ovako, 2 teme jedna gdje su sam videi a druga gdje su komentari je nepotrebna i nepregledno, ovako ima sve u prvom postu za one koji zele gledati stare episode, a nove ili forum sam izbacuje ili netko stavi link. Inace na portalu je vrlo lijepo izvedeno to sa Rebootcastom, svaka cast tko god je napravio, izgleda jako profesjonalno!

                        Ne znam zasto no zadnja epizoda mi je bila najdraza (doduse opet ih nisam gledao sve). Simon moras se malo vise pojavljivati jer je drugacija malo ugodnija atmosfera stobom, bar ja imam takav dojam.
                        Nadalje, znam da nisam jedini ali bilo bi stvarno cool kad bi se malo pricalo o Nintendu tj njihovim igrama, jest da nisu AAA no koliko god nas malo ima mi smo jako vjerni fanovi. Sa E3 vjerujem da ima masu toga za razgovarati u sljedecih par epizoda, pogotovo o novom body snatching demonu zvanog Mario. Pa eto, Keks, The_Game uzmite i ovo u obzir

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Prayer View Post
                          Bolje je ovako, 2 teme jedna gdje su sam videi a druga gdje su komentari je nepotrebna i nepregledno, ovako ima sve u prvom postu za one koji zele gledati stare episode
                          yup. fakat ne komentirate toliko puno da bi uopće trebali dvije teme.

                          Originally posted by Prayer View Post
                          Ne znam zasto no zadnja epizoda mi je bila najdraza (doduse opet ih nisam gledao sve). Simon moras se malo vise pojavljivati jer je drugacija malo ugodnija atmosfera stobom, bar ja imam takav dojam.
                          Nadalje, znam da nisam jedini ali bilo bi stvarno cool kad bi se malo pricalo o Nintendu tj njihovim igrama, jest da nisu AAA no koliko god nas malo ima mi smo jako vjerni fanovi. Sa E3 vjerujem da ima masu toga za razgovarati u sljedecih par epizoda, pogotovo o novom body snatching demonu zvanog Mario. Pa eto, Keks, The_Game uzmite i ovo u obzir
                          tenks prayeru! uzimamo u obzir, ali nitko od nas nema nintendo konzolu niti igramo te igre a princip rebootcasta je da pričamo o stvarima do kojih nam je stalo i o čemu imamo nešto za reći i podijeliti neka osobnija mišljenja od onoga što se inače može pročitati u časopisu

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Keks View Post
                            yup. fakat ne komentirate toliko puno da bi uopće trebali dvije teme.


                            tenks prayeru! uzimamo u obzir, ali nitko od nas nema nintendo konzolu niti igramo te igre a princip rebootcasta je da pričamo o stvarima do kojih nam je stalo i o čemu imamo nešto za reći i podijeliti neka osobnija mišljenja od onoga što se inače može pročitati u časopisu
                            Sve 5, nema frke

                            Comment


                            • #44

                              Comment


                              • #45
                                Iznenadilo me je kako je ekipa u Rebootcastovima "prirodna" i kako im je to sjelo od prve pred kamerama itd.
                                Odlican je taj lezerniji i zabavniji pristup temama i opcenita atmosfera.

                                Comment

                                Working...
                                X