Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RSCREW View Post
    Ma super broj malo k... lol pa svaka dva tri mj.. broj ne izadje u odredjenom mjesecu.. i tako 2-3 puta godisnje i onda nemas 12 brojeva godisnje nego cca 10 jer sad kad ovaj izadje za par dana koji je trebao izac PRIJE par dana.. 5mj ce ostat prazan.. a za sesti mj. Casopis ce izac u 7mom mj.. jer sumnjam da ce izbacit u 6om kad bi i trebao.. jer tesko da ce dat dva broja (a trebali bi) u sestom mj.. sad za peti i za sesti mj...
    Nemoj zaboravit ni na ljetni dvobroj, to je automatski 1 manje

    Comment


    • Originally posted by RSCREW View Post
      Ma super broj malo k...
      žao mi je kaj se već unaprijed ne slažeš, a broj još nije ni vani

      Comment


      • Originally posted by Keks View Post
        žao mi je kaj se već unaprijed ne slažeš, a broj još nije ni vani
        On prihvaća kvalitetu jedino kad je opravdana kvantitetom!

        Comment


        • Originally posted by Keks View Post
          žao mi je kaj se već unaprijed ne slažeš, a broj još nije ni vani
          biti ce recenzija od uncharteda... pa recenzija od ratcheta .... mozda ubacite ovaj novi dlc od witchera... ali toliko sam citao o tim igrama i doslovno vecinu stvari znam i prve dvije prešao... tako da me nazalost nece previse zanimati te recenzije.. od onoga tko je igrao....jer sam ja sam sebi donio zakljucak dok sam prelazio igre i uzivao u njima!! ne mosilim nista lose kupit cu casopis bez obzira... tako i onako ga procitam u roku 10 min... jer od cca 70 stranica mene doslovno zanima njih cca 10tak! ;( to procitam kaj me zanima i casopis ode u recycle bin.....

          Comment


          • Recenzija Ratcheta je bila u prošlom broju.

            Comment


            • Sto bi reklo da ne kupuje casopis

              Comment


              • Ja sam u Italiji, i evo da vidim što ima na reboot forumu, jer nisam bio dugo, i kad vidim da vas časopis JOŠ uvijek nije izašao.. Ovo je sramotno, i stvarno ne mogu vjerovati, da se toliko dugo mora čekati novi broj, toga nema nigdje.. Mislim, već ste daleko mogli skupiti i te kako sadržaja za novi broj.. Ali fakat sada ljudi bi trebali dobiti makar jedan poster od pustih obećanja

                Comment


                • Originally posted by fio82 View Post
                  Ja sam u Italiji, i evo da vidim što ima na reboot forumu, jer nisam bio dugo, i kad vidim da vas časopis JOŠ uvijek nije izašao.. Ovo je sramotno, i stvarno ne mogu vjerovati, da se toliko dugo mora čekati novi broj, toga nema nigdje.. Mislim, već ste daleko mogli skupiti i te kako sadržaja za novi broj.. Ali fakat sada ljudi bi trebali dobiti makar jedan poster od pustih obećanja
                  Šta te briga kad si u Italiji

                  Comment


                  • Originally posted by RSCREW View Post
                    ali toliko sam citao o tim igrama i doslovno vecinu stvari znam i prve dvije prešao... tako da me nazalost nece previse zanimati te recenzije.. od onoga tko je igrao....jer sam ja sam sebi donio zakljucak dok sam prelazio igre i uzivao u njima!!
                    ja priznajem da nisam čitala o tim igrama koje spominješ (blood and wine, ratchet & clank) jer ih obje namjeravam odigrati - vičera još prelazim i samo čekam da me luka ubije na spavanju jer mu još nisam vratila igru, a ratcheta ću valjda jednom odigrati, ali ne zanima me pretjerano. ali zanima me zašto čitaš časopis? recenzije svih tih igara možeš pročitati na internetu dan kad igre izađu, ako ti je stalo do nečijeg brzinskog (profesionalnog? ne znam čitaš li i steam recenzije, recimo) mišljenja. donesem i ja sebi zaključak dok igram, i onda pročitam nečiju recenziju u rebootu i na nekim internetima, ako su pisali novinari koje volim i u čijem stilu pisanja uživam, jer prvenstveno volim čitati recenzije zbog ljudi koji ih pišu, a ne nužno uvijek zbog igara koje igraju. recimo u rebootu volim pročitati račića i luciju i rešu, jer volim njihov stil pisanja i igre koje odabiru, pa preko toga mogu dobiti dojam o tome kakva je igra i želim li je odigrati ili pelam dalje i dosta mi je pročitati dobru recenziju, makar me igra ne zanimala.

                    Originally posted by RSCREW View Post
                    ne mosilim nista lose kupit cu casopis bez obzira... tako i onako ga procitam u roku 10 min... jer od cca 70 stranica mene doslovno zanima njih cca 10tak! ;( to procitam kaj me zanima i casopis ode u recycle bin.....
                    hvala ti što ćeš svejedno kupiti i što te ipak zanima dio časopisa, ako ne baš i cijeli!

                    ali oke, daj mi onda reci što te točno zanima, koje stvari uvijek pročitaš? meni je to andrejeva kolumna! i volim čitati fičre i hype, ako je neka originalna indie igra.

                    Originally posted by Briatore® View Post
                    On prihvaća kvalitetu jedino kad je opravdana kvantitetom!
                    briatore al oprosti kaj ti ne bojkotiraš reboot zbog sustava ocjena ili si počeo opet čitati?

                    Originally posted by fio82 View Post
                    Ja sam u Italiji, i evo da vidim što ima na reboot forumu, jer nisam bio dugo, i kad vidim da vas časopis JOŠ uvijek nije izašao.. Ovo je sramotno, i stvarno ne mogu vjerovati, da se toliko dugo mora čekati novi broj, toga nema nigdje.. Mislim, već ste daleko mogli skupiti i te kako sadržaja za novi broj.. Ali fakat sada ljudi bi trebali dobiti makar jedan poster od pustih obećanja
                    brzo će novi broj i nadam se da ćeš ga ipak kupiti i pročitati i da će ti se svidjeti, jer stvarno (po meni) ima jako zanimljivog sadržaja!

                    nekoliko puta smo objašnjavali da se zbog različite vrste uveza posteri ne mogu stavljati u časopis, nažalost. kada izađu, bit će to u poster specijalu.

                    Comment


                    • Trebao sam rec Damiru kad je dolazio u Berlin da mi ponese brojeve koje nemam...sad bih imao sto citat

                      Comment


                      • Keks, smanji doživljaj. Sustav ocjena je najgori koji postoji.

                        Comment


                        • Originally posted by Briatore® View Post
                          Keks, smanji doživljaj. Sustav ocjena je najgori koji postoji.
                          najnormalnije sam te pitala, jer mi se učinilo kao da si počeo čitati opet časopis s obzirom na neke tvoje nedavne komentare. žao mi je ako si moje sasvim neutralno pitanje shvatio kao neštio drugo, ali nema potrebe da mi se tak obraćaš

                          Comment


                          • Originally posted by Keks View Post
                            najnormalnije sam te pitala, jer mi se učinilo kao da si počeo čitati opet časopis s obzirom na neke tvoje nedavne komentare. žao mi je ako si moje sasvim neutralno pitanje shvatio kao neštio drugo, ali nema potrebe da mi se tak obraćaš
                            Niti ja mislim da nema potrebe da me netko provocira.

                            Comment


                            • Sican se ja prije jedno 2 godine kad san bija na terenskin vjezbama par miseci u Portugalu, casopis je izlazija svakih 15 dana i sadrzava je recenzije dosad ne izaslih igara, dakle spoiler free recenzije igara koje dolaze u narednih 15-20 dana.

                              Ima je 50tak stranica i kosa je 15tak kn

                              Comment


                              • Slazem se i sa KEKS i sa Briatoreom. KEKS - u pravu si sto se tice recenzija. Njih je stvarno zanimljivo procitati od strane stare garde (citan ih jos od PSX-a), ali stvarno je u k..... sto casopis vec evo 3 godine KONSTANTNO kasni. Recenzije nikada nisu ekskluzivne, nego kaskaju za igrom i po 30 dana. Npr. Mirrors Edge Catalyst recenziju cemo moci procitati u sljedecem broju koji ce izaci najranije pocetkom 7. mjeseca. Takodjer ce biti ista stvar i sa E3 izvjestajem. To nije bila stvar niti sa PSX-om, Gameplay-em niti Next Level-om (imam sve brojeve Gameplay-a i Next Level-a). Razumljivo mi je da je u pocetku bilo tesko sve sam organizirati, pa ste zato kasnili, ali sam se nekako nadao da cete do sada uspijeti rijesiti sve probleme. Takodjer, smatram velikim nepostovanjem prema nama redovitim kupcima ne obracanje urednistva - da kada vide da ne mogu izdati novi broj na vrijeme da napisu dvi tri rijeci na stranici cisto iz prijateljskog odnosa. Najbolja informacija koju mozes dobiti je izlazi uskoro (sto moze biti i za 15 dana) i to ako pitas na forumu. Jako lose, ali kupovao sam vas od pocetka i tako cu i nastaviti.
                                Briatore - u potpunosti se slazem s tobom - sustav ocjenjivanja je uvjerljivo najgori do sad, ali ne kupujem casopis zbog ocjena nego zbog recenzija - ocjene ionako vidim na net-u.

                                Comment

                                Working...
                                X