Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Picek
    replied
    Kladio bi se na TLOU II na naslovnici, ali vjerujem da je koeficijent vrlo nizak tako da se ne isplati

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by The_Game View Post

    99% časopisa je spremno no želimo imati nešto veliko i jako na naslovnici (mislim da svi znamo o čemu je riječ)
    Konačno Tropico 6 za PS4?!?

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by scurry30 View Post

    Ok ako nebude tlou 2 nemojte ga ni izdavati 😁
    A kaj si ti direktor da ces odlucivati

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Originally posted by The_Game View Post

    99% časopisa je spremno no želimo imati nešto veliko i jako na naslovnici (mislim da svi znamo o čemu je riječ) stoga će izaći početkom listopada, trebao bi idući tjedan najvjerojatnije

    Inače, mali info, ovaj broj je stvarno krcat da krcatiji ne može bit krcatiji - reporteri s dva sajma, hrpetina najava i bawlesna količina recenzija. Iskreno, znamo da je pauza bila dugačka ali vrijedit će čekanje
    Ok ako nebude tlou 2 nemojte ga ni izdavati 😁

    Leave a comment:


  • The_Game
    replied
    Originally posted by scurry30 View Post
    Hoce izaci novi broj do kraja rujna ili ga moramo cekati jos neko vrijeme?
    99% časopisa je spremno no želimo imati nešto veliko i jako na naslovnici (mislim da svi znamo o čemu je riječ) stoga će izaći početkom listopada, trebao bi idući tjedan najvjerojatnije

    Inače, mali info, ovaj broj je stvarno krcat da krcatiji ne može bit krcatiji - reporteri s dva sajma, hrpetina najava i bawlesna količina recenzija. Iskreno, znamo da je pauza bila dugačka ali vrijedit će čekanje

    Leave a comment:


  • Simon
    replied
    E za ovaj broj nažalost nemam ni približan info, nažalost nemam nijedan tekst u nadolazećem broju, tako mi se poklopio godišnji pa tada nisam mogao igrati do deadlinea jer nisam bio doma

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Hoce izaci novi broj do kraja rujna ili ga moramo cekati jos neko vrijeme?

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Kupio na kiosku, na izbor je bio FF i WDL, uzeo silom prilika sa FF.

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by Hrv4tin4 View Post
    Stigao mi danas časopis i to sa Star Wars naslovnicom!
    Lucky B

    Leave a comment:


  • Hrv4tin4
    replied
    Stigao mi danas časopis i to sa Star Wars naslovnicom!

    Leave a comment:


  • Leeloo
    replied
    Originally posted by Hrv4tin4 View Post

    Bome ne možeš, ipak je to naša pošta
    Meni je paket stigao iz Kalifornije za dan i pol u lokalni poštanski ured. Onda je našem poštaru trebalo još 5 dana da dostavi do moje kuće udaljene 3km od poštanskog ureda.

    Leave a comment:


  • Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by The_Game View Post
    Bit će da je do godišnjih odmora i nedavnih državnih praznika. Bilo kako bilo, časopisi su poslani pretplatnicima tako da se nadam da će stići vrlo brzo, nadam se do kraja tjedna. doduše ne mogu tvrditi sa sigurnošću
    Bome ne možeš, ipak je to naša pošta

    Leave a comment:


  • The_Game
    replied
    Bit će da je do godišnjih odmora i nedavnih državnih praznika. Bilo kako bilo, časopisi su poslani pretplatnicima tako da se nadam da će stići vrlo brzo, nadam se do kraja tjedna. doduše ne mogu tvrditi sa sigurnošću

    Leave a comment:


  • Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by Bri@tore View Post

    Kako misliš sve dostavne službe kasne? Ja radim s GLS-om i mogu potvrditi kako oni ne kasne.
    GLS je jedna jedina dobra služba u HR. Oni i donekle DPD. Ovo sve drugo je čisto smeće...

    No nećemo o tome ovdje, možemo o dostavnim službama u chat temi.

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by Hrv4tin4 View Post

    Vidiš da sve dostavne službe kasne... Nema Reboota kod pretplatnika, nema ničega od naše pošte jer mi kasni već hrpa paketa, a ko isti imaju distribuciju po kioscima, onda nije ništa čudno...
    Kako misliš sve dostavne službe kasne? Ja radim s GLS-om i mogu potvrditi kako oni ne kasne.

    Leave a comment:

Working...
X